poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sala miastkowo

czy ktoś zna adres internetowy sali weselnej w miastkowie u sobocińskich??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

wynajmij sale z kateringiem i połowa kasy w kieszeni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

amiramiastkowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

http://www.miastkowo-amira.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

DO MIRECZEK
A GDZIE MASZ TAKĄ SALĘ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

CZARNOCIN,WIZNA,JEZIORKO,CZERWIN,KLECZKOWO,to są Remizy,Gok,jest wiele szkół z kuchnią z salami które można wynająć,no ale jak się chce wypas wystroju itd ;jak kogo stać, wiele innych tylko chęci poszukania,polecam obsługę z Rutek za Zambrowa,super jedzonko!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

gdzie jest reszta wpisów?? się pytam się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

Mireczku a na te sale to wejdzie 200 osób???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

ŁKS awans do III ligi ma już zapewniony. Powoli wraca tam gdzie Jego miejsce. Teraz trzeba pomóc chłopakom wygrać półfinał okręgowego pucharu polski który odbędzie się w środę o godzinie 17.00 na Z18. Gramy z III ligową Pogonią Łapy. Mamy nie lada okazję ugrać coś porządnego. Wiadomo że w finale tego pucharu będzie 4ligowy zespół (Włókniarz lub Cresovia) co daje nam duże prawdopodobieństwo wygrania tego pucharu patrząc na tabelę naszej 4 ligi. Trzeba tylko przejść Pogoń. Jak by ktoś nie wiedział co daje wygranie okręgowego pucharu polski poza prestiżem i samym jego wygraniem, to już wyjaśniam - w przyszłym sezonie gralibyśmy już o Puchar Polski - ten "właściwy". Czyli można trafić na zespół z ekstraklasy który to przyjedzie na nasze boisko powalczyć o awans. Możemy mieć w przyszłym sezonie na prawdę fajne mecze na Z18. Mecz jest w środę o 17.00. Namawiajcie jutro znajomych ze szkoły, pracy, podwórka czy czegokolwiek aby w środę pojawić się na Z18 w jak największej liczbie, bo to na pewno pomoże naszym chłopakom ugrać wynik jakiego byśmy sobie życzyli.

Środa godzina 17.00 - ŁKS - Pogoń Łapy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

nie polecam osobiście tej sali amira. Jestem niezadowolony z obsługi i jedzonko też nic specjalnego. już lepiej było w goku w miastkowie na weselu jak w amirze...

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

Wie ktoś może na jaka liczbę osób można zrobić wesele w sali w Goku, tak żeby nie było za ciasno?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

29

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

w goku jak byłem na weselu było coś około 150 osób i było super i luźno

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

a co inni sądzą o tej sali???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

Odświeżam temat, co powiecie o tej sali?

\

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

Ja mogę odstąpiś salę weselną Concordia na 07,2013r ,ale to jest tylko dla młodych z kasą i klasą ,reszcie polecam remizy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

kinga21...Masz faceta z autem itd???Nie stać już was na paliwo???MASAKRA...

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

polecam, ladna sala i smacznie bylo ;-) bylam niedawno na weselu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

...w Miastkowie w lewo na Tarnowo i potem w lewo żwirówką - będzie nieduża tabliczka...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

sala ok, ładna, gustowna elegancka. jedzenie smaczne, dużo, różnorodne. teraz sie rozbudowała więc nie wiem ile w sumie Osób pomieści. plusem-jak dla mnie- jest to że jest na uboczu, nie śmigają co chwila drogą samochody, nikt przypadkowy nie wtargnie w czasie wesela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

Ja uważam, że w Amirze jest lepiej niż w GOK. Sala w Gok jest nieduża, na piętrze. Amira to parter, dużo miejsca, od razu z jedzeniem itd - w GOK catering jest na własną rękę.
Byłam na weselach i tu i tu i uważam że Amira to lepszy wybór.
Jedzenie smaczne, obsługa nie jest zła, młode dziewczyny i można się z Nimi dogadać. Mają duży parking. Z tyłu jest plac zabaw dla dzieci, trampolina.
Byłam na dwóch weselach i było świetnie ;)
I 200 osób wejdzie raczej spokojnie teraz po rozbudowaniu. W GOK przy tej liczbie osób nie byłoby raczej miejsca do tańczenia.
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

_maly_ kim ty jesteś ? kasa i klasa ? reszta to motłoch ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

Wiocha powinna zająć się gnojem i krowami, a nie szukaniem sali na 200 osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

czy ktoś wie ile od osoby życzą sobie w tej Amirze?

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala miastkowo

w tym roku od talerzyka jest 135zł, a w twoim zakresie jest tylko tort i alkohol. z tego co się orientuję to sala jest teraz na 250 osób

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org