niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

W zeszłym tygodniu na ul.Prusa skradziono wózek niebieski marki CONECO TOLEDO. Wózek bardzo potrzebny dla niepełnosprawnego dziecka.
Wózek w postaci spacerówki, widoczne przetarcia na siedzisku.
Osoby mające informacje proszone o kontakt tel. 509821644

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

Szczyt chamstwa, wózek kraść!
I tak tyle wydatków na dziecko, szczególnie, że niepełnosprawne a ktoś sobie jak gdyby nigdy nic wziął. Sporo czasu przebywałam za granicą i nic nigdy mi nie zginęło, zostawiało się rower i mógł stać cały dzień w miejscu publicznym i nikt po niego ręki nie wyciągnął... Ot to Polska właśnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

normalnie lapy upier.........ć!!!!!!!!!!!!!!!!!! naprawde trzeba miev nasrane we lbie zeby kraść takie rzeczy i jeszcze dla dziecka niepołnosprawnego.. ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

cwel zawsze jest cwelem i musi z tym żyć, bo nie potrafi zayebać jakiemuś bogatemu frajerowi, to za wózki dziecięce się berze pedofil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

hm... też mi kiedyś ukradli wózek z klatki schodowej z domofonem, zgłosiłam na pilcje i czego się dowiedziałam że zdarza się to sporadycznie (tzn nikt nie zgłasza)... niby szukali bo wózek był dość charakterystyczny po miesiącu dostałam list z informacją że sprawa została umożona, niestety musiałam kupić drugi... zginol mi też rower który syn zostawil na 20 minut w klatce... strata była wielka dla dziecka bo sam sobie na niego uzbierał i był strasznie załamany. Gdyby kary byly wyzsze to może nie byloby tylu amatorów łatwego zarobku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

Kurcze, ja nie mam takiej, ale może ktoś ma niepotrzebną spacerówkę? może podaruje temu dziecku, w tej sytuacji na pewno przyda się............ a złodziejowi niech łapy uschną!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

Chętnie bym oddała wózek, jeśli bym miała. Ale niestety nie posiadam... Może znajdą się ludzie, którzy chcieliby pomóc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

Jak zostawiałam wózek na klatce,to znajdowałam w nim potem np.puszki po piwie...A ciężko wnieść na 4 piętro wóżek,ważący 20kg,trzymając dziecko na ręku.
Ale żeby ukraść,to już naprawdę szczyt bezczelności.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

No kurde wiecie co juz krac wozek? Ale z drugiej strony kto madry zostawia wozek na klatce? Spacerowki nie sa ciezkie to mozna wziac w reke i wniesc na gore,albo do piwnicy...kupic lancuch i klodke i przypinac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

oddaj wuzek sku zlodzieju szczyt chamstwa zeby wuzek szok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

jeśli będzie ci pasował to mam bardzo dobry wózek, mogę go oddać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

ten który ukradł ten wózek i teraz czyta tą wiadomość życzę ci połamania nóg bez możliwości do przywrócenia ich do funkcjonowania. Bym cię złapał szujo z takim wózkiem to bym cię gołymi rękami doprowadzisz do takiego stanu żebyś się o takim wózku poruszał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono wózek - pomoc w znalezieniu

Trzeba być jak Robin Hood, a nie jak szuja bez zasad i skończona kur**!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org