poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
skinheadzi

Chcialbym sie dowiedziec jak sie przedstawia sprawa skinheadow w Lomzy,a mianowicie czy sa ,ilu ich(was) jest?Bo ostatnio nie wiele slychac o Lomzynskich skinheadach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

niema skinhedów teraz są hiphopowce dresiarstwo kaptury blokersy skejty tarpanów trochę no i mohery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

a jak rozpoznać te organizacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Prawdziwego skinheada w Łomży z 10 lat już nie widziałam. Zostało może paru pozerów, a tych prawdziwych albo nie ma, albo się gdzieś ukrywają...

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi



Teraz my rządzimy Łomża :)

glacownicy siedzą w kanałach :)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

psycho-jude tych co byli 10 lat temu to kojarze ,nie zle spelniali swoja misje.Szkoda ze nie ma teraz moze troche pozadku by zrobili z tymi panoszacymi sie czeczencami ,armencami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Na pewno są ludzie o prawicowych, a nawet skrajnie prawicowych poglądach. Liczy się to co masz w sercu i głowie, a nie czy ogolisz łeb na łyso i założysz glany czy nie.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

ktos cos napisales ze teraz wy rzadzicie Lomza ,jak rzadzicie?robicie cos dla kraju ,dla Lomzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

My robimy coś dla ludzi a nie dla prehistorycznych idei :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Chłopaki dorośli, rozjechali się po świecie,
Kilka lat temu młodsze pokolenie próbowało kontynuować ideę, ale zamieszali się w politykę. Latali z plakatami Giertycha i szybko przyszło rozczarowanie i rezygnacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Oczywiscie ze liczy sie to co masz w glowie i w sercu ,ale golac glowe i zakladajac glany przedstawia sie co ma sie w glowie i w sercu i nie jest sie ukrytym i mozna dzialac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

skoro w Lomzy nie ma jawnie dzialajacych skinheadow to moze ktos cos wie o mlodzierzy wszechpolskiej i ONR na terenie Lomzy moze jakas strona www?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

hahahahahahahahahaha

Siedzą jak szczury w kanałach i boją się wychylic swoje wygolone łby :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

kapitan bomba - czy masz na celu "reanimować" łomżyńską grupę skinheadów??

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Starzy się porozjeżdżali a w Łomży zaczęło się panoszyć lewackie ścierwo. Co poradzić, teraz młodzi wolą przyćpać niż coś działać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

ktoś-coś chce się spotkać z jednym ze starej wiary ? przypomnij sobie kto zawsze spie*dalał jak szczury :) a potem tylko policję "ktoś" wzywał, bo się baliście do domu wrócić

ostatnio widziałem paru młodziaków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

hahahahahaha

Dzieci ganialiście po mieście :):)

Całą bandą :)

Prawda Czesiu że w kupie siła ???

:):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Ganiali dzieci, bo starsi nie wierzyli w puste hasła komunizmu i po prostu ich nie było :] W mieście prędzej spotka się Oi!owców albo zwykłych punków niż prawdziwych skinheadów. Tacy to najbliżej w Białymstoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

http://www.youtube.com/watch?v=-GAiJPp2epo

xxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

kupę to ty miałeś przy spieprzaniu i gubiąc wina po drodze, was nie było trzeba gonić, wystarczy, że z daleka widzieliście łysą głowę, nawet jak by to stary łysy dziadzia szedł, to już wam się nogi same nakręcały i ile ty masz lat bo jesteś albo małolat, albo masz jakieś zaniki pamięci od jaboli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

antifa haha chyba co piątek w bonarze po dobrej dawce jabola :) a na co dzień książki w plecaku adidasa i do I LO zgrywać luzaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Czesio dobrze podsumował :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi


Ganialiście całym stadem dzieciaki bo nawet na jabola was nie było stać :)
I musieliście im zabierać żeby się najebać :)

Jakoś na solówkę żaden z was nie chciał wyskoczyć :)
Nie wiesz Czesiu dlaczego ?

