czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gabinet kosmetyczny "Joanna"

powstal nowy gabinet na dmowskiego czy ktos cos wie na ten temat ktos tam byl jak tam jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny "Joanna"

Kompetentna i fachowa obsługa. Do tego sympatycznie i całkiem niedrogo. Polecam :) Ja jestem stałą klientką i jestem bardzo zadowolona.

niesiaz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny "Joanna"

nowy gabinet a Ty jestes juz stałą klientką.. no no..
nie wiem czemu ale mnie już sama nazwa salonu zniechęca w dziwny sposób, a przecież pierwsze wrażenie najważniejsze.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny "Joanna"

Nieudolna reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny "Joanna"

gabinet otwarty bodajze kilka miesiecy temu wiec chyba mozna uznac za nowy bo mieszkam niedaleko to wiem wiec tam byloby mi najblizej tylko chcialam sie dowiedziec opinii na jego temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny "Joanna"

to powstal nowy czy otwarty jest juz pare miesiecy? Bo jedno wyklucza drugie...jesli istnieje juz dosc dlugi czas to trzeba bylo sformulowac pytanie w stylu co myslicie o salonie, ktory istnieje juz jakis czas ale...
a tak nawet ja jestem sklonna twierdzic, ze to autoreklama niewypal...nie prosciej zalozyc temat i na legalu zareklamowac salon? Tylko tak sie bawic w podchody...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny "Joanna"

Imię (nazwa) użytkownika: niesiaz27
Posty: 1


Imię (nazwa) użytkownika: gata
Posty: 2
Imię: gata

podobnie bylo w poscie dotyczacym pytania o profesjonalizm kobiety , ktora sie okreslila jako wrozka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny "Joanna"

moja kobieta powiedziala ze ominie z daleka i jej kumpele tez.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny "Joanna"

Moja mama mówiła,że tam jest tak jak było za komuny,też tam więcej nie pójdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny "Joanna"

Potrzebuje nr telefonu do gabinetu -proszę o pomoc!! Wizytówkę gdzieś zapodziałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny "Joanna"

gabinet znajduje sie na ul. dmowskiego od jakiegos czasu zostal tylko przeniesiony do lokalu obok :) ale prowadzi go wciaz ta sama pani :) a nr to 516407992

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org