sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRZERDZEWIAŁE PODŁUŻNICE W VECTRZE !?!?!

Witam, szukam kogos kto podjal by sie wykonania nowych gniazd pod sprezyny w tylnym zawieszeniu (opel vectra `94r.)???

Sprezyny wpadly do srodka podluznic...

Jesli ktos ma namiary na kogos kto sie tym zajmuje albo sam chcialby sie tego podjac to czekam na informacje z Waszej strony :-)

Pozdrawiam

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERDZEWIAŁE PODŁUŻNICE W VECTRZE !?!?!

firma MILISZKIEWICZ zalatwia takie sprawy, skupują na wagę takie padliny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERDZEWIAŁE PODŁUŻNICE W VECTRZE !?!?!

w kupiskach jest gościu co się zajmuję takimi sprawami , ale uwierz mi , nie warto już inwestować w taki samochód

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERDZEWIAŁE PODŁUŻNICE W VECTRZE !?!?!

witam,

hehe dzieki za miliszkiewicza, ale chcialabym jednak zrobic ten samochod... gdybym miala "pare w rekach", spawarke oraz kanal (itd.) to moze sama bym sie pobawila gdybym nie byla w ciazy...

Wiem, ze juz dlugo vectra nie "pociagnie" ale sami wiecie, ze nawet glupie zrobienie wiekszych zakupow w sklepie bez auta sprawia nie lada klopot zwlaszcza dla ciezarnej dlatego jesli ktos lubi robic takie rzeczy to bylabym chetna porozmawiac na ten temat... pozdrawiam i thx za info

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERDZEWIAŁE PODŁUŻNICE W VECTRZE !?!?!

Podjedź do autokliniki na sosnowej 3. Z tego co wiem mają trochę roboty, ale może ogarną. Ja za zrobienie podłużnic u siebie zapłaciłem 200zł i było profi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZERDZEWIAŁE PODŁUŻNICE W VECTRZE !?!?!

Jezli jestes w ciazy to nie naciagaj sie na koszta bo i tak zapewne masz wydatki jec na wzgs do pana Edwarda nie mylic z Kacperkiem blacharsto lakiernicto i on ci zrobi fachowo i niedrogo ja robilem tez tam i zaplacilem tylko 120zl z gory polecam

talk to the hand, because the face isn't listening to you

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org