sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Media Expert nie opłaca się kupować

Nie wiem jak jest w innych sklepach z rtv i agd ale więcej nie zrobię pochopnie zakupów. Wabią promocjami a i tak w efekcie trzeba dać więcej kasy niż sie przewiduje.. Ostatnio kupiłam pewien sprzęt który był w promocji, miałam na to określoną sumę pieniędzy a i tak zapłaciłam więcej - również przez swoje lenistwo bo nie chciało mi się jeździć po innych sklepach..Sprzęt miał kosztować nie całe 1000zł a dałam 1300..bo namówiono mnie na dodatkową gwarancję za ok 200zł i musiałam zapłacić za dowóz 25zł - to już w Allegro tańszy.. Koniec z pochopnymi zakupami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

Ale prawda jest taka, że dałem się zrobić w bambuko i tyle. A to, ze ME jest drogi to wiadomo od zawsze, wystarczy porównać ceny i promocje z innymi sieciami czy nawet allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

Poprawka, dałaś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

A więc ja na szczęście pojechałam do innego sklepu ponieważ kupywaliśmy lodówke i spodobała mi się LG no frost za 1800zł dobrze że jej nie kupiliśmy ponieważ w Partnerze taka sama była za 1500zł a za 1800zł mieliśmy większą i z nalewakiem do wody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

..no cóż, człowiek się uczy na błędach..;)
w niedługim czasie też planuję kupić nową lodówkę - teraz wiem gdzie się nie udać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

No na pewno nie do ME :) nie polecam lepiej pierw się rozejrzeć bo można kupić taniej lub cos lepszego za taką samą cene

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

Ja też nie polecam ME bo w Eldomie jest już taniej niż w ME.Rok temu robiłam generalny remont kuchni szukaliśmy kuchni do zabudowy z blatem w stylu retro.Znalazłam na promocji w ME za 2156 zł wiadomo,że taka kuchnia kosztuje bardzo dużo a znalazłam w Eldomie za 1724zł o wiele taniej niż się spodziewałam i też była na promocji,więc wniosek taki że nie warto kupować nawet na promocji w ME.Zawsze jeżdzimy po całej Łomży a i tak kupujemy w Eldomie bo jak jest się stałym klientem Eldomu to dostaję się duże zniżki naprawdę warto.Uwierzcie mi nie kupuje w żadnym innym sklepie tylko w Eldomie.Kupujcie a przekonacie się jeszcze jak traficie na szefa Marka z którym można się dogadać to jest ok.

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

ME to gówienko jak reszta sklepików w tym mieście :) dalej blokujcie budowe wielkiego sklepu w którym by się znalazł jakiś sensny sklep AGD i RTV a nie takie wypierdki .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

Dla mnie jest to sklep błaznów i tyle. To w jaki sposób reklamowali mi nawigację nadaje się do kabaretu. NIKOMU NIE POLECAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

mi kiedyś też proponowali dodatkową gwarancję ale odmówiłem a w ulotkach piszą że dowóz gratis a doliczaja 25 zł
a raty promocyjne to szkoda gadać wystarczy sobie przeliczyć 30xrata i wychodzi półtora razy tyle co cena na półce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

a ja powiem tak:w dawnym ELdomie a teraz w Partnerze rodzice kupowali wiekszość sprzętu AGD, a ale jak przyszlo do płyty indukcyjnej to sie okazało że taka sama w Neonecie byla ( żeby nie skłamać ) 300 zł tańsza, nie jestem pewien ale na pewno sporo tańsza, więc wartgo szukać i poświęcić troche czasu bo 300 piechotą nie chodzi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

A po co chodzić , jak na ceneo i allegro jest pokazane gdzie najtaniej i jakie są opinie o sprzęcie.














„Nierozsądnie jest zapłacić zbyt wiele, ale dużo gorzej jest zapłacić zbyt mało.
Kiedy płacisz zbyt dużo, tracisz trochę pieniędzy – i to wszystko.
Kiedy płacisz za mało, czasami tracisz wszystko, ponieważ rzecz, którą kupiłeś, nie nadaje się do celu, w którym została kupiona”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

autochton można i tak ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

GREEN po prostu oddaj ten sprzęt (bo masz takie prawo) i kup w innym sklepie taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

Zwrocic to moze towar kupiony przez internet do 10dni bez podania powodow, niestety tutaj to juz tylko bylaby dobra wola sklepu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

chcielista tuska to tera mata.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

bom trzeba kupować z głową. Po pierwsze zanim podejmiesz decyzję to popatrz sobie ile kosztuje to co cię interesuje na allegro , ceneo , skąpiec. Mając juz jakiś obraz idziesz do sklepu i patrzysz jakie tam na ten poszukiwany przez ciebie towa mają ceny. Jeżeli jest nawet wyższa ale tylko o koszta transportu które i tak p[rzy przesyłkach internetowych zapłacisz to bierzesz w sklepie bo to najlepsza oferta ponieważ w razie czego reklamacje masz na miejscu. Co ważne w sklepie możesz naciskac na obniżkę ceny. Zawsze to mogą zrobić im droższy towar tym szybciej taką można uzyskać. pozdrawiam i życze udany zakupów czyli łowów.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Media Expert nie opłaca się kupować

oczywiście jezeli w internecie cena jest zdecydowanie nizsza tak jak tu ktoś powyżej napisał o 400 zetów i więcej to rzecz jasna kupujemy w necie.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org