niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
łobuzy

skatowali ucznia zostali wyżuceni ze szkoły a kuratorium nakazuje powrut gnoji do szkoły skandal to znaczy że nie zostaną ukarani co za kraj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łobuzy

Ty mógłbyś wrócić do szkoły i nauczyć się pisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łobuzy

jak nie zostana ukarani? to ze wroca do szkoly nie znaczy ze nie poniosa kary!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łobuzy

Karą będzie dla nich sto razy napisać : "Jestem Dórniem "



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łobuzy

Kare juz dawno poniesli i to wieksza niz wam sie wydaje,a jak nie macie na dany temat pojecia to najlepiej sie nie wypowiadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łobuzy

nie znacie chłopaków i nie znacie motywu działania. Od wymierzania kary są sądy. Czy wiecie ze to nie pierwszy taki incydent w Łomży. A tu akurat ta sprawa jest tak rozdmuchiwana.... Nie pierwszy i nie ostatni raz się bili w Łomżyńskiej szkole. U mnie co tydzień się biją i nikt tego nie rozdmuchuje. Szukacie sensacji?? Zajmijcie się celebrytami. Zostawcie chłopaków i tą sprawę. Sąd wymierzy im kare. WSZYSTKIM

twoja stara słodzi gorzkie zale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łobuzy

Sąd nie morze mi wymierzyć kary. Jestem wolnym człowiekiem i chcę żeby TYLKO Bóg mnie sądził, a nie jakiś sędzia od 7 boleści karwasz twarz.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łobuzy

Co za tłumaczenie " u mnie co tydzień się biją" widać szczyt intelektualny Łomży uczęszcza do Twojej szkoły. W mojej jakoś się nie bili co tydzień, był spokój i kultura a jak był problem, rozwiązywany był poza szkołą ;] jakoś ZSMiO potrafiło się zachować.

Jeżeli chcesz żeby Bóg Ciebie sądził to powiedz czy chociaż w niego wierzysz, czy po prostu cytujesz fragment tekstu, o pochodzeniu, którego nie masz pojęcia, uważając, że jest Cool, oldsql i pasuje do wizji gangstera ponad prawem ;]

Wiara KKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łobuzy

Zastanawia mnie kto nakręca tą sprawę. Może ktoś wie ?? Co dzień jest jakaś afera, ale wolicie odgrzewać sprawę z przed kilku tygodni....

twoja stara słodzi gorzkie zale

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org