sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zbieranie truskawek

Interesuje mnie praca przy zbieraniu truskawek mam 13 lat. Proszę o odpowiedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

do lekcji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

Mi chodzi o prace żeby zarobić i troche na skuter uzbierać. Rodzice mi nie dadzą wszystkiego. A chce sam troche zarobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

lekcje potem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

Fajnie ze chcesz zarobic , ale od razu mowie Ci ze duzo nie zarobisz na truskawkach. Siedzisz caly dzien na jakis polach , jestes spalony jak murzyn i placa Ci w szczycie sezonu 1zl za kobialke...to sie tak tylko wydaje ze to latwo zebrac , tym bardziej ze jak ja chodzilem to mlodym dawali takie grzadki ze przejdziesz ją 2 razy i kobiałki nie uzbierasz , 20 zl dziennie przy ostrym zapier**laniu bys "moze" uzbieral , lepiej idz na jakies ulotki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

ja kiedyś byłem na takim zarobku.i dziękuję bardzo.zielsko do pasa truskawki małe więc się nie da za dużo zebrać.więcej wydałem na kanapki i picie niż zarobiłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

a ulotki to gdzie iść i ile się zarabia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

sory ale teraz poważne firmy to szukaja pelnoletnich osob do roznoszenia ulotek, mysle ze musisz troche poczekac albo porozglądaj sie po pokoju czy cos nie potrzebne i pusc w allegro ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

W czerwcu zaczynają sie jagody. Zainwestuj w zbieraczkę do jagód 25 zł (na allegro sprzedaje je pan z Łomży i można odebrać osobiście). Zaczynaja sie w czerwcu. Średnio zarobisz dziennie około 50 zł, ale najlepsi zarabiają nawet 80-100 zł. w 2-3 tygodnie będziesz miał skuter za swoje :). Ja sie wybieram na jagody jak sie zaczną to możesz się przyłączyć. Jak byłam w Twoim wieku to właśnie tak zarabiałam.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

a gdzie na te jagody się jeździ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

Do lasu :)

W koło Łomży pewłno jest lasów Więc jest w czym wybierać. Podobno na Olszynasz urodzajnie, ale zawsze ludzi mozna dopytać.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

ale jak zbiore to gdzieje zanieść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

Autor: lukaszek71 (---.cdma.centertel.pl)
Data: 23-05-11 20:45

a ulotki to gdzie iść i ile się zarabi /// przed wyborami jak pis zejdzie do podziemia to tam zarobisz najlepiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

kania gdzie się zanosi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

A ile kosztuje skuter ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

kenia ja bym chetnie z tobą poszedl na jagody :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

lukaszek71:

Naucz się uzywać google.pl :)
wpisujesz tam skup jagód łomża i wyskakują ci wyniki.

Ja znalazłam i tu ci podam jeden, ale jest ich więcej:

ŁEMPICKI FHU KRZYSZTOF ŁEMPICKI

UL. ŁĄKOWA 13
18-400 ŁOMŻA , PODLASKIE

Telefon : 86 2186872
rolnictwo leśnictwo, sprzedaż, grzybnie, owoce leśne, grzyby, skup, jagody, runo leśne skup, suszone, runo leśne, ślimak winniczek

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

dostaje się kase za słoik czy jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

kasa za kilogramy i muszą być przeważnie przebrane jagody,to znaczy bez liści ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

lukaszek71 za kg czy inaczej za litr jeśli chodzi o jagody:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbieranie truskawek

Na skupie za kilogram. Na rynku za litr 10 zł a nawet więcej jak zaczyna sie sezon - wiec jak masz odwagę to bardziej polecam rynek. Z tego co wiem ci co stoją to sprzedają do 10-11 i puste wiaderko :)

Powodzenia

a i jagód nie przebieraj ludzie robią to taką pompką do wzniecania ognia albo odkurzaczem tzn jego drugą stroną.
Poproś rodziców niech ci w tym wszytskim trochę pomogą - zawiozą przywiozą jak trzeba

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org