sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
aparat ortodontyczny?

Chciałbym się dowiedzieć, który ortodonta w Łomży jest najlepszy, jak długo trzeba czekać na wizytę i cenowo w jakich granicach, waha się koszt aparatu stałego, góra i dół. Z góry będę wdzięczny za kontakt do polecanych przez was ortodontów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

Hej ja robiłam u Gocławskiej na Niemcewicza bardzo zadowolona byłam z niej 5 lat temu płaciłam po 1600 za jeden. Nie zdziera jak inni płaciłam co drugą wizyte 100. Polecam gorąco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

5 lat temu?! Teraz wizyta co miesiąc to koszt ok. 150zł.
Ja nie polecam robienia aparatu w Łomży. Najlepiej jechać do Białego do Państwa Szarmach, ceny mają normalne, tak jak w Łomży w kwestii aparatów zwykłych, ale np. mają też innowacyjne leczenia, np. metodą Damona. Wizyty są co 2 miesiące, zaciski bolą mniej, o wiele szybciej naprawia się wady i da się zrobić taki uśmiech, jakiego nie da za pomocą normalnego aparatu. :)

Sama z tego skorzystałam. Koszt takiego aparatu + wszystkie wizyty to 7 500zł, więc tak naprawdę na jedno wychodzi, bo zwykły to ok. 1700zł za łuk, czyli 3400zł za dwa + 24 wizytyx150zł. Jeden pies, a zdecydowanie polecam metodę Damona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

Ja korzystam z usług p. Cwaliny, który ma swój gabinet prywatny w Białymstoku, aczkolwiek przyjmuje też we wtorki w Łomży na ul. Korczaka. Czy jestem jak narazie zadowolona..sama nie wiem, fakt zęby się ładnie prostują, ale koszta po prostu przerażają. Za sam aparat zapłaciłam 3200 zł (1700zł za jeden łuk), cena wizyty - 130 zł. żałuję, że od początku nie zapisywałam ile już pieniędzy zostało wydane, ale na pewno powyżej 5 tysięcy, a przede mną jeszcze z 2 lata leczenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

Gdzie byś nie robiła to i tak po części ząbki po zdjęciu aparatu sie trochę rozejdą i mogą być szparki nie duże ale są. Poza tym do białego to trzeba doliczyć jeszcze dojazd i to że nie zawsze noszenie aparatu trwa 24 miesiące to wszystko zależy od 1 wizyty i sprawdzenia jaką masz wade wliczyć trzeba w to zdjęcia odlew i nawet usunięcie zębów ja miałam usuwane 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

Ja miałam usuwane cztery ósemki, ale mało który specjalista zaleci ci usuwanie zdrowych zębów. Zazwyczaj wstawiają śruby ortod. żeby poszerzyć szczękę i przesunąć cały segment zębów.
Wycisk to koszt 150zł.

Noszenie aparatu Damona to od ok. 12 msc. do max. 2 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

Tak Cwalina robi świetnie, ale kasę zżera .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

Ja chodzę do dr. Marzeny Głębockiej na polowej i jestem bardzo zadowolony, jest bardzo profesjonalną i miłą osobą, choć ceny nie powiem małe nie są ale jak się chcę mieć piękny uśmiech to niestety trzeba płacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

p. Kowalewska - bardzo sympatyczna kobieta, wszystko tłumaczy, pierwsza wizyta 50zł, wyciski 70zł, wizyty z aparatem 100zł, cena samego aparatu zależy od tego czy chcesz kosmetyczny czy taki tradycyjny metalowy.

Do kosztu aparatu, niezależnie gdzie go robisz, musisz doliczyć niecałe 80zł za zdjęcia RTG.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

Ile to człowiek kasy musi wydać, aby o zęby zadbać. Takie czasy;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

Czy ktoś ma doświadczenia jeśli chodzi o leczenie ortodontyczne metodą Damona?

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

Polecam na Niemcewicz panią Gocławską aparat kosztuje 3.200zł za górę i za dół.Bardzo dobra i dokładna dentystka.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

Dr Gocłowska jest dobrym ortodontą, zaś jeśli wada jest dość skomplikowana i trudna to odsyła do Bstoku. Dr Cwalina może i jest bardzo dobrym specjalistą, ale ceny ma kosmiczne, zdecydowanie mogę polecić dr Szarmach z Bstoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aparat ortodontyczny?

xxxANGELxxx, co możesz powiedzieć o dr Szarmach z Bstoku? Robiłaś u niej aparat czy słyszałaś coś od znajomych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org