niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

niech zmienią nazwisko na państwo Muhamedy, wtedy nie ma bata żeby nie dostali kasiory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

Ty zmień na Bin Laden, będziesz mial darmowe spanie i wikt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

aż brak słów :( poroniony kraj :( na Czeczenów są pieniądze, a dla dwójki dzieci Niepełnosprawnych to nie ;/;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

Nikomu tego nie życzę, ale gdyby mnie się urodziło niepełnosprawne dziecko z powodów genetycznych to nad drugim bym się poważnie zastanowił.
Cena badania prenatalnego (co można sprawdzić w necie) od 200 do 900 złotych.
Na badania nie mieli , a teraz na adwokatów to mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

Mieszkali u mnie na podwórku i wiem że lekarz im powiedział ze drugie dziecko będzie już zdrowe więc antyklakier nie masz tu racji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

zadziwiająca jest hipokryzja przedstawiciela rządu, który przed trybunałem bronił stanowiska sejmu żeby Wojnarowskim nie dać zasiłku, a następnie dla prasy mówi ze przepis jest nieludzki i będzie składał interpelację o jego zmianę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

A może dr. znany z programu TV w ramach zapowiadanego leczenia dzieci by im pomógł.
Swoją drogą jest to wskaźnik jak bardzo niemrawi i przymuleni wprost są nasi ustawodawcy.
Ja nie wiem kim trzeba być aby dziś kierować się wyznacznikami kwotowymi z 2003 roku i ślepcem nie widzącym różnicy cen czyli wartości pieniądza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

Ostatnio w TV Białystok w wieczornych informacjach podano jak to lekarzowi z końcem marca przekazano kasę , a Wojnarowskim konował nic nie dał. To trzeba mieć charakter.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

No ale jak oni mogą dostać? Przecież Czeczeni muszą u nas "dostojnie żyć" za nasze podatki a nie jakieś chore dzieci:
http://www.youtube.com/watch?v=YX4KY9wa7Io&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

Pani Wojnarowskiej Sąd Apelacyjny w Białymstoku przyznał rentę w wysokości 1100zł ( nie może podjąć pracy ze względu na opiekę nad córką).1100 zł renty otrzymuje także jej córka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

Niechce snikogo oceniać ale ja tez bardzo bym sie zastanowiła przed posiadaniem kolejnego dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

A ja bym się zastanowił co za poje* głosują na PO ? PO tym co oni robią i zrobili to powinni mieć co najmniej 10% poparcia w sondarzach ;| głosujcie tak dalej to nawet zdrowy będzie miał przej* w tym kraju .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

Franio11 ci ustawodawcy są dokładnie tacy sami jak pracodawcy.Ci też nie widzą różnicy cen bo płace stoją w miejscu więc się nie dziw!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

śledczy jednak jesteś totalnym idiotą, co ma do tego znowu k*** PO? A i sięgnij po słownik, "sondarze". Komentować Ci się głosujących zachciewa, a pisać po polsku nie potrafisz :)
Niestety Państwo Wojnarowscy nie są jedyną taką rodziną w Polsce, a podobne rodziny też nie dostawały pieniędzy, niestety było to do przewidzenia i współczuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

Pobijcie sie o zle napisane slowo.Ale Ty PA przykry jestes tez rente powinni Ci przyznac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

bomba prawda jest taka, ze to, ze pieniedzy im nie dadza bylo do przewidzenia, taki mamy kraj, nie sa jedyni. I po co tu gdybac. Moze twoi rodzice powinni zaczac sie ubiegac o rente na ciebie. O mnie nie musisz sie martwic, a takie wypowiedzi jak sledczego sa juz po prostu nudne, bo co do h** ma jauz po do tego. Wszedzie trzeba wpierda.lac sie z politycznymi wypocinami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: Wojnarowscy nie dostaną zasiłku na chore dzieci. Tak orzekł Trybunał.....

Przydał by się co jakiś czas taki Ryszard C z łodzi który by co tydzień wpadał do biura jakiejś partii i od.j.ebał jakiegoś pasożyta wtedy te bydło wzięło by się może do roboty

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org