niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UNIKNOPN - oszuści !!!

Znowu pojawiła się jakaś mafijna firma : dzwonią - pojawia się na chwilę numer 73113 - informują o jakichś konkursach- numer znika - pojawia się napis : "uniknopn" . Gorąco radzę nie odbierać rozmów oraz o nieczytanie wiadomości od tych naciągaczy (jednocześnie wchodzą na pocztę głosową !) . Zostałem kiedyś nabrany na te ich złodziejskie konkursy, więc ostrzegam ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UNIKNOPN - oszuści !!!

Dzięki :) a w jakiej jesteś sieci ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UNIKNOPN - oszuści !!!

Re: maniaxxx
W Orange. Już kilka mafijnych numerów zablikowałem, ale trzeba robić to na bieżąco, tym bardziej, iż zachodzi pytanie: skąd oszuści mają numery naszych telefonów !?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UNIKNOPN - oszuści !!!

dzwonią, nie podejmują nawet dialogu tylko szybko rzucają, że przyjdzie sms i się rozłaćzają. Debile. Toż to normalnie żadnej kultury.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UNIKNOPN - oszuści !!!

cezar1 - najczęściej numery mają z głowy.... zaczynają np. od 501 000 000 i lecą co jeden do góry :]

P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UNIKNOPN - oszuści !!!

Ja pare dni temu miałem telefon
Dzwoni numer ukryty odbieram i slysze automat który coś mówi o konkursie, rozłaczyłem się za chwilke później rozmiawiałem ze znajomym to mówil ze podobno jak długo rozmawiasz z czymś takim to mogą Ci wejść na telefon i dzwonic z niego bez twojej wiedzy

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org