sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Strajk wloski policjantow

Moim zdaniem idiotyzm, za malo madatow wypisuja, beda wiecej wyisywac?
uwazam ze olicja w naszym kraju jest i tak ponad miare aktywna, jezeli maja strajku wloskiego to chyba czeka nas kolejny stan wojenny. szykujmy sie na kolejne bezpodstawne mandaty, przeszukania...

Nie mam 14 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk wloski policjantow

chyba źle rozumiesz określenie "strajk włoski"....
gdy trwa, jest wręcz odwrotnie, niż piszesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk wloski policjantow

Policja w Polsce działa normalnie.
To sądy i prokuratury toczy patologia. Tyle, że ich błędy są odbierane jako błędy Policji. A policja po prostu musi wykonywać durne polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk wloski policjantow

protagos zgadzam sie w 100 % ale lomzynska POLICJA zdurniala pod rzadami KWP BIALYSTOK!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk wloski policjantow

jak się nie podoba to powinni iść do cywila heh

u prywaciarza lepiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk wloski policjantow

hmmm wykonywanie obowiazkow bardzo dokladnie o to chodzi w strajku wloskim jak sie nie myle. ok wiec w moim wyobrazeniu to bedzie tak, zatrzymuja mnie w samochodzie, dmuchanie, dokumenty, sprawdzenie numerow nadwozia, przeszukanie, spradzenie gasnicy apteczki itp. brak aktualnej z ta homologacja gasnicy, protokol szczegolowy zabranie dokumentu... czyli drobiazgowe dzialanie funkcjonariuszy za czym idzie to ze beda jeszcze bardziej upierdliwi. Wyprowadzcie mnie z bledu jak cos :)

Nie mam 14 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk wloski policjantow

"Skrupulatnie i dokładnie" nie musi zaraz oznaczać mandatu.
Jeśli nie będzie podstawy do ukarania - nie dostaniesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk wloski policjantow

strajk włoski to wykonywanie zadań w sposób dokładny (czyt. powolny), przeciąganie procedur w czasie celem obniżenia wydajności.
kierowców i petentów "załatwia się" wtedy dużo wolniej, co za tym idzie zmniejsza się ilość ukaranych kierowców i spadają wpływy z mandatów.


np.
gdyby taki strajk odbył się w Biedronce, kasjerki wolniej przeciągałyby towary nad czytnikami, skrupulatnie, po dwa razy przeliczały resztę itp. rosłyby kolejki, niezadowoleni klienci wychodzili by, dochody firmy obniżyłyby się.
a to już jest realny wpływ na decyzje zarządu.

kapisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org