czwartek, 06 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
próba przekupstwa

gnębi mnie jedna sprawa, otóż 3 dni temu zdawałem egzamin w naszym Wordzie i zdany egzamin oczywiście bezproblemowo 0 błędów. Gdy jeżdziłem z egzaminatorem, pan egzaminator kazał mi wysiąść i zatrzymać się pod sklepem bo chciał kupić sobie loda (w sumie się nie dziwie bo był straszny upał) i w pewnym momencie powiedział mi, że jest bez grosza i ma ochote na coś zimnego. To ja do niego mówię Proszę wziąśc odemnie złotówkę na big milka no i oczywiscie egzaminator zadowolony jak nigdy:) (a na placu była straszna menda z niego i w miescie) i teraz nasuwa mi się takie pytanie, czy mogę odpowiadać za próbę przekupstwa i doręczenie korzyści majątkowej w postaci złotówki? bo egzamin zdany bez błędów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: próba przekupstwa

wydales sie i ktos to czyta normalnie w Swiecie a w autku sa kamerki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: próba przekupstwa

No to masz brachu ciepełko :)

Pójdziesz pierdzieć w pasiaki jak nic łapowniku jeden :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: próba przekupstwa

po tobie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: próba przekupstwa

Tak,to bardzo poważna sprawa(oczywiście dla CBŚ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: próba przekupstwa

arabski - czy upał Ci aż tak mocno dał się we znaki, że zajmujesz się takimi pierdołkami, czy raczej szukasz sensacji wartej 1 zł???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: próba przekupstwa

Czyto było przed wizytą ,czy po, Macierewicza w Łomży bo to bardzo ważne?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: próba przekupstwa

raczej marna prowokacja;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: próba przekupstwa

http://www.youtube.com/watch?v=15XQx6PMv0U bo koperta to koperta każdy wie o co chodzi ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org