wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

co powiecie mi o piekarni w sniadowie u Lipkowej???bo moj kolega tam pracowal i strasznie narzekał na nia ze nie jest wyplacalna i obciela piekarzom po 400zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Wszystkie piekarnie to wyzyskiwacze i złodzieje czasu i nie tylko! Nie warto tam pracować!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

nie to ze obcieła piekarzom po pare stow to mysli ze w piekarniach na lomzy placa po 1500zl do pieca i ciasta a takie zarobki wychodza do stołu a nikt tam nie bedzie robil po 2000zł do do ciasta a dochodza dojazdy min 400zł to na reke wychodzi 1600 a piecowemu jeszcze mniej załosne jest co oni robia mysla ze ludzie beda za frajer zap.... lepiej niech zamknie to bude i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

No muszą mieć na budowę kolejnych willi i zakup luksusowych aut.
Szkoda że to się odbywa ludzką krzywdą, która kiedyś im bokiem wyjdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Nie wszędzie płacą po 2000 tyś do ciasta i pieca. W Piątnicy na krótkiej zarobisz góra 1600 za ok. 300 godzin pracy w mieś.Tam ogólnie jest tragedia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Nie wiem w czym jest rzecz, skoro właściciele piekarni takie kokosy zbijają to zakładajcie swoje piekarnie. Gdzie problem? Tyłka nie chce się ruszyć tyłka i główką chyba też?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

a ja pracowałem kiedyś na KRASCE i było spoko,nienarzekam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

To, że jest w tej piekarni przesrane i zarobki do dupy to w całości się zgadzam, z resztą widać to po tym, że z okolic Śniadowa nikt nie chce u nich pracować. Najchętniej zatrudniają emerytów lub rencistów (...)
Lepiej wpieprzać chleb ze smalcem niż iść do nich do pracy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

widac to po ogłoszeniach co tydzień a 4 łomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Autor: Franio11 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17-04-11 15:20

No muszą mieć na budowę kolejnych willi i zakup luksusowych aut.
Szkoda że to się odbywa ludzką krzywdą, która kiedyś im bokiem wyjdzie.

Już to było przerabiane było wiele rewolucji i walki z krwiopijcami ale ludzie szybko o tym zapomnieli i wybrali do tego powrót do ,, gospodarki rynkowej ,, teraz to się tak ładnie nazywa.No ale niedługo jak wrócą żydki na swoje to Ci dokładnie wytłumaczą na czym to polega.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

U żyda wszystkie soboty są wolne. Tak więc nie straszcie narodu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Wydaje mi się, że trzeba spojrzeć na te sprawę z drugiej strony. Wiadomo- jest jak jest w tej Polsce- Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą maksymalnie tnie koszty. A jeśli chodzi o pracowników np w/w piekarni, to moje zdanie jest takie. Żadna osoba nie pracuje tam pod przymusem i jakie pieniążki zarabiać będzie, wie. Więc poco teraz takie głupie komentarze. Trzeba sie brać do roboty i tyle. Nikt za darmo kokosów nikomu płacić nie będzie, jeśli ktos nie zasługuje. Gdy pracownik rzetelnie wykonuje swoja prace to i zarobki będą na wysokim poziomie.

Jeśli ma się głowę i trochę wykształcenia, to proszę bardzo. Zakładajcie działalność gospodarczą i wtedy możecie także: wozić się luksusowymi samochodami i budować nowe wille. Zobaczymy ile czasu, nerwów i nakładów pracy wam to zajmie.

A jeszcze tak na marginesie: Pamiętajcie, że używanie nazwisk i "bezpodstawne oczernianie" ludzi jest przestępstwem. Więc lepiej brać się do roboty, a nie czekać na kokosy z nieba:)

To by było na tyle. Dziękuję za uwagę:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

A co pracownika obchodzą koszty i inne rzeczy, jeżeli nawet godzi się pracować za najniższą krajową to powinien być zarejestrowany i otrzymywać świadczenia określone w kodeksie pracy. a nie powinien respektować kombinacji i oszustw pracodawcy wobec skarbu państwa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Uderz w stół, a nożyce się odezwą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

powiem wam jedno praca w piekarni jest bardzo ciężka nie dość że na same nocki przeważnie lub w większości to jeszcze wszystkie niedziela i święta są pracujące przychodzisz do pracy dostajesz zlecenie i masz to zrobić i pracodawcy nie obchodzi czy ty zrobisz to w 5h czy 15h ma byc zrobione bo zamówienie i wszystko jest tak wyliczone że ostro się skręcac zeby wyrobic się w 8 godz ale raczej jest to niemożliwe dla mnie sa to wyzyskiwacze bez wyjatku wszystkie piekarnie ich to nie obchodzi że ktoś ma rodzine dzieci masz zapier .... a jak nie to won! stara spiewka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

