piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

Witam jestem z klubu MPK Siedlce.
Dowiedziałam się z nieoficjalnej strony ZTM Warszawa że to oni przejmują MPK w Łomży czy to są ta prawdziwe informacje?Bo ze stron Łomżyńskich wynika że te nowe autobusy to będą scanie takiej samej kolorystki ZTMu.
Jutro właśnie przyjeżdżam właśnie do Łomży i chciałam się spytać w jakiej cenie są bilety normalne jednorazowe? Jakim autobusem dojadę z dworca PKS do Urzędu Miasta ?
Drodzy forumowicze czy macie kontakt jakiś z Klubem MPK Łomża i gdzie oni mają oni biuro?

Pozdrawiam wszystkich słodko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

ale frajda być fanem mpk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

Witam w Łomży. Bilet normalny jednorazowy kosztuje 2,20 zl. Z dworca PKS do Urzędu Miasta można dojechać linią nr10 wsiadając po stronie dworca ul Al. Legionów. Po drugiej stronie tej ulicy można wsiąść w linie nr 8 lub 2. Bilet można kupić w każdym autobusie u kierowcy. Jednak są to bilety sześciokrotnego przejazdu 12,9 normalny lub ulgowy 6,60. Można wykorzystać bilet ulgowy kasując go dwa razy (jako bilet normalny).
Biuro MPK mieści się na ul Spokojnej 9 tel do dyspozytora czynny całą dobę 862160335.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

A to jest ten sam tel do klubu MPK?
A to są ceny tych nowych biletów ZTM ?
To prawda że Warszawa przejmuje Łomżyńskie MPK?

Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

Mryjka666.
Najlepiej by było gdyby Warszawa wyrwała Łomżę ze szponów Białegostoku.

Co chodzi o"MPK" to chyba zawsze pozostanie łomżyńskie.
Ceny biletów są od dłuższego czasu te same. Pod tym numerem otrzymasz info o klubie.
A tak na poważnie co ma wspólnego nowy czy stary bilet z twoim jednorazowym przejazdem. Myślę, że zdobywanie informacji o tej firmie powinno odbywać się w nieco inny sposób.

Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

a mnie się zdaje , że Maryjka to jedna z klubu miłośników MPK Łomża , ktora w dość pomysłowy sposób próbuje wzbudzać zainteresowanie tym klubem wśród forumowiczów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

A cóż to za klub? Czasem czytam jakiś wątek o nim i mam wrażenie, że ktoś robi sobie żarty z biednego, socjalistycznego MPK.
P.S. Żadna Warszawa go nie przyjmuje, jednak należy go jak najszybciej sprywatyzować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

A co prywatyzacja da? Dołączy do FA BETU? A może liczysz na współudział. Puki co to 106 rodzin ma za co chleb kupić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

Witam nie znamy żadnej maryjki a po niku można wywnioskować że te 666 to powiązanie z szatanem. Takich ludzi nie ma w klubie

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

w wawie jest klub PKP jak ktoś chce można się do niego zapisać

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

Klubie a jak wytłumaczysz zbieżność adresu IP? Zarówno u was jak i u Maryjki666 (---.play-internet.pl).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

KMKM Łomża (---.play-internet.pl)
Maryjka666 (---.play-internet.pl)
Fani MPK Łomża i ZTM Warszawa (---.play-internet.pl

Chyba dla klubów promocja w PLAY jest :]

P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania i odpowiedzi w sprawie MPK

Internet jest na firmę zakupiony i jest 10 modemów zakupionych w Play

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org