niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

http://konflikty.wp.pl/title,Jednonogi-terrorysta-robil-bombe-wybuchla-w-lazience,wid,13459773,wiadomosc.html

Oczywiście politycznie poprawni idioci zaczną zaraz szkalować Polaków, że Polacy też robią bomby, że Polacy też mordują dzieci .
Politycznie poprawny idioto - daj choć jeden przykład, gdy Polacy szykują masowy mord na niewinnych, albo gdy przeprowadzają zamachy w imię Allaha.

Ted Kaczyński - to był wyjątek, w 30 milionowym narodzie jeden terrorysta to nic.
Natomiast wśród kaukaskich leniuchów co drugi chętnie wysadziłby się w imię Allaha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy



Już do reszty po....ło się tobie w łepetynie z nienawiści do innych niż wasz chory guru !!!!!!!


Umyj gębę bo sie oplułeś po kolana z nienawiści i idź spać :)

Na politycznym snuje te swoje chore wizje a nie tutaj psychomatołku :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

Wiedziałem, że na dyżurnego politycznie poprawnego idiotę, zionącego nienawiścią zawsze mogę liczyć.

Jutro dyżur ktosia cosia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

maruda a co cię tak zbuzowało? Czy uwazasz ,ze to jest normalne zachowanie emigranta któremu obcy kraj dał schornienie. Swoją drogą czy to prawda ,że w Balikach jakiś czeczen stracił życie w dość dziwnych okolicznościach ?

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

masz protuś poczytaj sobie bo widocznie nie bardzo umiesz szukać w sieci :)

http://facet.wp.pl/gid,12212575,img,12212612,kat,84554,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=1

http://www.focus.pl/historia/artykuly/zobacz/publikacje/ostra-gra-zagra-lina/nc/1/


I tak wiem że zaczniesz ujadać że to byli patrioci , że walczyli o Polskę , dla mnie to byli zwykli terroryści , tacy sami za jakich uważasz Czeczenów:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

maruda - no ręce opadają. Naprawdę. Co za muł. Nawet nie czytałem tych artykułów - zobaczyłem tylko zdjecia sprzed 60 lat.

Podaj jakiś przykład z czasów współczesnych - twoi ulubieńcy w czasach współczesnych dokonują zamachów, zabijają dzieci.

Polacy w czasie 2 wojny bronili swoich domów, swoich rodzin. Tylko taki mułek jak ty nie robiłby tego co oni.
Czeczeni zabijają w imię religii - jakiś rysownik namalował ich Wielkiego Pedofila i w odwecie chcą zabijać niewinnych ludzi.

Podaj przykłady jak Polacy w obecnych czasach mordują w imię religii. Podaj przykład jakiegoś gangu, który gwałci małe dziewczynki wg kryteiów rasowych i religijnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

W imię religi to katolicy bez mała 1/2 świata wymordowali , a jak już nie mieli kogo mordować to między sobą się mordowali panie odmulony:):)


Zmień jednak dilera bo JKM naprawdę tobie szkodzi :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

kler obecnie nikogo nie zabija nie pali na stosie i tak dalej bo ludzie powoli schodzą z drzew a poza tym poco zabijać owce jak można ją systematycznie golić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

We współczesnych czasach powiadasz????

Nie nie, mój drogi od dawnych czasów trzeba zacząć .

Bo to chrześcijanie rozpętali piekło pomiędzy islamem a chrześcijaństwem , widocznie o tym nie wiesz , lub wygodniej jest tego nie wiedzieć , bo i po co ?

Cudze was bodzie , swojego nie pamiętacie , prawda???
Tak po prostu jest wygodnie i dobrze:):)

A i jeszcze tak gwoli jasności :)
Widocznie obawiasz się o swój los a to znaczy że masz nieczyste sumienie :):)

Los twój i twojej rodziny zupełnie mnie nie interesuje , ja jestem bezpieczny i z ich strony nic nie grozi mnie ani mojej rodzinie a ty kolego radź sobie sam i wcale nie jest mi przykro:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

maruda - w takim razie jesteś mordercą i pedofilem. Skoro zaczynamy od najdawniejszych czasów to jestem pewien na tysiąc procent, że wśród twoich przodków roi się od morderców a i pedofilów też sporo.