możne zrobimy ranking zarobków i godzin pracy w piekarniach



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

ten twój kolega który tak narzekał że szefową że zmniejszyła mu pobory mówił mnie też piekarzowi -że pracuje tam 5 lat do tej chwili nie narzekał. .koledzy brać się do roboty i nie narzekać bo ludzie w hurtowniach robią za 800 i nie narzekają a wśród nas też są cwaniaki którzy uważają się za fachowców a daleko im-.jestem piekarzem z 35 letnim doświadczeniem w piekarnictwie i wstyd mi za tych co tak opisują pod chwilą emocji/ gdybyś ty ;piekarzu; stanął do stołu i wykonywał swoją pracę solidnie to nie byłoby tych głupich uwag.,podejrzewam że jesteś młodym stażem i dlatego nie panujesz nad sobą -ja pracowałem w tej piekarni kilka lat temu i miło wspominam tam pracę a muszę ci powiedzieć że zarobki były tam większe niż nie jednej piekarni w łomży z tego co słyszałem są tam dalej powyżej średniej ale ta pani jest wymagająca po prostu np;stołowy nie może podawać sie za ciastowego lub za piecowego trzeba coś umieć i koniec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

nie wiem co Was boli, to że ludziom dobrze sie powodzi? czy może poprostu szefowa piekarni zaszła ci w jakis inny sposob delikatniej za skore i teraz wypisujesz tu glupoty, ale widac kto jest legatem ktorego nie stac na wille i wpi***rdala suchy chleb z masłem, a kto pomyślał założyl firme i teraz żyje jak Pan w swojej dużej willi i ma na wszystko a takich tumanow jak wy ma w dupce :) wiec bierzcie sie do roboty bo nikt Wam tego nie zabrania i nikt wam nie da luksusowych samochod i innych dobroci za darmo. Fajnie tak poczytac ludzka glupote i zazdrość, bo nigdy nie beda mieć takiej willi i luksusowych samochod jak właścicielka tej piekarni bo przezywacie o tym jak by wam naprawde nie chodzilo o jakos tam robote tylko byscie zazdroscili jej kasy i głowyy ze daje rade to wszystko ogarniac z takimi tumanami jak ta osoba ktora zalozyla ten temat. wiec dooo robooty i wtedy zobaczymy jak ludzie beda o Tobie pisać pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

słuchacz , chyba słuchałeś , ale płyt chodnikowych :) Propozycja pracy w piekarni w Śniadowie to 1000 złotych do reki na czarno , praca od poniedziałku do piątku , nie ma mowy o rejestrowaniu , stąd cytat " mile widziany emeryt lub rencista". Co ciekawsze zaczął tam niedawno jeździć chłopak z okolic Śniadowa , któremu nie wyszły studia - akt desperacji. Twoje superlatywy biorą się zapewne z opowieści usłyszanych pod sklepem , albo właściciele są Twoimi teściami (...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

pisząc kwotę 1000 złotych , miałem na myśli zarobki kierowcy rozwożącego pieczywo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Trucker: Patrze, że interesuje cię bardzo życie tych ludzi, że tyle wiesz kto koło kogo skacze a kto nie.Ci co tak lubią oczerniać to pewnie głąby po zawodówkach co jeżdżą padakami, że tak zazdroszczą innym zajebistych domów i fur na które musieli zarobić nikt im za darmo nie dał.Pewnie daleko wam.Ale zazdrość nie zna granic patrze.A ile by chciał zarabiać kierowca albo piekarz?-tyle ile zasługuje.Trzeba skończyć studia i iść do pracy za biurkiem wtedy będziesz zarabiał więcej. Ludzie są zawistni i co po niektórzy by pewnie się zesr*** i zjedli z pod siebie.Niech każdy zajmie się lepiej sobą bo zazdrość to pierwszy stopień do piekła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

ciekawe-tematy "z pod" siebie to wyjadasz pieniądze teścia :) pisząc z jego komputera ---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nikt nikomu niczego nie zazdrości ,zaś każdy opisuje realia panujące w firmie. Co do fur , 3/4 to auta nie będące zarejestrowanymi w Polsce , w niedziele giełda Białystok zaś w tygodniu kartka przy trasie albo Komis w Łomży :) . Nie tłumacz się za kogoś bo temat schodzi na drugi plan. Była mowa o pracy w piekarni a nie o autach "komisowych". Każdy wie , że nasz region jest bardzo mały i każdy każdego zna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

