sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PROSIMY O WSPARCIE

Witajcie. Na wstępie pragnę podziękować wszystkim głosującym za pomoc. Marta Niewiadomska, moja 14-letnia przyjaciółka bierze udział w konkursie na najlepszy komiks. Do wygrania konkursu potrzebne są Państwa głosy. Prosiłbym Wszystkich o CODZIENNE wspomaganie nas poprzez klikanie pod komiksem na przycisk FAJNE. Do nr 1 (Warszawiak) zostało nam już tylko 98 głosów. Proszę o pomoc i dziękuję za wsparcie.  

Oto link: http://wedel.wrzuta.pl/comics,1648,lataj-glupeczku-tylko-po-ptasim-mleczku.html

DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROSIMY O WSPARCIE

i co w tym fajnego wole zaglosowac na cos naprawde dobrego!

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROSIMY O WSPARCIE

Warto zawsze wesprzec chociazby glosem. Zwlaszcza, ze jest duza szansa, by Lomzynianka wygrala. Zawsze to lepiej by z rodzinnego miasta niz obcego prawda ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROSIMY O WSPARCIE

jak jest dobra to wygra , kazdy by tylko chcial po znajomosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROSIMY O WSPARCIE

To tez prawda. Ale przeciwnicy robia tak samo.... Dodatkowo informuje, że przed nami ostatnia prosta- oficjalne zakonczenie konkursu 10 maja o godz. 23:59:59

http://wedel.wrzuta.pl/comics,1648,lataj-glupeczku-tylko-po-ptasim-mleczku.html
_____________
• Dziękujemy Za Wasze Wsparcie •

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROSIMY O WSPARCIE

no dobra klikne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROSIMY O WSPARCIE

Dziekuje slicznie naprawde nie wiesz ile to dla mnie i Marty znaczy :) :) serdecznie Ci dziekuje Profesorze :) :) :) pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROSIMY O WSPARCIE

Bardzo grzecznie prosi, więc warto kliknąć :) Ja swój głos oddałam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROSIMY O WSPARCIE

też oddałam swój głos.

Kochani, zagłosujmy na Łomżyniankę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROSIMY O WSPARCIE

Jesteście wspaniali. Nie wiem jak Wam dziękować. Niech Wam Bóg błogosławi. Strasznie dziekuję. Demeter i Figa ... Dziekuję Wam pięknie.

http://wedel.wrzuta.pl/comics,1648,lataj-glupeczku-tylko-po-ptasim-mleczku.html

Ostateczny wynik 10 maja. CODZIENNIE pomagajmy mojej najlepszej koleżance. Widzę, że naprawdę można wczoraj osiągnęliśmy dzięki Państwu imponujący wynik. Z CALUTKIEGO SERDUSZKA DZIĘKUJĘ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROSIMY O WSPARCIE

a co ja z tego bede mial?

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROSIMY O WSPARCIE

i co to za roznica z jakiego miasta ktos wygra wygra najlepszy czyli ja glosujcie na mnie i to!

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org