Napiszesz, że wśród moich przodków może być podobnie - owszem, ale ja nie uznaję że jestem tym samym człowiekiem co moi przodkowie sprzed tysięcy lat. Być może kilkanaście tysięcy lat temu moim przodkiem był jakiś Czeczen !!!! Na szczęście to dawne czasy.

Dlatego nie oceniam ludzi po tym co robili ich dawni przodkowie. Oceniam ludzi po tym jacy są teraz, bo liczą się czasy współczesne.

To podaj te współczesne przypadki gwałtów religijnych wśród Polaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

Protagoras

Jednak powinieneś zmienić dilera naprawdę polecam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bies%C5%82an

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/72150/moskwa-nord-ost

Mogę ci rzucić dziesiątki podobnych linków.

Ważne pytanie: UWAŻASZ, ŻE DZIECI Z BIESŁANU MIAŁY NIECZYSTE SUMIENIE?
JAKIEGO GRZECHU SIĘ DOPUŚCIŁY? TAKIEGO, ŻE NIE BYŁY MUZUŁMANAMI?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

To, że ty jedziesz na dopalaczach nie znaczy, że każdy powinien iść twoim śladem. Swojego dilera uważasz za tak dobrego, że polecasz go wszystkim? To tłumaczy te bzdury które wypisujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

Zło jest złem ! Dno jest dnem ,nawet odwrócone do góry nogami !

Czy nie lepiej byłoby, zamiast tępić zło, szerzyć dobro?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

http://www.youtube.com/watch?v=uvRcNMjAy6g&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

lepiej było by :)

Ale nie mi to tłumacz:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

protagoras

To, że twoje życie opanował strach , przed tym co jest tobie obce i nieznane, to nie jest wina nikogo innego tylko tych którzy wpoili to w ciebie od dziecka :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

maruda - wiesz dlaczego Francuzi, Holendrzy uciekają z własnych krajów? Bo kiedyś byli na tyle głupi, że wpuścili do siebie to ścierwo pasożytnicze a ono im się rozmnożyło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

To po co publikowali te karykatury? miał rację i musiał się mocno wkurzyć na to .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

no właśnie i tu napisałes po raz pierwszy prawde :):)

Uciekaja tacy sami jak ty i twój JKM:)
Tacy którzy uważają innych ludzi za ścierwo pasozytnicze , normalni ludzie nie uciekaja :):)

to była moja ostatnia dla ciebie odpowiedź w tym temacie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

No to się zgadzamy. Ludzie uczciwi uciekają, żeby pasożyty ich nie pożarły.
Pasożyty takie jak ty, żyjące z zasiłków nie muszą uciekać.

I to byłoby idealne rozwiązanie - dać kawał ziemi (ja proponują na Kaukazie) politycznie poprawnym idiotom i ich ulubieńcom i niech sobie tam żyją. Maruda, Thomas, ktos.coś, fanka bocianka itp będą pracować a Czeczeni będą leżeć na hamakach i czytać Koran, od czasu do czasu kamienując dla rozrywki kogoś.

A my w tym ciemnogrodzie zniesiemy zasiłki, zamkniemy granicę, wywalimy do was na zasiłki całą klasę polityczną i zajmiemy się w końcu rozwojem gospodarczym.

Ech - rozmarzyłem się...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

No i dlatego jestem zagorzałym Antyfaszystą :)

Trafniej tego już nie mogłes ująć :)

Dziękuję za miła pogawędke :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

Protagoras zrobił się sławny na głównej o nim piszą :P


Strażnik graniczny wzywał do nienawiści wobec uchodźców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy


Walczył dzielnie to i się zasłuzył :):):)

Ciekawe na ile lat:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

maruda popraw bryle i wytrzyj pot z łysiny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwe oblicze naszych miłych brodaczy

To się musiało tak skończyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org