niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry endokrynolog

Potrzebuję namiaru na dobrego lekarza od tarczycy. Dzięki za wszelkie informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry endokrynolog

Trudna znaleźć .Pan doktor trzęsącymi się rekami wpisał mi skierowanie na biopsje. Mam nadczynność tarczycy . Poszedłem na biopsje i usłyszałem

Co za przygłupek ciebie tu skierował . Zrezygnowałem z leczenia kilka lat nie leczę. Ale u kobiet które znam mają poważny z tym problem.

Wołtryk tak słyszałem przed chwilo że nazywa się endokrynolog. Ale nie wiem co to za lekarz.Więc podaje tylko nazwisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry endokrynolog

dr Olszewska prywatnie przyjmuje na Sadowej jak sie nie myle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry endokrynolog

Olszewska tez przyjmuje na fundusz i zadługo na wizytę się nie czeka. a prv to na przeciw 3 Lo chyba przyjmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry endokrynolog



Polecam tylko w naszym rejonie dr.Ołdakowska na ul.Kazańskiej

pacjenci z bardzo daleka przyjeżdżają

wyprowadziła moją córke na prosto a było z nią bardzo źle
dla niej naważniejszy jest pacjent .jak się czuje

przyjmuje również prywatnie w pon.i środy

nie polecam Olszewskiej,zna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry endokrynolog

Na pewno nie Oldakowska!!!!Ona bardziej lubi leczyc cukrzykow.... Tez do niej chodzilam, do takiego stanu mnie doprowadziła ze szkoda gadac. Jak chcialam swoja historie choroby i cala dokumentacje raptownie wszystko zaginelo hmmm zastanawiam sie czemu!!!!. Nawet lekarz rodzinna byla tym zaskoczona ktora ta owa dokumentacje choroby taczycy chciala zobaczyc.
Teraz lecze sie w bialymstoku, tez mam nadczynnosc tarczycy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry endokrynolog

polecam dr. Ołdakowską od tarczycy. mnie pomogła białystok czeka aż tarczyca się dobrze zniszczy i dopiero leczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry endokrynolog

oby nie dr. Olszewska bardzo nie miła nawet jak przyjmuje prywatnie nie poświęca czasu na wyjaśnienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry endokrynolog

Anna Brygida Zonenberg przyjmuje w Białymstoku... w Łomży nie ma dobrego lekarza niestety. u dr Ołdakowskiej- moze kiedys bylo ok, teraz nie ma czasu zjesc a co dopiero poswiecic czas pacjentowi.. chyba kasa wazna. Pani Zonenberg przyjmuje na fundusz i prywatnie, ostatnio, jak sie dowiadywalam byla kolejka na fundusz na wrzesien, prywatnie -100 zl. powodzenia. tarczyca to jedna z gorszych chorob przewleklych...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry endokrynolog

Dziękuje za informacje. dobrze że ktoś o tym pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org