A tak na marginesie....nadal płacicie po 50 złotych za każdy nowy pozyskany sklep? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Zacytuję swoją wypowiedź po raz 2: może dotrze do wszystkich: a więc

"""A jeszcze tak na marginesie: Pamiętajcie, że używanie nazwisk i "bezpodstawne oczernianie" ludzi jest przestępstwem. Więc lepiej brać się do roboty, a nie czekać na kokosy z nieba:)

To by było na tyle. Dziękuję za uwagę:P"""

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

A po drugie: widzę że zazdrość ludzka nie zna granic. Każdy grabi do i pragnie coś mieć. Ci, którym się nie udaje ( np. z braku wykształcenia lub w tym przypadku " rozumu") pozostaje ZAZDROŚĆ

Więc drodzy "słuchacze" ta rozmowa prowadzi do nikąd, lecz może mieć poważne konsekwencje co do niektórych osób nie przebierających w słowach !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

wstyd mi za niektórych kolegów /piekarzy/ trzeba coś potrafić żeby w dzisiejszych czasach zarabiać niezłe pieniądze .a tak naprawdę dobrych piekarzy można policzyć na palcach ,reszta to w dalszym ciągu uczniowie obojętnie ile mają lat -fachowcy pracują w dużych piekarniach .co do kierowców ile osób w łomży pracuje za 800-1000 zł i zadowoleni że mają pracę -jedzmy do niemiec od maja dowiemy się ile tam naprawdę zarobimy za ile godzin przecież wszyscy jesteśmy b dobrymy fachowcami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Trucker: Weż się do roboty zamiast chodzić po ulicy to i ty będziesz może kiedyś coś miał.Tym właśnie pokazałeś ze zazdrość cię normalnie zrzera ale ci co mają kasę na takich jak ty to srają na szczęście.A z jakiego komputera pisze to moja sprawa ty mi na pewno rządzić nie będziesz.Akurat szef piekarni to nie mój teść.Widzę, że taki poinformowany jesteś o ich dochodach, że sam pewnie tam pracowałeś tylko robić się nie chciało wyjeb*** cię i teraz du** opierda***.Nie tędy droga jak już moi poprzednicy napisali weź się do roboty załóż firmę -O sorry pewnie nie masz za co?no trudno hehe Zostało ci opierda**** du** tym co mają.hehehe nie ładnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Trucker: Pewnie zapierd***** gdzieś na budowie niedaleko państwa wyżej wymienionych i jak przejeżdżasz koło ich domu codziennie swoją starą vectro do roboty to żal ci dupkę ściska, że ktoś ma a ty nie i pewnie nigdy mieć nie będziesz bo kto ma to jest inteligentny i go takie głupoty nie interesują .A tych ludzi znam akurat ale mnie nie interesuję co mają a co nie bo sama mam a mam bo nie siedzę tylko się uczę i pracuję. A zięć co tak wkoło o nim piszesz to pewnie wpierd** dostałeś kiedyś od niego, że ci tak na pamięci stoi he he Daj się na spokój bo te pisanie ci nic nie da bo kto ma to ma kto nie to niestety musi zapierd***ć, żeby inny mógł leżeć takie czasy.he he Kto ma łep na karku to ma firmy i się wozi samochodami itd a kto nie niestety siedzi przed komputerem i zęby zaciska i wymyśla co tu by jeszcze napisać.I jak Miecio wyżej wymienił oczernianie innych jest karalne, na takich jak ty to są jeszcze sposoby.Tylko się ośmieszasz, jak się jest takim cwanym to trzeba się nazwiskiem podpisywać i wtedy można coś sobą reprezentować bo taki to każdy mądry.Więc morał taki BIERZ SIĘ DO ROBOTY to i może i ty coś tam będziesz miał Pozdrawiam wszystkich biznesmenów a tumany won

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

a gdzie teraz się dorobisz?chyba garbu na plecach.towary drożeją a zarobki spadają a wszystko przez duże bezrobocie.ty czy ja nie pójdziesz tyrać za 100 pln a są tacy którzy pójdą więc po co zapłacić komuś 2 tys jak można tylko 1 tys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Fury i wille ok. ale uczciwie a nie jak wszystkie piekarnie na ludzkiej krzywdzie!!!A Płacić powinni zgodnie z prawem a nie jak się komu podoba!Ciekawe tematy czy ci twoi "państwo" płacą np. za godz. nadliczbowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

