sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zwrot podatku z anglii

czy wie ktos gdzie w łomzy jest biuro rachunkowe, które pomoze mi uzyskac zwrot podatku z anglii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

EuroTax, biora jakis procent ale zalatwisz wszystko przez telefon i poczte, wiadomo ze trzeba troche poczekac ale pozniej jaka przyjemnosc jak przeleja kase :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

Zwrot podatku zapłaconego w UK otrzymasz. Nie ma problemu. Wejdź tylko na www.mojawyspa.com. Tam jest masa firm, które to zrobią. Problem polega na tym, że ten podatek musisz gdzieś opłacić. W UK podatek wynosi mniej więcej tyle samo, ale... Czysty podatek wynosi 14% dochodu (łącznie z NI) (dla osób które zarabiają poniżej 15 tys funtów). W Polsce przy tych dochodach możesz załapać się nawet na II próg podatkowy. Suma sumarum, ten podatek od dochodów zostaw w UK. Podatek odzyskasz, ale będziesz musiał go zwrócić dla polskiego fiskusa, i nie 14, ale 19 procent. Polska z UK jest w UE i zgodnie z obowiązującymi przepisami podatki musisz opłacać w jednym z europejskich państw. Brytowie ci zwrócą podatek, ale powiadomią Polskę, że nie opłaciłeś podatku. Plum.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwrot podatku z anglii

ziomex jestes pewien? kiedys tak bylo ze musiales rozliczyc sie w polsce z kasy zarobionej w uk. ale teraz tego nie ma, do mnie nikt sie nie czepial wiec nie rozumiem o co ci chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org