wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Balustrady

mam prosbę czy moglibyście polecić z okolic Łomży kogoś kto robi ciekawe balustrady ,solidnie i za przystępno cene ,lub ostrzec kogo unikać !!dziekuje za poważne odp.

md

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Balustrady

Legionow 43 porzadnie zrobia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Balustrady

AKWA-FER. na ul.SIKORSKIEGO w TARTAKU troszke w glebi placu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Balustrady

z tego co wiem to firma upadła

J

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Balustrady

http://www.ogrodzenia-pijanowski.pl/
ten gość robi elegancko, my mamy od niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Balustrady

Jeśli chcesz mieć niedrogo i solidnie polecam P. Karola z Mątwicy. Solidna i profesjonalna firma, polecam.

Monik@

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Balustrady

GOMET p. Karola z Mątwicy - sporo dla mnie robil i nigdy nie bylo problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Balustrady

W Łomży nie ma nikogo kto robiłby ogrodzenia "stalowe", bo do kutych to im daleko. Pierwsze, to trzeba mieć do tego sprzęt, a po drugie rozum i wyobrażnię./ To są tylko spawacze metalu i ogrodzenia robią na"chybił trafił/ ps. Najlepiej jak pojedziesz do producenta i nitką-dratwą zmierzysz linię balustrady wygiętych tralek , których przedstawią Ci projekt.Muszą wszystkie-zgadzać się/ od pierwszej do ostatniej/ tzn. że wzór jest równy. Malowanie wannowe/ VI w. Teraz maluje się proszkowo i wypala w piecach. Płot ma kolor taki jak mu sie nadało. Nie ma wypływu spod każdej skuwki na rdzawy kolor. ps. zobacz ile płotów z łomżyńskich firm rdzewieje po krótkim czasie.

"uważajcie na łomżyńskich kurpiów"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org