sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Firma FACHOWIEC

Miał już ktoś z tą firmą doczynienia, ostatnio znalazłem ich ulotkę i mają ciekawe oferty drzwi zewnętrznych z montażem 790zł. Tylko na ulotce niema żadnego adresu jest tylko nr. tel. Zaraz ktoś napisze to zadzwoń i się dowiedz ale mi chodzi o to czy to nie jest jakieś naciąganie i czy to solidna firma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma FACHOWIEC

Polecam.Zakładalem u nich rok temu.Tanio, drzwi dobrej jakosci, zamek gerda.Nie wiem czy to ta sama firma ale cena sie zgadza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma FACHOWIEC

Czasem trudno ludzi zrozumieć, szukają towaru za psie pieniądze i myślą, że kupią markowe, solidne. Dla przykładu ktoś reklamował panele podłogowe wraz z położeniem 23zł/m2, więc jak można przy tej cenie szukać jakości, skoro same położenie jest w granicach 12zł/m2? A co do drzwi to około 500zł kosztuje sam zamek z mechanizmem, jeśli mówimy o firmie Gerda, chyba że już to produkują w Chinach, to sory i powodzenia.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma FACHOWIEC

jeżeli to są oryginalne zamki Gerda to są zaplombowane i po montażu dostaje się i ty jako właściciel pierwszy otwierasz i tam jest wkaładka klucze i karta



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma FACHOWIEC

ja mam zamontowane drzwi oryginalne Gerda, koszt 1700 zł, a do tego otrzymałem dokumenty i wszelkie certyfikaty np. policyjne, przeciwogniowe, przeciwwyważeniowe itp. Ubezpieczałem mieszkanie to wystarczyły tylko te dokumenty i po sprawie. Tanie drzwi to tylko atrapa bezpieczeństwa, ja na te drzwi nawet patrzeć nie chcę a Ty zrób jak chcesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma FACHOWIEC

ja dalem 2300 za gerdy i certyfikatuw nie mam :( w domelu bralem .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma FACHOWIEC

Autor: olsen (---.elomza.pl)
Data: 28-05-11 11:08

Polecam.Zakładalem u nich rok temu.Tanio, drzwi dobrej jakosci, zamek gerda.Nie wiem czy to ta sama firma ale cena sie zgadza.

To znaczy się mają jakieś biuro jak im tam drzwi zakładałeś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma FACHOWIEC

nie kazdego stac na drzwi za 2500i nie kazdy w domu ma takie skarby zeby az tak je chronic.Mysle ze nie warto az tak duzo wydawac na drzwi jesli nie posiada się wielkich luksusów.Decyzja nalezy do ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma FACHOWIEC

ta firma nie jest z lomzy.biuro maja w ostrolece czy gdzies tam.trzeba zadzwonic i przyjada z oferta.wybor nalezy do ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org