poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Njlepszy adwokat

Prosze o polecenie najlepszego adwokata w sprawach zasiedzenia. Czy wogóle taki jest w Łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Njlepszy adwokat

Zapłać i spij spokojnie a nie szukasz kantu przez jakieś zasiedzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Njlepszy adwokat

Nie każde zasiedzenie oznacza kant człowieku. Czasem to poprostu nieuregulowane sprawy z dziada pradziada - więc się nie udzielaj jak ni znasz tematu.

Jolu ja nie znam nikogo więc nie pomogę, ale jak widzę takie komentarze, to........... brrrrrrrrrr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Njlepszy adwokat

Polecam Konrad Rudczyk,młody,sprytny i ambitny.Zajmuje się takimi sprawami.Jego kanelaria mieści się obok Biedronki na UL.Rządowej.Ja się jego radziłem w podobnej sprawie i jestem zadowolony.

MMA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Njlepszy adwokat

Polecam Panią adwokat w budynku Kontaktów.
Ela Maleszewska tel.503 827 837
Powinna zająć się też zasiedzeniem. Możesz zadzwonić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Njlepszy adwokat

Albo Kozła tylko chyba młody się takimi sprawami zajmuje :P pamiętam że stary prowadził sprawy rozwodowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Njlepszy adwokat

polecam Michalaka Wojciecha. korzystalem niedawno z jego uslug i jestem b.zadowolony. z tego co wiem to prowadzil tez kilka spraw o zasiedzenie z sukcesami. tel. 692 212 113

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org