poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
strojenie cb

Witam gdzie nastroję antenkę od cb radia oprócz serwisu na Legionów tej 13 jest jeszcze ktoś czy nie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strojenie cb

fox na legionów koło skrętu na kopernika, tam chyba tez maja cb i na pewno tez stroją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strojenie cb

a czemu na leionow nie bo tez chce zestroic kiedys u niego naprawialem radio i jakos dzialalo to co mowicie ze do niego nie warto pojecia nie ma czy liczy sobie jak glupi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strojenie cb

ten na leionów to mocny typ brudas on takie ceny wali że sie w głowie nie mieści nie polecam wystarczy wejsc na allero i juz o polowe taniej zestaw cb mozna kupic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strojenie cb

Kiedyś na Krasce stroiłam. Był tam sklep z CB, nie wiem czy jeszcze jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strojenie cb

Mam kolege ,ktory sie tym zajmuje,jesli chcesz napisz a dam ci namiary jesli jeszcze nie nastroiles

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strojenie cb

Na Prusa 8 ,stroi satelitarnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strojenie cb

na krasce na przeciwko kościoła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strojenie cb

tak ten co byl na krasce to wlasnie zostal przeniesiony na legionow to tez byl sklep 13 a tamten gosc pracuje u niego i wlasnie teraz siedzi na legionow chlopak spoko zna sie na robocie ale co z tego jak jego wspanialy szef cene wywali ze w piety zajdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strojenie cb

to prawda ceny kosmiczne a obsługa niezbyt miła , szkoda że przenieśli sklep z ul Poznańskiej i tego chłopaka na Legionów. U niego można było dostać dobrą radę a nie od razu jak szef coś doradzi to człowiekowi odechciewa się słuchać , już mniejsza z cenami. Niestety póki co nie ma dla tego sklepu żadej alternatywy w Łomży a szkoda .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strojenie cb

do ,,tylkol" jak możesz podaj namiary na tego twojego kolegę ok trzcina1985@o2.pl wielkie dzięki....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strojenie cb

media expert

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strojenie cb

Ooo tak w media expert Ci pomogą. Chyba jaja sobie robisz, oni tam nie mają zielonego pojęcia o niczym, totalne nygusy. Serwis 13 jest najlepszym serwisem w Łomży, fakt może nie jest tani ale jest skuteczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org