grubaryba:A z skąd wiesz jak jest w piekarniach pracowałeś tam?pewnie nie tylko co usłyszysz to powtarzasz. Co wy się macie z tymi piekarniami ludzie są i inne firmy co nie tak ludzi oszukują, pracują za grosze np. w Biedronkach zapierd***ą tylko łep im odskakuje i nikt się tak nie podnieca jak tu wkoło tylko piekarnia.Jak tak właściciele się wzbogacają jak wy mówicie to co nie otwieracie piekarni jak to taka kasa, wtedy płaćcie po nawet 5 tys. pensji ludziom.Kto wam broni.Na ile ich praca jest warta takie mają pobory a chyba zanim zacznie się pracować to każdy wie za ile pracuję.Patrzę, że piekarze chcą nie wiadomo ile zarabiać po parę tys. trzeba było studia kończyć, języków się uczyć i do biura.Ja pracuję na służbowym stanowisku i nie narzekam ale studia kończę a nie jak po niektórzy tylko do UP się spacerują ci co tak się mądrzą wyżej i dzieci robią i na temat interesów się wypowiadają-przecież to śmieszne.Nic z nieba nie leci jak się ma głowę na karku to się ma niestety.Taka prawda, że zazdrość nie ma granic.Jak ktoś ma to inni przeżyć nie mogą.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

....bo kto ma to jest inteligentny ....

-----------------------------------------------------------------------------------------

"ciekawe-tematy " kierując się Twoim rozumowaniem, to musisz być strasznie ubogi (głupota i chamstwo aż razi).

Więcej kultury w stosunku do innych (zacznij od swoich pracowników to może zaczną pisać lepiej).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

poll: Tak kto ma to jest inteligentny a kto nie to legat i tuman co liczy na drapnę.Życie cię jeszcze nauczy i paru innych "mądrych"Trzeba skończyć to dyskusje bo patrzę, że inteligencją tu co po niektórzy nie grzeszą.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

O czym wy wogóle piszecie?? o jakiej zazdrosci??nie interesuje mnie kto co ma a ile zarabiaja piekarze bo to jest smiech. Piekarz powinien byc szanowany a nie trakty jak jakis biały murzyn do roboty bo bez piekarzy wszyscy co maja piekarnie by sie poplakali i ciekawe co byście jedli. Nie zmieniajcie tematu a widze ze ktos obstaje za ta Pania to chyba cos jest po rodzinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Autor: ciekawe-tematy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19-04-11 10:40

Tak kto ma to jest inteligentny a kto nie to legat i tuman co liczy na drapnę.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pieniądze = inteligencja ?

Ciekawe. Zapewne chcesz się dowartościować pisząc takie bzdury.
Pieniądze może masz ale rozumu - NIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Nie jestem z rodziny myślisz, że każdy musi mieć takie zdanie jak ty?a jak ma inne to musi być z rodziny. ulcia0002 a ty pewnie żona piekarza co najzwyczajniej w świecie pracować się nie chcę i dlatego oczernia właściciela A w domu pewnie piątka dzieci i jak by tu zrobić żeby się nie narobić?Jak idę ulicą to widać jest tyle piekarni i w Łomży i okolicach i jakoś one funkcjonują.Przecież maszyny tam nie pieką tylko ludzie czyli są piekarze co praca im odpowiada i zarobki.A trafi się taki co mu nic nie odpowiada bo by pewnie poszedł na noc do pracy i najlepiej się położył spać i dupę obgaduję.Trzeba mówić w oczy pracodawcy a nie każdy tu mądry.Ale o inteligencję to cię nie posądzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Autor: ciekawe-tematy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19-04-11 10:18


Ja pracuję na służbowym stanowisku i nie narzekam ale studia kończę
__________________________________________________________


widać ze nie pracowałeś nigdy u prywaciarza i tym bardziej na noc wie nie masz pojęcia o czym mówisz
pracować trzeba wszedziej tylko tu chodzi o poszanowanie ludzkiej godności
a z drugrj strony jak ma byc dobrze obojetnie w jakim zakładzie pracy jak w ludziach niema jedności pracuje pare osób na zmianie i jeden pod drugim kopie a pracodawcom to jest na rekę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