To ci powiem :)
bo byliście bandą tchórzy i tylko całą kupą byliście mocni :)
Tak jak sam napisałeś , lepiej było dzieci od jaboli pognać niż dostać wpierdol od równych sobie :)



A teraz tacy jak wy muszą się po świecie tułać żeby na chleb zarobić :):) A my po LO zarabiamy dobrze w Polsce:):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Teraz rządzą (a raczej żondzo) fani Simona Mola, Justina Biebera i miłośnicy Biedronia. Dokąd zmierza nasza Europa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

W końcu po wielu dziesiątkach lat do normalności :)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

ganiali nie dzieci tylko brudasow,pedalow i inne scierwo a jezeli to scierwo bylo jeszcze dzieckiem to mialo pecha trzeba mu bylo siedziec w domu i bajki ogladac. A jesli chodzi o to ze w mocni w kupie to powiem wam ze nie tylko w kupie. Pamietam jak kiedys w parku na wojska dwoch brudasow pobilo skina ktory zaraz po zajsciu zmobilizowal sie dognal ich i sam im naj...£

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Pewnie jest z siebie strasznie dumny i do dziś to wspomina...

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Pierdoli*** głupoty masa ponad wszystko;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

nie wiem czy wspomina nie mam z nim kontaktu od kilku lat ,a dumny jest napewno z tego ze jest Polakiem patryjota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Ależ ma powód do dumy... To smutne.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Czesio napisal ze widzial kilku mlodych,szkoda ze nie napisal ilu, czyli Jeszcze Lomza nie zginela poki skini w miescie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

jezeli polakiem patriota jest homofob, antysemita, rasista itp w jednym to zastanawiam sie na jak dalekim koncu czarnej d** sa ludzie tolerancyjni, myslacy, a nie ograniczeni i zasciankowi jak ww..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

a Ty psycho jude z czego jestes dumny ? a moze z niczego i zyjesz obojetnie jak roslina?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Wyjechali. Zostali ci ograniczeni, bo nie znają języków obcych.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

kapitan bomba, nie dumnY, a dumnA.
Jeśli powodem do dumy ma być to, że naj*bało się po pijaku kilku małolatom albo to, że jest się Polakiem, to wolę w ogóle powodów nie mieć.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

najwiekszymi rasistami sa zydzi.a tolerancja dla roznych patologji to tez patologia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

O mamy na forum nawet panie,szkoda tylko ze pani psycho jude nie jest dumna z bycia Polka a moze ma jakies inne pochodzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Nie znam wszystkich Żydów na świecie, więc nie mogę przyznać Ci racji, ani zaprzeczyć. Jeżeli Ty znasz (a stwierdzam, że tak, skoro wygłaszasz takie opinie), to szczerze gratuluję wytrwałości w nawiązywaniu stosunków międzyludzkich.
Tolerancja oznacza, że akceptujesz coś, co tak naprawdę Ci się nie podoba. Co za tym idzie- nie jestem tolerancyjna.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Z czego mam być dumna? Po pierwsze - narodowość nie ma da mnie znaczenia. Po drugie - żadna w tym moja zasługa, że pochodzę z Polski.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

ktoś-coś nie masz konkretnych argumentów, ale za to masz fantazje, po tym LO to se możesz znaleźć dobrą robotę jak tata ma znajomości, albo ciocia w kadrach siedzi

solówka ? chłopcze około 7 może 8 lat temu pamiętam jak dziś, gdzie do bonaru wpadło około 5 skinów, nikt się nie odezwał bo wszyscy obsrani, było kilku starszych klejojadów którzy mieli odwagę po kilku jabcokach się zbulwersować, jeden ze skinów zaczął się lać ze śmieciem, nikt się nie wpie*dalał, jak śmieć zaczął dostawać bencki, to wkroczył drugi karateka, drugi także oberwał to się trzecia larwa wtrąciła, koleś już nie miał sił żeby się z trzecim ciągać to uciekli, a za chwile przyjechała jak zwykle władza i punki co je*ią system klepali jak na spowiedzi i do tego byli starsi o 3-5 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Autor: kapitan bomba (217.116.110.---)
Data: 06-04-11 14:09

nie wiem czy wspomina nie mam z nim kontaktu od kilku lat ,a dumny jest napewno z tego ze jest Polakiem patryjota.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Pewnie jako ,,prawdziwy polak patryjota idiota" garuje za pobicie i oskubanie jakiegoś lewackiego małolata ,jak przystało na prawdziwego twardziela :):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Chyba musiało to być dużo wcześniej, bo 7-8 lat temu takiej sytuacji na pewno nie było, bo dużo by się o tym mówiło :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Są tacy którzy mają ciągle jeszcze sny o potędze:):):):)

I nigdy się z nich nie wybudzą :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

wcześniej jak 8 lat temu na pewno nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

i są tacy którym do dziś zwisa klej z nosa i się domyć nie mogą :) a niektórzy nawet system pokochali, z którym tak zaciekle walczyli, waląc jabcoka i wąchając klej w sadku czy na schodkach i ten wielki bunt, który polegał na niewynoszeniu śmieci z domu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

hahahahahahaha

Ehhh Czesiu Czesiu :):)

O czym ty do mnie gaworzysz w ogóle???

