niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy w Łomży też tacy są?

http://www.primemagazyn.pl/artykul/honorowi-zabojcy-kobiet

Pytanie retoryczne, bo niby dlaczego miałoby takich nie być wśród naszej pasożytniczej fauny?
Jeszcze się nie ujawnili, z naciskiem na "jeszcze".
Pamiętacie jak politycznie poprawni durnie reagowali kiedyś na pytania czy owa fauna będzie w Łomży porywać kobiety?

Po kilku porwaniach politycznie poprawni idioci nadal nie wiedzą o tym, że są idiotami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży też tacy są?

Masz jakieś inne zainteresowania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży też tacy są?

Zaraz napiszą, że przecież wśród Polaków też są mordercy, tak jakby to wszystko miało wyjaśnić i usprawiedliwić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży też tacy są?

nie.dotyczy - ty chyba aż przebierasz nóżkami w oczekiwaniu na mojego posta. Nie ma ***** we wsi - musisz jako pierwszy wypowiedzieć się pod KAŻDYM moim tematem.
Teraz czekamy na resztę lewicowych idiotów. 7angel, Thomas itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży też tacy są?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży też tacy są?

Takich nie ma .
Ale są bardzo wierzący:)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6KRbP2Ulh6Q&gl=PL



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży też tacy są?

Protagorasie odpisuje na Twoje posty tylko dlatego, aby pokazać, że na prowincji nie żyją same kołtuny. Zorganizuj jakieś spotkanie w Centrum Katolickim, tam wymienisz się poglądami z miłującymi się katolikami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży też tacy są?

Hahaha a tamten dureń nawet demotywatory o mnie robi !!! Durne i bez sensu, ale zawsze !!!

No normalnie te dzieciaki mnie zaskakują !

A może ustawicie się w szereg i zaśpiewacie jakąś piosenkę na moją cześć? 7angel (spedalony, a więc artystyczna dusza) ułoży tekst, nie.dotyczy z paplikiem zrobią chórek (z nienawiści, którą zioną do katolików wnioskuję, że musieli "śpiewać" w jakimś chórku, gdzie instruktor poszerzał im gardełka nowoczesną metodą.
Thomas - najpoważniejszy będzie waszym dyrygentem. A pasożytnicza fauna łomżyńska zrobi jakiś układ taneczny (młode maszynki do rodzenia będą dreptać po scenie a małe pasożyciaki skakać wzwyż jak durnie - tylko to ta nacja potrafi).

Jak wam podoba się mój pomysł?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży też tacy są?

Hahaha a tamten dureń nawet demotywatory o mnie robi !!! Durne i bez sensu, ale zawsze !!!

No normalnie te dzieciaki mnie zaskakują !

A może ustawicie się w szereg i zaśpiewacie jakąś piosenkę na moją cześć? 7angel (spedalony, a więc artystyczna dusza) ułoży tekst, nie.dotyczy z paplikiem zrobią chórek (z nienawiści, którą zioną do katolików wnioskuję, że musieli "śpiewać" w jakimś chórku, gdzie instruktor poszerzał im gardełka nowoczesną metodą.
Thomas - najpoważniejszy będzie waszym dyrygentem. A pasożytnicza fauna łomżyńska zrobi jakiś układ taneczny (młode maszynki do rodzenia będą dreptać po scenie a małe pasożyciaki skakać wzwyż jak durnie - tylko to ta nacja potrafi).

Jak wam podoba się mój pomysł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży też tacy są?

Te gardełka to poszerzał im zapewne instruktor z chórku kościelnego :)

Zapomniałeś o mnie Protku :(
Zrobiłeś mi wielką przykrość. :(:(

Układ taneczny zrobi wysokiej wiary polak taki jak ten :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6KRbP2Ulh6Q&gl=PL



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży też tacy są?

Protagoras jakoś p......o z UPR się nikomu nie podoba. Uważaj na słówka chłopcze żeby ci przypadkiem LPR kichy stolcowej nie naruszyli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży też tacy są?

Protagoras ujadasz jak ci z fazap-u też byli mądrale na necie. Synu pamiętaj na spacerniaku nie podnoś nigdy petów!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży też tacy są?

Protagoras ucz się od swego pana teorii....


Janusz Korwin-Mikke - szowinista roku 2007



http://www.video.banzaj.pl/film/3018/janusz-korwin-mikke---szowinista-roku-2007/







Autor: Protagoras (---.elpos.net)
Data: 15-05-11 17:33


Mój ojciec jest jeb...ty - jego syn jeb...ty. Jako człowiek wyśmiewany przez otoczenie syn staje się aspołeczny. Chyba nie muszę ci tłumaczyć, że ktoś aspołeczny szybciej zabije niż ktoś kogo wszyscy podziwiają.

Oto potęga genów.


Masz racje twoja teza jest słuszna i zgodna z wytycznymi Korwina mikkego.


Jeszcze cie twój wódz na lobotomie mózgu nie wysłał.


Janusz Korwin-Mikke - szowinista roku 2007

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org