"ciekawy temat" przestan sie powtarzać bo juz to nudne sie robi ciagle piszesz o tych dzieciach moze ty sama tyle masz ja do twojej wiadomosci mam jedno i pracuje!!!! a ty widac wlasnie jak pracujesz chyba na forum heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

ulcia0002 Dla twojej wiadomości dzieci nie mam, a wy znajdźcie sobie wreście prace i nie obgadujcie innych z zazdrości to i wy vectre zamienicie może na coś innego... Widzisz jak się pracuję w biurze to i na forum można wchodzić kiedy się chce.Zazdrość ci nie pomoże dzieci wykarmić.Skończ to darmo dyskusję bo to wam nic nie da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

ciekawe tematy posłuchaj paniusiu przestan tu pisac jakies głupoty bo zazdrosc to chyba ciebie zzera bo ja to pracowac nie musze bo mnie stac na wiecej niz ciebie i zegnam!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

ciekawe-tematy ty w biurze pracujesz..? ciekawe w jakim biurze przyjmują takich analfabetów co w prostych słowach takie byki walą :D takim chamstwem zajeżdża że głowa mała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

zapewne przyjmują do prowadzenia księgowości w Piekarni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

ulcia0002: he he co prawda boli co?dobrze, że się pożegnałaś bo nic tu mądrego na pewno nie napiszesz.

Trucker: zgadłeś he he szukamy jeszcze kogoś do sprzątania według mnie nadajesz się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

green: w takim biurze co ty byś musiał się 30 lat uczyć, żeby cię tam do sprzątania wzięli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

jak szukasz to napewno za te pieniondze co placisz nie najdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Autor: słuchacz123456789 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02-09-10 14:12

wiecie.co.sie.dzieje.z.pieczywem.z.kraski-ostatnio.się.popsuło.na.drugi.dżien.jest.zupełnie.inne.i.bochenki.coraz.mniejsze

Autor: słuchacz123456789 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02-09-10 14:34

do wczoraj duzo od wczoraj.zmieniłem.piekarnię.kupuję w juscie-z piekarni nie z łomży.jest tam kilku dostawców i pieczywo bardzo dobre./sprubować warto.polecam

Autor: słuchacz123456789 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02-09-10 17:42

właśnie/ bardzo dobre ze śniadowa a razowy pycha


Autor: słuchacz123456789 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-09-10 09:02

do łomży dowożą chyba tylko jedna ze śniadowa


I po tych wypowiedziach sprzed jakiegoś czasu pojawia się "ciekawe-tematy". W takie zbiegi okoliczności chyba raczej nikt nie uwierzy , na uwagę zasługuje również znajomość topografii okolic Śniadowa przez "słuchacz123456789":

Autor: słuchacz123456789 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22-01-11 07:25

chłopie gdzie ty tam widziałeś drogę polną droga śniadowo -chojny łączonca łomżę -ostrołęka nigdy nie byla drogą polną

Nawet błędy ortograficzne podobne jak w wypowiedziach "ciekawe-tematy"

łączonca :) zaś "ciekawe-tematy" napisał "skończ TO marną dyskusję"
Jak słyszy , tak pisze niemniej zaraz oczywiście użyje konstruktywnych argumentów i udowodni wszystkim , że to nie ta sama osoba tylko zbieg okoliczności .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

napewno tak nie inaczej cos tu podlatuje po rodzinie jak tak chleb chwali ze sniadowa zeby z Łomży brali a po drugie niech sami robia a nie jeszcze człowiek ich dorabia i za to grosze dostaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

jak wcześniej pisałem jetem piekarzem z wieloletnim doświadczeniem i kilka lat temu pracowałem w tej piekarni i dalej twierdze że w małych piekarniach pieczywo jet lepsze .również uważam że młode pokolenie piekarzy nie podchodzi do zawodu poważnie .a jak traktuje się ludzi na tej największej piekarni .ci co tam robili to doskonale wiedzą . ja pracę w śniadowie wspominam dobrze .szefowa jest wymagająca ale zarobki nie były takie złe .tylko ze względów rodzinnych musiałem zrezygnować, kawa,herbata .czy woda bez ograniczeń nie w każdej piekarni jest za darmo a tam było .natomiast jak młodzi; piekarze -podchodzą do pracy ,i na innych piekarniach też to jest zadziwiające .oni nie zostawią po sobie dobrego zdania .do pracy przynoszą trunki olewają robotę i marzą ,marzą o dużej kasie o luksusowej furze itp taka jest prawda .i koniec na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

to jeśli Cie nie obchodzi życie rodzinne tych ludzi i nie ZAZDROŚCISZ im to po co wspominasz o ich samochodach i willach?? pomysl piszesz z zazdrości i nienawiscie do osob, ktorym sie lepiej zyje niż Tobie! uspokoj sie i ogarnij bierz sie do roboty zakladaj firme i wtedy gadaj, a jesli chodzi o szacunek to czlowiek do innego chlowieka nie ma i nie bedzie mial szacunku widac to nawet po twoim glupim temacie który założyłeś, to nie wiem czemu oczekujesz szacunku odinnych osob jesli sam nie umiesz ich tym szacunkiem ogarnąc. wiec skoncz ten glupitemat i nie powtarzaj po raz 3 tego samego ze chodzi ci o szacunek i bla bla bla i ze buduja se wille. załóż ty piekarnie i ty sobie pobudujesz, proste pytanie prosta odpowiedz.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

