sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam......Pomocy

Gdzie w Łomży kupię masę do odlewów gotowych form,zamkniętych nadającą się np.do odlewania korpusów woblerów (przynęt wędkarskich)?
Jak nazywa,nazywają się takie rzeczy?Proszę o jak najwięcej informacji.
Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam......Pomocy

kupisz u mojego taty :->

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam......Pomocy

Napisz coś więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam......Pomocy

żartuje heh lecz moge dać ci jego nr on wie wszystko na ten temat podaj gg to dam ci nr

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam......Pomocy

Potrzebujesz tego:
http://www.sklep.chemikolor.pl/asortyment/produkt/186

do tego katalizator Ol-1
To do formy. Do odlewów wykorzystujesz żywicę epoksydową albo inną do odlewów.

Czy w Łomży dostaniesz, nie wiem - ja kupowałem gdzieś w Białym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam......Pomocy

Za młodziaka bawiłem się w to i używałem szpachli samochodowej. Pewni i są specjalne masy ale i zapewne drogie, taniej chyba kupić wyżej wymienioną szpachle albo kupić gotowego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam......Pomocy

Szpachal jest krucha - nie nadaje się. Testowałem :) Jedynie żywice, tylko są z nimi problemy bo trzeba mieszać dwa składniki co powoduje wytwarzanie się pęcherzyków powietrza. Jak zależy Ci na czymś perfekcyjnym to poszukaj specjalistycznych żywic dla modelarzy. Ja odlewałem kiedyś figurki do gier bitewnych, tylko te pęcherzyki mnie denerwowały bo wyłaziły na wierzch odlewu.
Natomiast forma przy użyciu polastosilu wychodzi idealna, zachowujesz wszystkie detale. Jak będziesz miał problemy to wal do mnie - poradzę.
1364452.
I.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org