poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
uniewaznienie ślubu

chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje zatrudnienie adwokata kościelnego w celu poprowadzenia sprawy w sadzie biskupim; nurtuje mnie też inna kwestia-ile kosztuje biegły psycholog?; jak wygląda przesłuchanie w sądzie biskupim w celu złożenia zeznań jako jedna ze stron sprawy-nie jako świadek- i czy świadkowie obecni na ślubie kościelnym są też przesłuchiwani bez podania ich w skardze jako świadkowie w sprawie. Jak wygląda rozmowa z biegłym psychologiem, czy na przesłuchaniach jest kilka osób czy też tylko jedna np. biegły psycholog lub ksiądz przesłuchujący w sprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uniewaznienie ślubu

Wszystko zależy od tego jakimi środkami dysponujesz(finansowymi), mój kolega otrzymał takie unieważnienie szybko , ale kosztowało kupę forsy. Ten kolega przebywa teraz za granicą i nie mam z nim kontaktu, ale wiem że wszystko załatwiał jakiś ksi tego co się orientuję to z początku robią problemy chyba że masz asa w rękawie(zdrada przed konsumpcją, brak jej , lub ukryta choroba psychiczna), ale wszystko jest do załatwienia, kwestia ceny.

Jeśli złapię z nim kontakt podpowiem ci ale jest na morzu i nie wiem kiedy to może nastąpić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uniewaznienie ślubu

PS
Ukryty brak możliwości prokreacji czyli tworzenia nowych członków kościoła(do załatwienia z lekarzem, jeśli oboje tego chcecie) jest THE BEST

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uniewaznienie ślubu

wygląda to tak:
kilku grubych dewiantów w sukienkach za pieniądze wpi.er.da.lają się w życie dwuch śmiesznych owiec które h.u.j wie czemu bawią się w te baśnie andersena i płacą za to hehe .
K.u.r.w.a fa klechistan nigdy nie skończy mnie zadziwiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uniewaznienie ślubu

Oczywiście nie wierzcie w te bzdury, że strasznie dużo to kosztuje, albo jest zależne od widzimisie księży.
Mam znajomych, którzy pracują właśnie w sadzie i wiem mniej więcej na czym taki proces polega z pierwszej ręki.

Takie bzdury piszą ci, co cie mają pojęcia o STWIERDZENIU NIEWAŻNOŚCI małzeństa i piszą o UNIEWAZNIENIU (a czegoś takiego wogóle w kościele nie ma).
W Łomży jest sąd biskupi koło katedry, więc niuniek7 po prostu zadzwoń albo idź zapytać o warunki takiego procesu.

Pozdrawiam

lucyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uniewaznienie ślubu

jak uzbieram na czołg to będziecie mieli wszyscy prze.je.bane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uniewaznienie ślubu

stwierdzenie nieważności,a unieważnienie dla normalnego człowieka to to samo, lucynko a koszty są zależne od wielu rzeczy,więc nie pieprz bo mój koleś wpierniczył majątek wtaki interes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uniewaznienie ślubu

Rozstańcie się normalnie, po ludzku, rozwód cywilny i do widzenia... Nie zaprzątajcie sobie głowy bzdurnymi, anachronicznymi, sprawami jak unieważnienie kościelne. Wg prawa kanonicznego takiego czegoś nie ma, tylko kościół reaguje powoli na społeczne zapotrzebowanie, bo rozwodów jest mnóstwo i za dużo owieczek żyłoby bardzo daleko od stada. Praktyka pokazuje, że w kościele wszystko kupić można, nawet zbawienie wieczne....to tylko kwestia pieniędzy.

Modlitwa wieczorna kobiety

Ojcze nasz, który jesteś w niebie
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie...
Daj mi faceta i ma być bogaty,
ma mieć Ferrari - za cash nie na raty.
Duże mieszkanie, a najlepiej willę!
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez chwilę...
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę,
śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę!
Oglądać romanse, biżuterię kupić.
W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić.
Nie chcę nigdy widzieć jego własnej matki,
ja wydaję kasę - on płaci podatki!
On nie ma kolegów - ja mam koleżanki.
Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki.
Złotych kart bez liku, czeków co nie miara
Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara...

Ateista na tamtym świecie

Ateista po śmierci trafił do piekła. Pierwsze, co zrobił, to zapytał diabła, jak tam jest.
-Nie ma się czego bać, tu jest naprawdę fajnie. Chodź ze mną to ci pokażę.
Przechodzą korytarzem i mijają kina, restauracje, puby, domy publiczne, teatry, kluby, kręgielnie... Normalnie życie jak w Madrycie, dla każdego coś miłego. Ateista jest już prawie całkowicie przekonany, że będzie mu tu lepiej niż na ziemi, kiedy nagle widzi otwarte drzwi, a za nimi ściana ognia i przytłumione krzyki ludzi...
-A to co ma znaczyć, diable? Miało być fajnie.
-Spokojnie, to tylko katolicy. Jak sobie wymyślili-tak mają.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uniewaznienie ślubu

:) modlitwe trza zapamietac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uniewaznienie ślubu

Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak zatrudnienie adwokata kościelnego, a przynajmniej ja o niczym takim nie wiem, z tego względu iż do unieważnienia nie jest potrzebny adwokat jak do rozwodu cywilnego, to ciebie przesluchaja i to ty musisz wszytko opowiadać a nie adwokat za ciebie.
Co do przesłuchania to najpierw przedstawiasz sprawe i ten który cie wysłucha to od razu ci powie czy twoj przypadek kwalifikuje sie do stwierdzenia nieważności czy nie warto skladac papierów. Świadkow nie przesluchują tych co byli na ślubie kościelnym tylko te osoby które ty sama podajesz w skardze powodowej
Biegły psycholog cie nie przesluchuje tylko ksiadz, przesluchanie trwa ok 3 godzin.Oczywście nie uwzgledniam tu znajomości i załatwienia sprawy przez pieniądze tylko jak to zazwyczaj sie odbywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uniewaznienie ślubu

Jesli dupczyłeś to zapomnij o rozwodzie kościelnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uniewaznienie ślubu

Chłopie.pamiętaj ,że jak się chce miodu to nie koniecznie trzeba ul kupować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uniewaznienie ślubu

moja kumpela probowala ale latwo nie bylo ... zaszla do papieza (korespondencyjnie) i dostala odmowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org