to jeszcze raz napisze ze nie interesuja mnie zadne ich wille ani ich auta maja to maja i tyle chodzi mi o to jak bardzo zarobki spadły w Piekarni i ci ktorzy dojezdzaja z daleka to nie oplaca im sie tam pracowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Tucker: Weż się już nie wypowiadaj bo śmiać mi się chcę darma to dyskusja z takimi tępakami jak ty.Napisze po raz ostatni weź się do roboty,nie zazdrość innym samochodów,kasy,domów bo od marzeń to samochodu nie kupisz.
ulcia0002: a jak twojemu mężowi się nie opłaca pracować to niech rowerem jeździ.I skończ swoje żale bo od tego podwyżki nie dostanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Ciekawe tematy- żenujące prostactwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Prostactwo, któremu wydaje się, że skoro ma kasę, to jest inteligentne.

Autor: ciekawe-tematy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Autor: rybka9876543 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Autor: słuchacz123456789 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)



Jak to mówią: cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama - nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

o ciocia,wujek,babcia odezwali się ulci00002 i Truckera.
Tvon chrupka (---.lomza.vectranet.p)
ulcia0002 (---.lomza.vectranet.pl)
Trucker (---.elomza.pl)
green (---.lomza.mm.pl)
Twoje EGO (---.elomza.pl)

Rodzinka w komplecie,pewnie z pokolenia na pokolenie wszyscy byli piekarzami a teraz użalają się nad swoim losem jak to oni mało zarabiają he he łomżyniaki za dychę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Zanim coś napiszesz to sprawdź.

Jak to mówią: cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama - nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

ciekawe-tematy kimkolwiek jesteś, to swoją postawą bardzo złą opinię wystawiasz o tej piekarni i o jej właścicielach , może nawet nie masz z nimi nic wspólnego ale siejesz poprostu do nich nienawiść..a czy to pozytywnie wpłynie na ich opinię to watpię..nie długo będą się wstydzili ludziom na oczy pokazać - to niech wtedy tobie za to podziękują że wypowiadasz się w ich imieniu pisząc tu na forum takie głupoty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

to idz zapier**** na budowe wtedy bedziesz mial wieksze zarąbki. Nikt nikogo nigdzie na siłe nie trzyma. Myślę,że już sie wyżaliłeś na forum.. wiec skonczony temat, a jak coś Ci nie pasi to idz i powiedz to właścicielowi w 4 oczy, bo sie jak dziecko zachowujesz, takich spraw sie przez forum czlowieku nie załatwia. Twoje EGO- pozdrowienia hakerze hahahahaha myślę,że ten temat jest skonczony,jak macie jakieś żale to se napiszcie do wójta ze Śniadowa hahaha. pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Noo kto się urodził Biedakiem, bogaczem nie zdechnie :) i nie wzbogaci się na ludzkiej zawiści :) pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

green:skończ te swoje bzdury pisać bo czytać się nie chcę,wstydzić to się możesz ty na pewno nie ja ani nikt inny za to że tyłek innym obsmarowujesz.Pełno tu prostaków co przemawia przez nich zazdrość ale się do tego nie przyznają ale to widać gołym okiem.Trzeba być na tyle inteligentnym, że pod swoimi słowami się podpisać taki to każdy mądry.Kto z domu będzie się wstydził wyjść he he a niby czemu?Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek się wstydził Chyba do głowy za dużo bierzesz i za dużo się podniecasz 4lomza.Nie pierwsza i nie ostatnia osoba o której piszą i będą pisać takie życie więc na pewno luz.
ulcia0002: Po raz kolejny piszę naucz się pisać bo widać do szkoły nie chodziłaś/eś, a buda to pewnie twój dom w którym mieszkasz he he.Na tym kończę pisanie bo to zaczyna być śmieszne.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)


Twoje studia to zapewne Agrobiznes?
Parę Twoich zdań z w/w wątku pokazuje Twoją OGROMNĄ inteligencję ????

..................................................................................................


...skończ te swoje bzdury pisać bo czytać się nie chcę ...

...Trzeba być na tyle inteligentnym, że pod swoimi słowami się podpisać ...

...Ludzie są zawistni i co po niektórzy by pewnie się zesr*** i zjedli z pod siebie...

