wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

Witam wszystkich.Wiem,że bardzo dużo ludzi jest pokrzywdzonych przez prezesa Wiomaru.Tak długo będzie okradał z naszych krwawo zarobionych pieniędzy w Wiomarze,jak długo pozwolimy na to.Tylko razem możemy coś zrobić.Wiem,że Wiomar to też postrach przed działaniem.Szukajcie pokrzywdzonych i zjednoczmy się,choćby po to by powstrzymać POTWORA PREZESA przed krzywdzeniem innych.Zbyt długo jest bezkarny i okrada łomżan.Wypłyńmy z naszym problemem na szersze wody.Pozdrawiam wszystkich.Piszcie- dbystra@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

jestem za !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

nikt Cie nie zmuszal zeby tam pracowac, mowia na poczatku jakie sa warunki pracy, WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY

nie wytrzymie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

Sama się pokrzywdziłaś skoro poszłaś tam pracować. Nie od dziś wiadomo jak tam jest:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

dbystra masz racje ale czy to walkie wygrasz z pseudo biznesmenem PIP ma to gdzieś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

ona może nie wiedziała...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

Jestem za !!! Ale tylko jak postawisz browara desperacie haha
Nie umiesz lodów krecić i zazdrościsz a swoje żale piszesz na tym pier.... forum żałosny jesteś.
Każdy chce dymać tylko że nie kążdy sie da a Ty sie dałeś a teraz płaczesz że pupa boli ........biedny niewolnik haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

Zbychu, to ona, nie on... I co znaczy według ciebie "kręcenie lodów"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

On pewnie w towarze bierze drugą wypłatę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

Piękno pozwów zbiorowych ! Każdego można dojechać: )
popieram inicjatywę :)

Wiara KKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

żeby nie przepełnienie polakami Anglii i ich masowe powroty to pracodawcy na kolanach musieli by prosić żeby ktoś przyszedł do pracy.
Ale byłoby fajnie co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
haha się!!!!!

noooo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

panowie adwokacie, dajcie sobie na luz. Nie ma co się pruć.
To odezwa do poszkodowanych.
Jeśli prezes jest czysty, jak kropla wódki, to nie ma co pękać, niech trzyma fason. Przed każdym sadem się wybroni.
Wreszcie to poważny biznesmen, a nie kwit na węgiel.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

To samo dzieję się we wszystkich piekarniach!Ludzie też są bardzo pokrzywdzeni i wykorzystywani!Również powinni się zjednoczyć ale to trudna sprawa bo panuje straszna znieczulica i wolą pracować za grosze niż walczyć o swoje!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

Hm,nie dziwi Was to ,że masa ludzi jest pokrzywdzona.Co nieco na ten temat wiem.Z pewnością nikt w pojedynkę nie wygra z tym ,,pacanem''Nie sądzę aby ktoś kto wie cokolwiek o tym obozie pracy poszedł tam pracować.Ja jestem zszokowana,że takie rzeczy dzieją się w,, PAŃSTWIE PRAWA''Pracujesz bez umowy,bez zakresu obowiązków i najlepiej 24 dodź na dobę.Jak Cie podliczą to dadzą 300 zł,albo i nie.A jak rżną chłopaków co samochodami jeżdżą.O szacunku mowy nie ma.Dlaczego pozwalamy,,czemuś takiemu panoszyć się w naszym mieście?? Na PIP łomżyński też nie ma co liczyć.Jedna kobieta zaczynała wojnę z Biedronką-pamiętacie?Jeśli zjednoczymy się damy radę!!Na regionalne media nie liczę,są inne i nie takich TYGRYSÓW ruszyli.Jeśli będzie wiele osób zainteresowanych zorganizujemy fachową pomoc.Wszy i gnidy trzeba tępić!!!!
Pozdrawiam wszystkich. Mój e-mail dbystra@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

no dawac do góry, co to uciekło

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

Szkoda że nikt nie nagrał tekstów o których mówicie - dowód byłby nie do ruszenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

Jestem za choć tam nie pracuje słyszałem i wiem w 100% że to prawda ten pan T to wielki ZBOK I WYZYSKIWACZ. Do szamba z nim!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

zdaje sie, ze nie wolno nikogo nagrywac ani filmowac bez jego zgody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

trzeba cos z tym tafiłowskim zrobic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokrzywdzeni przez Wiomar-jednoczmy się!!!!!

Ku.....a mać a czemu nie pójdziesz z tym do PROKURATORA bo nie wytrzymam !!!

Przestępstwo naruszenia praw pracownika

Art. 218. § 1 ustawy kodeks karny stanowi: Kto, wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego. Kiedy zachodzi okoliczność złośliwego lub uporczywego naruszanie praw pracownika ? Czy np. wystarczający jest okres 6 miesięcy ?

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org