wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sułtan kebab ks anny ? why?

witam mam pytanie moze ktos sie orientuje czemu zlikwidowali ten kebab na ks anny?;/ moim zdaniem byl najlepszy w lomzy i to nie tylko moje zdanie, za kazdym razem jak sie wchodzilo to masa ludzi... czemu splajtował? wiem ze duzo tego czegos w naszej miescinie ale wyroznial sie znacznie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sułtan kebab ks anny ? why?

Według mnie to przez ten szarlatański automat. Kiedyś byłem i kolesie w przeciągu 30 min wyjęli z niego z 600 zł. A fakt faktem , że to najlepszy Kebab w Łomży był.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sułtan kebab ks anny ? why?

to trzeba było wiecej tam jesc a nie jedengo kebaba na miesiac za to knajpy nie utrzymał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sułtan kebab ks anny ? why?

Najlepszy kebab na lipowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sułtan kebab ks anny ? why?

na lipowej jest mieso z golebi. nie wypowiadaj sie nie na temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sułtan kebab ks anny ? why?

a ja lubie kebab z lipowiej jedyny kebab w łomży po którym nie mam sraki za 15min po zjedzeniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sułtan kebab ks anny ? why?

czyzby reklama kebaba na lipowej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sułtan kebab ks anny ? why?

małpa@ może być mięso z golebi ważne aby nie było z małpy ale jakoś jem tam od ponad roku i jestem bardzo zadowolony i podkreślę słowa które powiedział BoSki_RoMaN ja tez tylko po tym kebabie nie mam sraki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sułtan kebab ks anny ? why?

Kebab na Lipowej nie potrzebuje reklamy na forum,więc odpuść sobie greenlabel i prześledź wątek od początku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sułtan kebab ks anny ? why?

i dobrze, to był chyba najgorszy kebab jaki jadłam, nasypały kilo cebuli prażonej bez pytania,a mięso bezsmakowe z kurczaka. w cenniku i zapiekanka i hot-dog, a co do czego : "nie ma", tylko ten obleśny kebab. nic dziwnego, że zamknęli, jakby był smaczny, to by się obronił.

na lipowej juz na pewno lepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sułtan kebab ks anny ? why?

W sultanie jadalem i nigdy nie narzekalem, szkoda ze zamknal :/
A crazyLOL uwierz mi ze te maszyny sa tak ustawione, ze na niej nie stracisz jedynie zyskasz albo wyjdziesz na 0
A tak btw pracowala tam fajna ladna pani ktora pozdrawiam :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org