,,,A tych ludzi znam akurat ale mnie nie interesuję co mają a co nie bo sama mam a mam bo nie siedzę...

...Kto ma łep na karku to ma firmy ...

....trzeba skończyć to dyskusje ...

...znajdźcie sobie wreście prace...

...Skończ to darmo dyskusje...

.................................................................................................................................



Nie wymagaj więc od innych tego czego sama nie potrafisz !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Czytam te bazgroły i oczom nie wierzę. Jak można być tak zawistnym. Autorzy tych słownych zakalców chyba nie mają świadomości, że żyjemy nie w peerelowskiej tylko wymarzonej wolnej Polsce. Takiej chcieliśmy, takiej, w której każdy pracuje na własny rachunek i ma to na co zapracuje. Wolność zaś oznacza, iż pracujemy tam gdzie chcemy i za ile chcemy. Wolność to także możliwość prowadzenia własnego biznesu, bez ingerencji osób trzecich. Wypasione fury, okazałe wille, luksus to wynik produktu ludzi zaradnych, którzy rozumieją wolny rynek. Ci zaś, którzy o dobrach z wyższej półki marzą najczęściej leżą przyrodzeniem do góry i zamiast pracować, bezustannie próbują zaglądać do cudzych kieszeni i z zaciśniętymi zębami złorzeczą nad swoją niedolą. I żaden z nich na dodatek nie zastanawia się, że dorobek większości ludzi powstaje latami, budowany pokoleniami, na co składa się praca wszystkich członków tych rodzin. Wynikiem tego prymitywnego myślenia jest lincz nad kobietą, która jak każdy z pracodawców ma wady i zalety, ale jednak pracę daje. Mało tego, robi to na zasadzie wywalczonej wspólnie wolności, czyli daje wolną rękę na zasadzie propozycji płacowej. I albo warunki przyjmujesz i pracujesz, albo one ci nie odpowiadają i rezygnujesz. To gdzie w tym podstęp i nieuczciwość. Przewrotnym natomiast jest podjęcie pracy, korzystanie z propozycji, a kiedy przyjdzie niechęć i brak wewnętrznej motywacji – rezygnujemy. Żeby tylko, ale rezygnacji towarzyszy złorzeczenie w prymitywny sposób oraz obrzucanie błotem.

Kobieta ma piekarnię. Produkuje pieczywo. Na ten chleb codzienny pracuje zespół ludzi. Wszyscy to robią z własnej, nieprzymuszonej woli. Właściciel bierze odpowiedzialność, żeby ten produkt sprzedać, co pozwoli utrzymać infrastrukturę i oczywiście zarobić na wszelkie składniki pochodne. Musi zarobić też na płace, które zaakceptowały dobrowolnie osoby chcące w tym skomplikowanym łańcuchu zdarzeń uczestniczyć. Ma to logikę i sens, gdyż aby produkować trzeba mieć producenta. Pracownik jedynie wytwarza, reszta pozostaje w gestii pracodawcy. A jest tego co niemiara.
Pracownik piecze, rozwozi, bierze pobory i idzie do domu. Pracodawca buduje, remontuje, zatrudnia, zaopatruje, zbywa, lecz zarazem walczy z niewygodnymi prezentami jakie mu każdego roku podsyła ustawodawca i trudny rynek kształtujący zbyt i ceny. I nawet kiedy to udźwignie i dopilnuje reszty, jeszcze nie może iść do okazałej willi, bo wciąż musi myśleć jak dotrzymać kroku konkurencji.

Autorzy tych forumowych słownych zakalców powinni wiedzieć, a wiedzą tylko głośno nie powiedzą, że kobieta piecze chleb znakomity, i ten biały, i ten razowy, a pieczone bułki w tej piekarni obroniły się przed dmuchaną technologią dużych producentów. Żenującym więc jest, kiedy czyta się na tym forum postulaty ludzi niedowartościowanych i ich utyskiwanie przemienione w zazdrość, że komuś się wiedzie, a przy tym w mniejszym czy większym stopniu wsparcie finansowe otrzymują inni. Wyciąganie faktów lub rzucanie pomówień na forum publicznym na właścicielkę śniadowskiej piekarni świadczy o miałkości i niezaradności autorów. Podawanie przykładów na sposoby zatrudnienia, opartych na zasadach, które stosuje multum pracodawców w kraju, nie tylko w łomżyńskim, dyskwalifikuje te osoby i zamienia ich w konfidentów rodem z peerelu. Sposób w jaki opluwa się tę pracowitą kobietę urąga zasadom podstawowej kultury, zasadom w ogóle. Włażenie ubabranymi niezaradnością buciorami ordynarnie w życie zawodowe i prywatne opisywanej na forum właścicielki piekarni z użyciem Jej nazwiska, łamie podstawowe zasady obowiązującego prawa, dyskredytuje właścicielkę wątpliwymi zarzutami w oczach opinii publicznej, nosi znamiona antyreklamy co kłóci się z ogólnie przyjętymi zasadami o uczciwej konkurencji, a przede wszystkim jest skierowane pod niewłaściwy adres.

