poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OPALANIE NATRYSKOWE

Hej, mam pytanko czy może ktoś się orientuje czy i gdzie w łomży można skorzystać z opalania natryskowego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPALANIE NATRYSKOWE

u spawacza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPALANIE NATRYSKOWE

a po h^j ci? mało ci słonca? opalanie natryskowe hehehe te baby dzisiaj to mozgu nie maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPALANIE NATRYSKOWE

nie radze... najgorsze co moze byc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPALANIE NATRYSKOWE

może i nie mam mózgu tylko,że słońca mi mało bo cały dzień siedzę w biurze myśle że po 18 tego słońca wiele nie załapię, a z solarium nie mogę skorzystać bo jestem w ciąży, a w czerwcu idę na wesele,więc jeśli ktoś coś wie w tym temacie to prszę o jakieś info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPALANIE NATRYSKOWE

Chyba u kosmetyczki możesz zapytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPALANIE NATRYSKOWE

ja bym radzil prosty sposob cybulakiem ladnie wyglada jak po sloncu w egipcie oczywiscie skora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPALANIE NATRYSKOWE

w gabinecie kosmetycznym Nicole jest opalanie natryskowe, sama z tego korzystałam i jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPALANIE NATRYSKOWE

ty durna babo jesteś w ciąży to myśl o dzieciaku a nie o zażywaniu trucizny i sztucznym opalaniu co wpłynie negatywnie na twoje dziecko, GÓWNIARA W CIĄŻY A WE ŁBIE KIEŁBIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPALANIE NATRYSKOWE

sexoholik bajerancie od firmowych danzingów :) Czemu się chamie dziewczyny czepiasz!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPALANIE NATRYSKOWE

właśnie kobiety w ciąży korzystają z tego typu opalania bo jest ono w 100% bezpieczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPALANIE NATRYSKOWE

jest bardziej kosztowne niż np. solarium

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPALANIE NATRYSKOWE

Posłuchaj gówniarą to ja już dawno nie jestem, a o moje dziecko sie nie martw, bo ja akurat wiem co mu szkodzi a co nie, a ty skoro ty jesteś taki obrotny jak na to wskazuje twój nik to lepiej się martw o swoje, bo możesz ich mieć całkiem sporo.

timta, a gdzie znajduje sie ten gabinek Nicole?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org