Coś się tak usrał na tę dzieciarnię z Bonaru ?????

8 lat temu powiadasz ??
Czyli miałeś wtedy 16 lat może :):):):)

No i widzisz tacy twardzi byliście że do dziś masz traumy :):):):)

A ja nie mam :)
Ja nadal robię swoje a po was nawet ślad nie pozostał :):):):):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

A co robisz? Organizujesz w yamie spotkania homoseksualistów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

traumy ? he to nie ja uciekałem, chyba że któryś z was był wyjątkowo zawszony i zarzygany to chyba każdy by uciekał

skoro po nas ślad nie pozostał, to po co ta śmieszna pajacówka antifafarafa, która istnieje tylko w internecie, a prawdziwy punk przecież nie używa internetu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Cały problem Czesio polega na tym, że Ci skinheadzi itd też kultura, schludnością itp nie grzeszyli. Tak samo walili jabole jak i brali inne rzeczy. Dzieliły ich tylko poglądy ( i to też niewiele) i łyse głowy. Skini chcieli uciec od czerpania z punka, ale im to kiepsko wyszło.
Ten co wali system i ten co go zaciekle broni to skrajności. Człowiekiem mądrym można nazwać tego, który umie to wypośrodkować. Dzisiaj dla skinów (bez urazy) nie ma miejsca. Wszystko się rozwija, mieszają się kultury i na zacofanie i zaściankowość nie ma miejsca. Śmieszy mnie tylko jedno... Tak skakali, tacy zawzięci byli, a teraz nie jeden za granicą u Żyda pracuje, bo nigdzie indziej go nie chcą, bo sam tak na prawdę je**ał wszystkich, zaciekle broniąc chorych idei, które teraz legły w gruzach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Choc niewielu nas zostalo takiej sily nie ma nikt, skinhead musi walczyc stale by poprawic w Polsce byt(Potop). Pamietacie o liscie Wildsztajna o agentach prlu, powinna tez powstac lista zydow w Polskim rzadzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Widzisz Czesiu :)

Mnie w I LO nauczyli że jak spotkam na swojej drodze człowieka innego niż ja , to warto go poznać :):)

A ciebie w ZDZ nauczyli że innego niż ty należy się bać bo to wróg i trzeba go zniszczyć :):)

Tylko taka jest między nami różnica:):)

Dla mnie tylko taka :)
Ale dla ciebie aż taka :)
Po prostu nie rozwinął Ci się móżdżek przez te 3 lata ZDZ-tów :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Idee skinheadow nie sa chore. Chora jest patologizacja narodu przez zydostwo i pedalstwo oraz ogulne skundlenie rasy. Coz mieszaniec tez czlowiek ale jak pies bez rodowodu. A to ze w Lomzy chwilowo ruch skinheadow nie jest licznie reprezentowany to jeszcze nie znaczy ze zaginal. W innych miastach jest reprezentowany dosc licznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Ale co zawojujesz? Żydów wytępisz? I co Ci to da? Własną satysfakcję... Dzisiaj Żydem już nazywa się każdego, kto jest inny, chce się go obrazić czy cokolwiek innego, prawdziwego Żyda to już ze świecą szukać jak i skina prawdziwego.
Wiesz wogóle cokolwiek o powstaniu ruchu skinów, skąd zaczerpnął swoje wzorce, jakie były początkowe postulaty? G** wiesz i to widać, jak i większość, która tylko chce się bawić w skinów.
Lepiej broń słusznych spraw. Jeżeli tak bardzo chcesz w Łomży coś zdziałać to weź się za walkę z patologią, alkoholizmem, problemami młodzieży, która siedzi jara i pije pod blokami. Zrób coś pożytecznego, a nie walcz z wiatrakami. Nie masz chyba pojęcia ilu z tych skinów samo wyszło z takiej patologi i dalej ją szerzyło. Chcesz uczynić kochany kraj lepszym? Zacznij od siebie i wytęp menty, które katują własne rodziny, robią krzywdę innym i są bezkarni, a do tego już d** ciężko ruszyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

