sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

Tak się składa że wiem od dobrego informatora że w fabryce okien DOMEL właściciel wywalił na pysk prezsa i całe kierownictwo. Wypierdzielił ich w jeden dzień! Bez dyskusji! Pytanie brzmi DLACZEGO?
Negatywne komentarze o DOMELU pojawiają się od czasu kiedy świta Pana "Miśa" została wykopana na bruk.
WSTYD PANOWIE WSTYD!
Tak lamentujecie że mam nieodparte wrażenie iż właściciel w trosce o majątek firmy pozbawił was dość sporego nie koniecznie legalnego dochodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

Opózniony cos ten Twoj informator... ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

Nie opóźniony, tylko nie mam zwyczaju brać udziału w takich chamskich dyskusjach. Nie mniej, skoro ci Panowie są na tyle bezczelini że od kilku miesięcy jadą po firmie mimo że ją prawdopodobnie okradali, to trzeba ludziom przypomnieć że ich wersja jest kłamliwa. Każda restrukturyzacja polega na zwolnieniu roboników. DOMELU wywalili kierownicwo i przydupasów mianowanych przez nich. Jest to grubsza sprawa. Może właściciel zrobił błąd że tylko zwolnił co niektórch zamiast zgłosić temat do prokuratury? Teraz zbiera w tyłek za to że jest litościwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

jutro niedziela, wyjdziesz na rower, znowu policzysz psie kupy i ci przejdzie. zobaczysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

sorry a Domel czja jest wlasnoscia?

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

hahaa

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

całkiem dobry ruch. Czemu wietrzyć firme od dołu tzn zwalniac pracowników jak w myśl zasady ryba śmierdzi od głowy więc prawidłowym jest wywalenie całej góry. W tym przypadku własciciel jak widac zrobił dokonałe posunięcie oby inni w tym mieście poszli za jego przykładem a efekty będa niesamowicie pozytywne.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

Też tak uważam. Widocznie były ku temu powody, których poznać nie musimy. Sprawa firmy - nie nasza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

to takie postPeeReLowskie wściubianie nosa w prywatny interes.
lewactwo, tfu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

krist OFF za takie posty powinieneś trafić pod prokuratora. Jakie masz dowody że ktoś kradł,(bo tak wynika z twojego postu).
Firma Domel stoi dobrze i ma kupę zleceń, zmiany były potrzebne aby usprawnić produkcję, więc po co to pieprzenie głupot.

Druga rzecz , Domel zatrudnia ok. 130 osób (30 w to a w tamto), więc nie jest żywicielem naszego miasta, pytam się po co opluwacie rodzimą firmę, potrzeba więcej bezrobotnych.
A co do ciebie i twojego informatora, to sorry ale opluwanie kogoś w taki sposób to cios poniżej pasa.
Myślę że były prezes tego ci nie popuści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

Jak na razie produkcji nie udało się usprawnić,okna są słabe ,ciężko się otwierają i zamykają i tak ma być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

Napisałem prawdopodobnie! Nie pracuje tam i nie wiem za co polecieli. Nie mniej jeśli robi się czystkę kadry kierowniczej w jeden dzień to musi być to poważna sprawa a nie kaprys właściciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

Co do ilości zatrudnianych pracowników to trzeba szanować każde miejsce pracy. Model polskiej rodziny to przeważnie 2 + 2 wynika z tego że Domel jako firma ma wpływ na życie około 520 osób. Nie jest to mało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

Do Krist OFF: Nie pracujesz tam więc niby nie wiesz,tak? a jednak mimo wszystko widzę że jesteś bardzo dobrze poinformowany, a wogóle jeśli tam nie pracujesz to co cię to? Jeśli ludzię są tak mądrzy i tak zaradni o uczciwości nie wspominając, śmiało otwierajcie nowe firmy (teraz to nie jest wcale takie trudne nawet dotacje dają) dajcie ludziom prace, wysokie pensje i wszyscy będą szczęśliwi.
A tak wogóle to nie rozumiem tej całej nagonki na ten Domel, mi się wydaję że po prostu ktoś na siłe chce coś takimi rzeczami osiągnąć,tylko pytanie co i po co...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK

Krist OFF, zdradź nam kto to ten informator? znowu zapomniałeś leków? hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org