poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie na prawko?

Witam.
Chcę się zapisac na prawko, ale nie mam pojęcia gdzie. Nie umiem jeździć i chciałabym iść tam gdzie naprawde się nauczę ;) Doradźcie mi gdzie najlepiej iść i gdzie nie przepłacę. Z góry dziękuję ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

ernest wyrozumiały dobrze tłumaczy i nie jest nerwowy dostosowuje się do ciebie nie ty do niego jak u innych moim zdaniem on by cie nauczył polecam właśnie ernesta

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Gruszfeld

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

L xD

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Gruszfeld !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

do servisu rowerowego ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

tylko ja mam takie wrazenie, ze takie same tematy byly juz kilkakrtonie poruszane i wszystko w nich jest? Proponuje nauczyc sie korzystac z opcji szukaj, a dopiero potem myslec o jezdzie samochodem, bo przy tym trzeba myslec podwojnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Śmiało , dalej proszę wpisywać swoje firmy lub swoich znajomych .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

A co powiecie o Ferencu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

zdecydowanie pan Iwanowski:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Ferenc ja tam chodziłam moja siostra moje dwie koleżanki wszystkie zdały za 1 razem praktycznie wszyscy tam zdają .. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Przestrzelski :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

ja kurs robiłam u Ferenca i wcale nie zdałam ;/
Jutro idę wyjezdzić godziny do Przestrzelskiego ;)
mam nadzieję że tym razem zdam ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

to nie trzeba liczyć na fuks to trzeba nauczyć się dobrze jezdzić a na 100 % się zda u Ferenca robią to najlepiej to znaczy nie mówie o wszystkich instruktorach ale o jednym u niego wszyskie sie uczyłyśmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

pipi14106 a jak jego godność?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

jak się nie myle Gurtatowski zdawałam 4 lata temu
Uczyłam się jezdzić na starym punto a 14 kwietnia wsiadłam na nowe punto to był szok ale dałam rade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

chcesz to ja ciebie nauczę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Dzięki za pomoc. Czyli polecie Ferenca albo Ernesta?
Chcę mieć po prostu pewnośc, że bez stresu naucze się jeździć samochodem i nie będę później bała sie wyjechać na ulicę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Ja zdaje na w OSZ na al. legionow i tam polecam, tu na forum kazdy poleca Gruszfelda lub Ferenca, wydaje mi sie ze to reklama, bo co temat to "Gruszweld najlepszy, Ferenc najlepszy", o ile o Ferencu nie wiem nic to kolega nie polecal wlasnie Gruszfelda, bo tam sie nic nie nauczyl, potem zdawal w PKS i tam zdal, ale rownierz nie polecal.
Ja narazie zdaje w tej nauce jazdy i wg juz umiem duzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Polecam Ernesta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

a ja polece Gorskiego, siedziba na dmowskiego zaraz obok wypozyczalni. Chyba 2. Podejscie super, instruktorzy wszystko na spokojnie wytlumacza, a co najwazniejsze maja pojecie o czym mowia, bo sami sa zawodowymi kierowcami. Caly kurs zajal mi miesiac z kawalkiem, w tym tydzien wykladow i 30h jazdy. Zdane za pierwszym razem. Paru znajomym, ktorzy podchodzili ktorys raz do egzaminu ich polecalem jako jazdy doszkalajace i zdawali. To tyle ode mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Ja po nauce u fernce nie miałam żadnych obaw żeby wyjechać autem na drogę jezdze cały czas i teraz to już norma bo znam osoby które zdały prawko a boją sie wsiąść zwłaszcza jak jest noc albo zima bez przesady auuto służy 24 na godzinę i cały rok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Nowo otwarta szkola jazdy LANS na długiej moze tam??
www.szkolalans.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Moje 1 prawo jazdy... z Bierdonki ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

a ja polecam OSK Daniel. Super instruktorzy i również bardzo wyrozumiali i cierpliwi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

popieram ale jak wiecie Ernest był jakiś czas instruktorem u daniela współpracowali razem

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Temat wałkowany pierdyliard razy. Z wyszukiwarki się korzysta, ona jest tam nie dla ozdoby!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Przestrzelski :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

wybierz ta,ktora masz najblizej i ktora w tym czasie oferuje jakas promocje,bo w kazdej naucza cie tak samo.w kazdej jednej jest porywnywalny % zdawalnosci.osrodki szkolenia kierowcow sa od tego wlasnie,zeby cie nauczyc,bo ich statystyki zdawalonosci sa odnotowywane.jezeli masz dryg i smykalke to zalapiesz szybko i przy odrobinie szczescia zdasz za pierwszym razem,jezeli nie to za drugim lub za trzecim.trafisz na instruktora,z ktorego bedziesz niezadowolona,to poprosisz,zeby przydzielili ci innego.
jak z miesiac temu obdzwanialem osrodki to w "Lans'ie" mieli promocje za 799zl i w tej cenie dodatkowo dawali przeszkolenie na automatycznej skrzyni jeep'em.
opinie ludzi nic nie pomoga,bo jeden zda tam i bedzie chwalil a drugi tam nie zda i nie bedzie polecal a jeszcze inny poleci ci znajomego.zwroc uwage,ze kazdy poleca inny osrodek.
dzwon,pytaj,wybieraj!
powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

OSK Borawski Al.Legionów 32 vis a vis Parku,wszystkie kategorie i super ceny...polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

TYLKO IWANOWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

dokładnie;D tylko pan Iwanowski!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

A ja Polecam Kamińskiego!!!! Zdałem za pierwszym podejściem, własny plac, świetni cierpliwi instruktorzy ( pozdrawiam moją panią instruktor ) i co mnie bardzo zdziwiło przeprowadzają egz. wewnętrzne i to po mieście z innym instruktorem niż się jeździ. Profesjonalny Ośrodek godny polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Też polecam Pana Iwanowskiego.
Jak i "Lutka"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Również polecam pana Iwanowskiego. Bardzo dobrze uczy, wszystko wytłumaczy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Każdy instruktor dobrze tłumaczy ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Zgadzam się z powyższą opinią. Do tego jeszcze, pan Iwanowski jest bardzo cieprliwy i miły;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Jak długo trwają wykłady , Nie wiem czy jest różnica między różnymi OSK ale chodzi mi bardziej o Ferenca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

kobiety zawsze zdaja jesli sa grzeczne he he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Ferenc/Gruszfeld

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

Jak długo trwają wykłady????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

kobietom latwiej zdac faceci puszczaja ich przodem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na prawko?

piec minut przyjemnosci i jazda na calego he he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org