"Tak samo walili jabole jak i brali inne rzeczy" chyba nie za moich czasów i nie w tej ekipie :)

z tego co pamiętam za granicę uciekali Ci co prawo ich ścigało,a nie żeby robić u żyda, wtedy jeszcze rzadko kto wyjeżdżał za granicę

"zaciekle broniąc chorych idei" może i chore bo nie były za wygodne dla naszych rządów, przez co miało się wiele konfliktów z prawem i psami, ale poczekaj jeszcze parę lat, a będziesz musiał zapuścić brodę, aby wyjść do sklepu, bo twoja wieloletnia kultura i tradycja pójdzie się je*ać, a będziesz musiał TOLEROWAĆ obcą :)

"które teraz legły w gruzach." one nigdy nie legną w gruzach ponieważ biorą się z życia i sytuacji która się dzieje obecnie w kraju i nie trzeba być Skinem, żeby je kreować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

ktos cos to chyba skonczyl te LO nr.8 na nowogrodzkiej i to nie klej mu wisi u nosa ale gil.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

ktosiu-cosiu nie uczyłem się w ZDZ, ale ludzie z ZDZ przynajmniej są sobą i nie robią z siebie takich pajaców jak pseudo punk z 1LO, co myśli że jest fajny bo się nasłuchał jakiś szarpidrutów, którzy wytrzepują pchły na koncertach na swych fanów

i powiem ci że prawdziwy punk nigdy by nie poszedł do 1LO bo stałby się takim pozerem jak ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Czesio byles moze w ekipie z lat tak ok 97-00?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

"w ekipie" może nie do końca ale znalem i się kręciłem w tych klimatach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

A kto ci Czesiu naopowiadał że jestem punkiem ????
Widzisz , tym się różnimy że ty nawet nie wiesz jak powstał i na czym polegał twój skinheadowski ruch a ja swój znam bardzo dobrze :):)

Tobie się tylko wydawało że jesteś skinheadem bo podobała ci się świecąca jak **** w nocy goła glaca :)

A mi ideologia mojego ruchu :):)

I nadal mi ona odpowiada :):):)

I to wcale nie jest punkowa , ale ty innej nie znasz bo tego w ZDZ nie uczyli :):):)

Masz kawałek historii twoich skinów żebyś wiedział skąd się wywodzą :)
Bo nawet nie wiesz że tworzyli ją murzyni :):):):):):):)

Skinhead – kontrkultura powstała na początku lat 60. XX wieku w Wielkiej Brytanii. Jej nazwa wywodzi się od tego, że najbardziej charakterystycznym wyróżnikiem tej grupy są wygolone głowy, lub bardzo krótkie, wygolone blisko skóry włosy (ang. skinhead, połączenie wyrazów skin czyli skóra i head czyli głowa).Z początku kontrkulturę tę tworzyli zarówno biali jak i czarni, zaś z czasem się to zmieniło, aktualnie nie ma większej ilości ciemnoskórych skinheadów.




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

kapitan bomba

Ty też sobie przeczytaj :)
Przyda ci się bo podstawowej wiedzy nie masz o tym do czego należałeś :):):)


Tobie też podobała się glaca świecąca jak **** w nocy to ją goliłeś :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Skończcie pierdolić. Brudasy niech się zaćpają bo nic innego nie potrafią. Ja już mówiłem liczy się co masz w głowie i jak potrafisz bronić swoich racji. Noszę celta na kurtce i do tej pory spotkał mnie tylko jeden incydent gdzie zaczepiło mnie kilku pijanych/naćpanych? chłopaczków pijąc do mojej naszywki. Nie byli zbyt efektywyni ale napęd piętowo - udowy niczego sobie :)

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

ktosiu jesteś głupi i tyle, masz wiedzę zdobytą jedynie z internetu, ktoś-coś napisze, a ty łykasz bo w 1LO tego uczą, a uczą wyklepanych regułek, a nie praktyki, tak jak i w twoim życiu, naczytasz się głupot w internecie i to jest twoja walka napie*dalanie w klawiaturę, a z domu się boisz wyjść, masz obsesje na punkcie łysych ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

hahahahahahahahahahahaha

Oj czesiu czesiu :):):)

Cały czas miałem nadzieję że jesteś mądrzejszy :)
A ty jednak jesteś prawdziwy Czesiek :):):):)

Mnie w I LO nauczyli otwartości na świat i ludzi :)

Ale jednak życie pokazuje że ludzie dzielą się na ludzi i taborety do których ty należysz :):):):)

