poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CHORWACJA

WITAJCIE, MOŻE KTOŚ PODRZUCI MI JAKIŚ ADRESIK NA NOCLEG W DUBROWNIKU LUB W OKOLICACH, A MOŻE JAKIEŚ PORADY. z GÓRY DZIĘKUJĘ LICZĘ NA POWAŻNE pODPOWIEDZI :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHORWACJA

Jedż na dziko,pokoi pod dostatkiem na każdym kroku.Napisy SOBE albo ZIMMER i już masz nocleg za niezbyt wygórowana cenę.Warto jednak obejrzeć dwie trzy kwatery i negocjować cene zawsze opuszcza kilka kun albo euro.wola obce waluty ale jak masz kuny tez wezmą.Sam Dubrownik jest drogi bo tam sie wszyscy pchają.Ale sa miejscowości po drodze lub obok gdzie można tanio zanocować.Najlepiej obejrzeć Chorwacje własnym samochodem zmieniając miejscowosci co dwa trzy dni.Widoki niepowtarzalne.Najlepiej jechać trasa wzdłuż wybrzeża od Rijeki w dół.Super droga cały czas nad brzegiem.Oczywiście można szybko autostradami ale tam nie widać nic i sie płaci dosyć sporo.Byłem 5 razy i nie żałuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHORWACJA

Daj maila dam pare adresów jedzimy co roku i trochę sie nazbieralo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHORWACJA

UWAŻAJCIE NA hORWATKI !


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHORWACJA

podaję swojego emaila hanka_bielicka@op.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHORWACJA

poprosze rowniez o jakies adresiki :) z góry dziekuje darial18@o2.pl

anio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CHORWACJA

Autor: LegendarnyObywatel (---.lomza.mm.pl)
Data: 12-05-11 21:59

UWAŻAJCIE NA hORWATKI Gryzą tak jak kukurydzę???



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org