Niedowartościowani pracownicy, ludzie szukający łatwego chleba lub rzeczywiście skrzywdzeni transformacją ustrojową powinni skierować swe żale i bolączki do kolejnych rządów naszej wolnej RP, które nie potrafią stworzyć takiego łańcucha ustawowego, który producentom i pracodawcom pozwoliłyby pomniejszyć koszty pośrednie i bezpośrednie wytwarzanych produktów do takiej wysokości, by mogli godnie wynagradzać pracowników. Oczywiście tych, którzy chcą pracować uczciwie i chociaż w części rozumieją obowiązujące w tym zakresie reguły.

Mam ogromną nadzieję, że właścicielka piekarni ze Śniadowa, która produkuje na nasz rynek smaczne pieczywo, na ile mam informacje nieskażone wynalazkami, potraktuje atak na swoją osobę z przymrużeniem oka. Wierzę, iż na wylane pomyje przez zawistników zareaguje rozważnie, a administratora forum uświadomi, że atak personalny w takim wykonaniu przynosi wstyd portalowi z tradycjami. Natomiast biciem piany niech się dalej zajmują producenci słownych zakalców. Właścicielkę piekarni zaś obroni utrzymywanie wypieków na dotychczasowym wysokim poziomie. Tego Pani szczerze życzę, gdyż tak naprawdę jakość pieczywa jest w tym wszystkim najważniejsza.

I żeby nie było niedomówień. Nie jestem mężem, córką, zięciem, pociotkiem, kuzynem, wujkiem, stryjkiem, powinowatym w jakimkolwiek pokoleniu właścicielki piekarni, ani obecnym czy też byłym pracownikiem tego zakładu. Jestem po prostu człowiekiem czyli zwykłym zjadaczem chleba. Nie ukrywam, że dobrze upieczonego chleba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Cudów nie ma


http://www.youtube.com/watch?v=Ca9HM2Horl0

http://www.youtube.com/watch?v=2-Iyqp-f-Lg&feature=related

LEPSZY MAŁY HANDELEK NIŻ SZPADELEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Nie wszyscy zabierający głos w dyskusji to sfrustrowani pracownicy bez szkoły i wykształcenia.

Poza tym przeczytaj uważnie o czym jest temat, gdyż dotyczy on warunków pracy a nie jakości towaru.

Chętnie też usłyszę Twoje zdanie na temat pojęcia inteligencji:

"Tak kto ma to jest inteligentny a kto nie to legat i tuman co liczy na drapnę."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

ciekawe-tematy ja raptem wypowiedziałam się w tym temacie 2-3 postami więc nie wiem o jakie pisanie bzdur ci chodzi..

Zabierz w takim razie głos i wypowiedz się odnośnie tego co napisał : zwykłyzjadaczchleba i dlaczego_nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

green:Bardzo dobrze i więcej się już nie wypowiadaj.
Dla mnie temat zamknięty,wszystko zostało napisane.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Imię (nazwa) użytkownika: zwykłyzjadaczchleba
Posty: 1

...... Podawanie przykładów na sposoby zatrudnienia, opartych na zasadach, które stosuje multum pracodawców w kraju, nie tylko w łomżyńskim, dyskwalifikuje te osoby i zamienia ich w konfidentów rodem z peerelu.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


To , że inni pracodawcy na rynku lokalnym czy krajowym źle traktują pracownika, uważasz za godne do naśladowania ?

Konfidentem określasz ludzi, którzy się z tym nie zgadzają i chcą mówić o tym głośno?

Twoja bezstronność jest równie fałszywa jak Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

Wyzysk!wyzysk!wyzysk!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PIEKARNIA W SNIADOWIE(LIPKOWA)

przeczytalem te wszystkie opinie o piekarni lipkowej i mam swoje zdanie ale nie bede rozpisywal sie na ten temat pracowalem jako kierowca i nie narzekalem choc bylo ciezko najgorzej zima dawala sie we znaki to nie nazekam i moze bym pracowal dalej ale wyszlo jak wyszlo i to moja sprawa milo wspominam prace w terenie polubilem ludzi i ciezko bylo sie rozstac tak wyszlo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org