Kończę rozmowę bo tylko marnuję czas na tępaków :):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

otwartości chyba d*pska przed kolegami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Kazdy kto chce czyscic kraj z czegokolwiek niech najpierw spojrzy w swoj rodowod. Paru juz bylo skinow po dziadku zydzie, tak i to w Lomzy. Taka cisza o tym? Nikt nie pamieta jak w '95 albo '96 wyszlo szydlo z worka i pojechali za granice potem, bo sie ludzie smiali i koledzy grozili.
Poza tym, jak juz wspomniano ruch zaczeli tworzyc czarni i czerpano wielokrotnie z jamajki. Potem tylko, jak to biali, maja sie za lepszych i zaczeli tworzyc swoje. Ja nie oceniam ludzi po wygladzie, kolorze skory. Ludzi ocenia sie po tym co soba reprezentuja, co wnosza do ogolu. Taka prawda, ze soba nie reprezentujecie nic.
Powodzenia w chorej zabawie i tak to nie przetrwa, ale wierzcie dalej we wlasna nieomylnosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Nie oceniacie po kolorze skury ale jak byscie mieli wybor to ciekawe czy ktos by wolal byc czarny niz bialy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

nie wszyscy skini to rasiści, jak już tak czytacie takie regułki z ch*ja wzięte typu "pierwsi skini z jamajki", to wam powiem, że jest wiele odłamów typu NR, NS, Oi!, RED itp., itd. ale dla was najlepiej wszystko wpie*dolić do jednego wora i dla was Skin to łysa pała w glanach, co chodzi i kopie wszystko i wszystkich, nienawidzi czarnych bo są czarni, a ufoludki zieloni. Widzę, że jesteście ostro obcykani z internetowych wieści, wyklepanych ch*j wie przez jakiego poetę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Poczytaj wypowiedzi o zmieszaniu rasowym czy zydach w tym temacie bedziesz wiedzial o czym mowimy. Ze skinami spotykalem sie wiecej razy niz myslisz, a paru znam, tyle tylko, ze dorosli i zrozumieli glupoty jakie prawili i co robili, bo swiat sie zmienia. Kilku ma juz wlasne rodziny i dzieci, a to co robili to bledy mlodosci. Jak dorosniesz, psychicznie, to zrozumiesz. Co do odlamow, sa tak samo jak w kazdej religii. Tyle ode mnie w temacie, bo dyskusja i tak trafi w proznie. Pozdrawiam wszystkich. W tym miejscu powinienem chyba dorzucic 88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

jak ktos powiedzial ze bili dzieci itp... ale zlo trzeba tepic w zalazku bo jak ktos nie powie komus ze robi zle to bedzie ta osoba w to brnela... i wyrosnie kolejny "dresiarz"

co do bonaru to zaczelem tam chodzic jakies 3 lata temu i przez te 3 lata sporo sie zmienilo teraz chodzi wiecej tam dzieci ktorzy ida zobaczyc cos innego niz ci co to czuja... te dzieci szukaja swojej nacjii... przynaleznosci... i buntu przeciwko systemowi ktorego nie trzeba juz obalac jak zakomuny... chociaz nie powiem ze jest lepiej... swego czasu tak do pol roku temu widzialem kilku prawdziwych "skinow". chociaz nie szata zdobi czlowieka tylko to co ma w sercu. zamiast pokazywac ubiorem swoj bunt jebnijcie sobie w glowe zaluzcie na siebie worki z ziemniakow z ubran i sprobujcie wtedy rozroznic ktory do ktorej subkultury nalezy wtedy wyjdzie ze to sa dzieci ktore sie blakaja i szukaja czegos czego nigdy naprawde nie znajda...

lepiej byc skinem niz lewakiem takie jest moje zdanie. za milosc do swojego kraju narodowosci itp nikt jeszcze nic zlego nie zrobil ale to nie moze byc przesadne bo sie staje chore

to tyle z mojej strony na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

skini do jaskini
"panki" do szklanki
metalika do śmietnika

ebac kurwów punków he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

nowy adolf by się przydał,żeby szczyli powywozić do Treblinki,bo praszczura,jak widać nie zdążył.


