poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
New System

Witam!
Co sądzicie o tym zespole weselnym? ktoś może ich słyszał lub u kogoś na weselu grali? potrzebuje opinii o tym zespole... pomóżcie proszę...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New System

grali u mnie na weselu bylo super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New System

napewno lepsi od przereklamowanych zespolow a sa trzy takie pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New System

to fajnie, że jesteś z nich zadowolona. Będą też grali prawdopodobnie na moim weselu a jakoś mam takie mieszane uczucia wobec nich więc chciałam się dopytać... A czy ktoś jeszcze ma jakieś opinie? A co Twoim zdaniem znaczy lepsi? W sensie, że muzycznie czy łatwiej się z nimi dogadać, czy coś jeszcze innego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New System

POLECAM .-------OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New System

bynajmiej graja na zywo a wokal super a inni to samo gra a panowie sobie obok pija a new system naprawde polecam nie polecam tez zespolu medion wokalistka masakra new system biesiada na zywo super pozdrawiam ania naprawde warto wziac ich na wesele sa super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New System

ja też byłem na ich weselu było oki , a na żywo to wokal i biesiada , fajny zespół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New System

dzięki za Wasze opinie :) mam nadzieję, że będę mogła powiedzieć to samo po weselu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New System

New System jest rewelacyjny, byłam na weselach na których grali i z parkietu nie chciało się schodzić... Wielki plus dla Nich za prowadzenie tak zabawy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New System

witam,potrzebuje numer do tego zespołu,pomoże ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: New System

grali u mnie na weselu tylko ich polecam każdemu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org