poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ortodonta dziecięcy

mam dwuletnie dziecko ma

krzywy zgryz możecie mi kogoś polecić

dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dziecięcy

NZOZ SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA I.J. SZARMACH S.C. w Bialymstoku moj brat tam jezdzil i ma prosciutki zgryz.
Numer znajdziesz w necie.

Emka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dziecięcy

a może macie kogoś z łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dziecięcy

W Łomży doktór Kowalewsaka na ul. Konstutucji 2 c na parterze podaję numer telefonu 2198182 trzeba zadzwonić i umówić się na wizytę.Jesta bardzo miła i sympatyczna pani moja córka wcześniej była jej pacjętką a teraz mój syn od niedawna nosi aparacik.

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dziecięcy

2 letnie dziecko? nie wiem czy jest sens w takim wieku chodzenia do ortodonty, aczkolwiek mogę się mylić.. tutaj nie ma mowy o żadnym aparacie...dziecko ma już wszystkie zęby? przecież jeśli ma to są dopiero mleczaki..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dziecięcy

tak nie ma jeszcze piątek a na aparat jeszcze długo trzeba czekć chcę żeby zobaczył ją jakiś specjalista słyszalam o smoczkach dla takich małych dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dziecięcy

Ona jest za mała bo nie ma jeszcze stałych zębów musiała by mieć większość stałych ząbków i kilka mlecznych ale to dopiero jak będzie miała 8 lat wtedy będzie można z tym coś zrobić i na aparat u doktór Kowalewskiej czeka się cały rok.Do 12 lat aparat na zęby jest bezpłatny jak w tym czasie nie wyrobisz się z dzieckiem póżniej będzie trzeba płacić.

Ale wizyta u ortodonty nie zaszkodzi trzeba zadzwonić i się tam wybrać a wtedy będzie wiadomo jak postępować i jak temu zaradzić.

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dziecięcy

dzieki bardzo!!!
przejdę sie i zobacze co mi powie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ortodonta dziecięcy

warto iść do ortodonty, jeśli faktycznie jest coś nie tak, to zaleci profilaktykę (np. właśnie taki specjalny smoczek-płytka przedsionkowa albo jakieś ćwiczenia zapobiegające rozwojowi wady)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org