Aborcja i eutanazja ewentualnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Jak latek przybędzie to na psa,się dowartościujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

I w końcu debilizm osiągnął apogeum dyskusji :) Nikt z Was tak na prawdę nie wie kim byli skinhedzi. Dzisiejszym odpowiednikiem tego są blokersi, ludzie nie jednokrotnie zdolni, ale bez szans na normalne życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Luknij do słownika,jak piszemy ,, nie jednokrotnie''.Znawco ty.A i ze zrozumieniem textu pisanego nie najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

tak jak napisal Nowik lepiej byc skinem niz lewakiem. Przynajmniej mlody czlowiek -skin poprzez idee tego ruchu dowartosciowuje sie i nabiera milosci do ojczyzny . A mlody punk czy inne niewiadomo co przez idee ktora wybral uwlacza swojej godnosci i sam sie poniza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

kapitan bomba - dlaczego tak uogólniasz? W jednym z Czesiem muszę się zgodzić- jest wiele odłamów ruchu skinowskiego.
To trochę ograniczone, kiedy mówisz, że każdy skin to narodowiec, który leje punków.
Nim zaczniesz propagować jakieś idee, poczytaj coś o nich, nawet w internecie- lepsza taka wiedza, aniżeli żadna.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

tak sie sklada ze sporo juz poczytalem na ten temat i wiem wiecej niz tobie czy ktosiowi cosowi sie wydaje. A uogulniam bo dla mnie skin to NS ewentualnie NR czyli odlamy najbardziej rozpowszechnione odlamy w Polsce i najbardziej wartosciowe.A skin bez idei czy prokomunistyczny to obywatel skinopodobny. Co z tego ze gdzies kiedys z jamajki ktos albo ze byl czarny skin na skuterze w Anglii ,czy tez skin bratajacy sie z punkami .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Jednego nie rozumiem. Skoro taki z Ciebie ,,patriota", to dlaczego nie dbasz o poprawność językową?

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

bo pisalem do Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

No popatrz, a ja pomimo, że nie jestem narodowcem, piszę po polsku poprawnie...
W postach, które nie są do mnie, też robisz błędy.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

polonistka z podstawowki sie znalazla. pisze z tak wypasionego telefonu ze Lomzynscy fachowcy nie potrafia wgrac Polskiego menu i z tego sie biora te bledy.telefon nie jest z Polski tez bedziesz sie czepiac.Brak Ci argumentow to sie czepiasz byle czego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Możesz nie mieć polskich znaków, ale możliwość pisania wiekich liter oraz robienia odstępów chyba masz...

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

kapitan bomba - WSTYDZIŁ BYŚ SIĘ KUR*A MAĆ MAJĄC TAKIE POGLĄDY PISAĆ SŁOWO "PATRYJOTA" ZAMIAST "PATRIOTA", AŻ PO GAŁACH BIJE!

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

obawiam sie ze wiecej niz jednego nie rozumiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Czesio - jeśli możesz, zdefiniuj mi wyrażenie którego użyłeś, mianowicie "prawdziwy punk"..

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

kapitan bomba - tak, być może, nie zaprzeczam.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

nie zamieniajcie forum o skinheadach na forum jezykoznawcze. a kto powiedzial ze narodowiec musi byc jak jakis prof. Miodek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Nie musi, ale p*erdolicie o miłości do ojczyzny, a nie potraficie poprawnie skonstruować kilku zdań w swoim ojczystym języku...

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

tak troche hipokryzją zalatuje

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Ode mnie czy od nich?

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

od tych, o których napisałaś oczywiście

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Oczywiście. :)

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

psycho-jude:)

Dla nich językiem ojczystym jest pięść i glan :):)

Oni nie muszą poprawnie pisać i mówić po polsku :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

W sumie fakt. Po co komu mózg, jak ma celtyka na harringtonce...?

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Drogi panie kapitanie bombo :-)

Autor: kapitan bomba (217.116.110.---)
Data: 07-04-11 09:56

polonistka z podstawowki sie znalazla. pisze z tak wypasionego telefonu ze Lomzynscy fachowcy nie potrafia wgrac Polskiego menu i z tego sie biora te bledy.telefon nie jest z Polski tez bedziesz sie czepiac.Brak Ci argumentow to sie czepiasz byle czego.


