czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep

Czy orientuje się ktoś czy na Alei Legionów otwarty jest w sobotę (dziś) sklep: "PLAYERGAMES ŁOMŻA" (GAMES POINT) Ten obok banku PKO ?


______________________________________________________________
"Jesteś ikoną, droga na szczyt bywa smutna. Dziś noszą cię na rękach, jutro płonie twoja kukła." PIH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep

Dziś nieczynne. Wczoraj akurat byłem to spisałem godziny otwarcia. Teraz dopiero w poniedziałek będzie czynne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep

Dziękuję bardzo.


______________________________________________________________
"Jesteś ikoną, droga na szczyt bywa smutna. Dziś noszą cię na rękach, jutro płonie twoja kukła." PIH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep

Generalnie pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10- 18, ale w okolicach świąt specjalnie pracujemy także w soboty, co jest ukłonem w stronę osób, które kompletnie nie mają czasu na zakupy w tygodniu a chcą gwiazdkowy prezent kupić na czas ;) Obecnie przed świętami pracujemy także w soboty od 10 do 15, również dzisiaj, a także w kolejny weekend za tydzień. Zapraszamy!


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep

Autor: danielek1212 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04-06-11 09:55
Autor: playergames (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10-12-11 13:25

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep

nic nowego qawqaz
:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep

Taką końcówkę hosta mają wszyscy abonenci TP posiadający Neostradę. W Polsce to pewnie będzie jakieś kilka milionów użytkowników, jak nie więcej. W Łomży pewnie z kilkanaście tys mieszkańców ma taką końcówkę hosta bo ma w TP internet. Jedyne co różni hosty od siebie to pierwszy człon, który 4lomza cenzuruje wstawiając "---". To, że zakładający temat i ja jako przedstawiciel sklepu mamy tą samą końcówkę hosta, tzn. ---.neoplus.adsl.tpnet.pl o niczym nie świadczy. Co innego gdyby cały host był publicznie widoczny i w obydwu przypadkach był taki sam, wtedy Państwa przytyk byłby uzasadniony. Ale nie jest, bo nie ma podobieństwa. Zresztą po co miałbym tworzyć temat by później na niego odpowiadać? Nie ma co popadać w paranoję...

Jesteśmy oddziałem sporego białostockiego sklepu z grami, jeśli się reklamujemy to w cywilizowany sposób - ulotki, bannery, sprzedaż na Allegro itp, a nie przez takie "podchody".


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep

Winni się tłumaczą :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org