niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Machanik Audi 80

Polećcie mi dobrego, konkretnego mechanika, który mógłby zająć się naprawą Audi 80 silnik 2.0 benzyna, z automatyczną skrzynią biegów z mechanicznym wtryskiem paliwa.
Dzięki za wszelkie namiary

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machanik Audi 80

Samochód z niewiadomych przyczyn nie odpala, pali tylko na samostart a potem gaśnie.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machanik Audi 80

Do tak rzadkiego wręcz kolekcjonerskiego modelu z unikatowym silnikiem nie znajdziesz specjalisty po tej stronie Wisły. Zgłoś się do siedziby audi w ingolstadt może coś poradzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machanik Audi 80

Wina mechanicznego wtrysku mi się wydaje. To niestety wada tych silników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machanik Audi 80

jak mial gaz to masz przyczyne po stronie wtrysku. Podejedz do Czarnocina, do Szybkiego, jak wjedziesz juz do Czrnocina za remiza niedaleko masz wjazd, zapytasz kazdy Ci powie. W okolicy do mechanicznych wtryskow nie znajdziesz nikogo innego, przerabialem to w mercedesie. Niestety numeru do niego aktualnie nie mam, ale podjechac 5km to nie tragedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machanik Audi 80

do tego samochodu nie potrzeba znawcy.każdy mechanik naprawi ci go kombinerkami.tu masz namiar na bardzo dobrego mechanika,który zdiagnozuje ci usterkę od ręki i jest tani tel.698616937

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machanik Audi 80

Możesz też się przejechać do warsztaty przy ZCKPiU na Przykoszarowej za mechaniakiem wjeżdża się przy salonie renault tam robią Audi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machanik Audi 80

kacpero uwazasz ze kazdy mechanik? To sie mylisz, w lomzy do mechanicznego wtrysku nikt sie nie chcial dotknac u mnie, lacznie ze starymi mechanikami i podkresle, nikt. Dopiero jak troche poszukalem to sie udalo jako tako to ogarnac. Jezeli beda do wymiany to szukaj dawcy, albo podjedziesz gdzies gdzie wymieniaja wtryski np w ciagnikach, maja sprzet i wszystko ci ogarna, musisz znac tylko cisnienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machanik Audi 80

Wielkie dzięki.
Dokładnie o to chodzi, że żaden mechanik nie chce się podjąć naprawy lub sprawdzenia czegokolwiek, 2 tygodnie stało auto u fachowca na Nowogrodzkiej i nawet do niego nie zajrzał, powiedział że się nie podejmuje naprawy i kazał zabrać samochód.
Piszcie jeżeli możecie jeszcze kogoś polecić.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Machanik Audi 80

Jedź na polową na przeciwko skarbówki powiń to załatwić

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org