Panie bombo czemu korzystasz z telefonu z obcego kraju to nie po skinhedowskiemu powinieneś korzystać z polskiego telefonu a jak nasz cudowny kraj takich nie produkuje to z domowego albo z budki telefonicznej

Powinno się dokupić troche tupolewów i załadować je takimi debilami jak ty i dołożyć trochę moherów i innych owiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Autor: bless (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 07-04-11 10:15

Czesio - jeśli możesz, zdefiniuj mi wyrażenie którego użyłeś, mianowicie "prawdziwy punk"..



kiedyś w latach może 80-90-tych pamiętam w Łomży było sporo prawdziwych punków, byli to ludzie którzy mieli wyje*ane na wszystko, na szkołę, pracę, na wszelkie nakazy i rozkazy. Dla nich liczyło się tylko dobra muzyka typu "krótki kaszel" http://www.youtube.com/watch?v=E_CT2QjlyKw ( stara Łomżyńska kapela) , naj*bać się winem, wyruchać jakąś śmieciówę w sadku, rozbić parę szyb ogólnie pełen hardkor ( nie ten dzisiejszy ) i rozpierducha aż psy zwiną :)

dzisiaj z tego co widzę to chłopiec nasłucha się Nirvany czy Biebra, zapuści długie włosy ( im chyba dłuższe tym większy respekt wśród kumpli ) bo nie widziałem, żeby któryś miał irokeza ( po za dzisiejszymi trendy chłopcami, ala pod*eba iroka ), albo inne prawdziwe pankowe fryzury coś typu http://www.youtube.com/watch?v=c3_qcvnDx_I, myślę że mama nie pozwala, albo by się do dobrej szkoły nie dostał

i jeszcze te śmieszne plecaki z naszywkami, tak jak naszywka "Nirwana", obok "pętagram" jeszcze obok "Metalica" a na szyi krzyżyk i co taki cap reprezentuje...

większość z tych dzisiejszych buntowników to dzieci z bogatych domów co się buntują bo im mama karze śmieci iść wyrzucić i to ich cały wielki bunt przeciwko systemowi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Czesiu :):):)

Co za jentelygentny opis punka :):):):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

i to są wsze wielkie argumenty typu :
"W sumie fakt. Po co komu mózg, jak ma celtyka na harringtonce...?"

-skini biją dzieci
-skini nie mają mózgu
-skini gwałcą
-skini silni w grupie
-skini z patologicznych rodzin
-skini ćpają...

może coś w końcu nowego wymyślicie i wrzucicie do worka, bo takie pierdoły to już poznałem w podstawówce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Nie pisałam o skinach w ogóle, tylko o tych, którzy ,,miłują" Polskę, a nie znają języka polskiego.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

co ma celtyk na harringtonce do mózgu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

to jak ktoś ma Dysleksje to już ma zakaz miłowania swego kraju ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

zakladajac ten temat mialem na celu dowiedziec sie czy funkcjonuje w Lomzy jakas grupa skinheadow i w sumie sie dowiedzialem. Nie sadzilem ze temat ten osiagnie takie zainteresowanie i ze zmieni sie w pewnego rodzaju wojne ideologiczna. Znalazlo sie na tym forum kilkoro brudnych pajacow i wyrazaja swoje zdanie na ktore sram tak samo jak na nich. Podejrzewam ze Ci negatywnie nastawieni do ruchu skinheadow w przeszlosci byli sponiewierani przez jakiegos skina. A teraz siedzac za swoimi kompami probuja na rozne sposoby slownie sie jakos odegrac, sa tchurzami cale zycie i pewnie nawet teraz jak pisza to w pampersach hehe zalosni jestescie lewusy i brudasy.Gnijcie w swoim nijakim,nedznym zyciu .

Czesiu proponuje Ci zakonczyc te debate bo szkoda na nich czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

brudem moze wali od Ciebie. Nie jeden z tych ludzi osiagnal w zyciu wiecej niz Ty i poziomem do nich nie dorastasz. Skoro nazywasz kogos o odmiennych pogladach brudasem to wspolczuje. Chyba miales ciezkie dziecinstwo. Zobacz jakos mnie zaden skin szukajacy przyjaciol nie zaczepil. Masz tak samo za duzo wolnego czasu i ci sie nudzi, jak tym dzieciom, ktore bawia sie bunt. Ty tez sie buntujesz tylko w druga strone, ale nie potrafisz tego pojac i zawziecie twierdzisz ze tylko Ty masz racje. I nie nazywaj siebie Polakim patriota, bo obrazasz mnie, moja rodzine i dziadkow, wsrod ktorych nie jeden ginal za ojczyzne, a teraz taka menta plugawi jej imie. Mialem sie nie odzywac, ale czlowieka nosi kiedy widzi cos takiego.
Nawiazmy tez moze do fascynacji wielu skinow hitlerem. Tyle tylko, ze ten s** mordowal tez Polakow. J** patrioci za dyche.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

może też do Dmowskiego i Piłsudskiego ? a tak po za tym to temat rzeka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

A ja wam k... powiem tak

SKINHEAD TO NIE NARODOWIEC, QRWA SINHEAD TO SKINHEAD. NARODOWIEC TO NARODOWIEC.
RUCH SKINHEAD MA SWOJE PODZIAły I ODŁAMY.
wY TUTAJ WRZUCACIE WSZYSTKO DO JEDEGO WORA

MYLICIE JAKIES PODSTAWY, COŚ SIĘ WAM POPIER...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

było wspominane wcześniej, tylko pewnie nie chciało Ci się wszystkiego czytać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

,,to jak ktoś ma Dysleksje to już ma zakaz miłowania swego kraju ?"


Dysleksja to wymówka tych, którym nie chce się czytać.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

aha spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

P.A. nie myl pojęć,bo narodowiec (inaczej nacjonalista),a skinhead to dwa różne pojęcia. Co do psycho-jude, śmieszne jest to Twoje skupienie na ortografii i polszczyźnie gdzie ma to małe odniesienie do tego tematu,racja poprawna polszczyzna jest bardzo ważna,ja do niej przywiązuje ogromną uwagę,a jak jesteś taka mocna to może umówmy się na Ogólnopolskie Dyktando i tam się sprawdzimy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

co za bzdury tu nigdy nie było żadnych skinów tylko banda łobuzów którzy napadali z powodu noszenia koralików na szyi, punków też nie było bo jakby byli to już by się zabrali z tego świata. Dziś i jedni i drudzy z dziećmi na spacery chodzą i sobie dzień dobry mówią i wyrośli już chyba z tych idiotycznych zabaw w "ekipy" albo może "załogi". Ale powspominać sobie zawsze można PRAWDA? jak to się walczyło o Polskę bijąc na dworcu mieszkańców okolicznych wsi, stare konie po 30 lat macie czy po 16 nadal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

dede chyba masz u mnie piwo

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

jest dokładnie tak jak pisze dede.

kapitanie bombo hehe ić ku.r.wa na spacer może ci się poprawi na skutek dużej dawki świeżego powietrza .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Albo pogorszy i zacznie młodych w koralikach i z kolczykami ścigać :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

ktos-cos - odpuść sobie te żenujące prowokacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

D.. Nie myle pojec, pojecia juz dawno pomylili Ci co sie w to bawia. Przeczytaj caly temat i teksty glownych zainteresowanych tematem. Jest to takie zamotanie, ze oni sami nie wiedza kim sa, podpasowuja ideologie pod siebie, jak to czesto bywa, nie tylko tutaj zeby nie bylo. W Lomzy moze bylo kilku skinow, nie narodowcow, bo ich troche bylo, ale ci skini juz dawno skonczyli cokolwiek robic i niewiele, zacznijmy od tego, robili. A czy cos dziala w tej chwili? Tego Ci nie powiem, bo mnie to nie interesuje, ale wiem, ze jezeli cos takiego istnieje, to nie widzialem nic od lat x. Dresiarze, blokersi to na pewno nie skini, narodowcy wsrod nich sa na pewno.
Na prawde warto juz zakonczyc temat, bo do niczego jak narazie nie prowadzi. Ludzie i tak dorosna to zrozumieja i zabawy w skinow, narodowcow i te wielkie bunty przeciwko systemowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

,,a jak jesteś taka mocna to może umówmy się na Ogólnopolskie Dyktando i tam się sprawdzimy?"

Nie ma sprawy.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Ustawka na Ogólnopolskie Dyktando powinna być obowiązkowym sposobem rozwiązywania konfliktów na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Niewątpliwie. :)

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

dede
po ktorej stronie latales ?

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

T-line masz racje mlodziaki mysla aby teraz sie nacpac dobrze w 10 kogos skopac io chojraki haha a ty ktos cos zamkni dupe frnco z dlugimi wlosamo wodstock juz dawno sie skanczyl i dzieci kwiatow juz niema ciulu wisniak jestes z bozejewa i tyle pastuj martensy grzybie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

The analogs :D Poza prawem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Analogs to punki.

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

chyba w twojej głowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

hansklos Z Belgii nadajesz te swoje kacapoły nie od chamiałeś się za tą agramanica. Na widoczniej częsta odwiedzasz coffeshopy w Holandii THC ci się odkłada bo punxa nie odróżniasz od łysego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skinheadzi

Analogs to gowno lewackie i h..!

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org