sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
skontaktuj się ze mną :)

Sympatyczny Panie brunecie, spotkałam Cię dziś na statoilu przy MC i pomogłeś mi. Dość długo rozmawialiśmy, jednak zgubiłam Twój numer. Jak to czytasz to zapewne wiesz o co chodzi, jeśli chcesz to odezwij się do mnie.
K.

Proszę bez zbędnych komentarzy.

chilipepper05@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

szkoda że to nie ja :((

zulugula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

chatka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Też możesz się odezwać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

życie jak w Polskiej komedii romantycznej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Hehe trzeba sobie jakoś radzić Czesiu, w Łomży ciężko znaleźć kogoś normalnego. Tak, po prostu normalnego! Bez żadnych "mersedesow'' itp. Bo z takim można się dorobić, własnego majątku na miarę swoich możliwości. Niekoniecznie materialnego. Normalnego faceta, który będzie w stanie założyć związek. Każdy facet mówi, że nie ma wygórowanych wymagań, ale tak nie jest. Najlepiej jakby była z milionami i wyglądała jak Dodzia. Tacy są właśnie mężczyźni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

fajnie napisane polska komedia romantyczna a moze lomzynska o rzycze zeby ten pan sie odezwal bo serduszko peknie pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Istnieją różne typy mężczyzn i kobiet, w zależności od tego czego poszukują u płci przeciwnej, jakie cechy charakteru ich pociągają oraz jaką uwagę zwracają na określone cechy urody, bo przecież każdy jest piękny, tylko w zależności pod jakim względem i jakich cech poszukują w nas nasi partnerzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

A ja nie. W tych czasach trudno o porządną dziewczynę. Nie koniecznie ładną jak to wszyscy mają pierwsze na uwadze. Żeby była uczciwa. Żebym mógł się przy niej rozwijać intelektualnie. Żeby pomagała mi i rodzinie i z każdym dobrze żyła. A nie w **** robiła.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

i żeby nie miala dużego przebiegu.................buahaha, prawda chilipeper?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Zgadzam się, każdy jest piękny na swój sposób, wewnętrznie bądź zewnętrznie.
Warto pamiętać o tym, że kobieta jest oceniana nie tylko pod względem wyglądu. Dla mężczyzny, który szuka partnerki na całe życie bardzo ważne jest także jej piękno wewnętrzne. Pięknie opakowane pudełko często zawodzi, gdy zajrzymy do środka.
Uwierz mi, że istnieją takie dziewczyny, jest ich wiele... ale jak dotąd przynajmniej ja trafiałam na takich, którzy mają wygórowane oczekiwania i uważają siebie za naj naj a nie sposób kochać zalety, trzeba akceptować też wady i wtedy mówić o czymś takim jak związek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

To zabłysłeś z tym przebiegiem. Dlaczego tylko o kobietach się mówi jeśli o to chodzi? A Wy mężczyźni?! To działa w obie strony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

przestan smucic, piszesz o oczekiwaniach kogos pograzajac tym samym siebie, bo tak naprawde dziala to wlasnie w druga strone. Jak widac to twoich oczekiwan nikt nie spelnia, jestes golas a chcialabys krola!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Soho na zjeździe jesteś zmień dostawce. Twoich popłuczyn nie da się czytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

heh nie o to chodzi. Zle mnie zrozumiales i wcale nie szukam żadnego króla i nie mam wysokich oczekwian a "golasem" tez nie jestem tym bardziej :)
Działa to w obie strony, bo trzeba patrzeć również na siebie, jak Ty to określasz "żeby nie miala przebiegu". Najpierw spojrzcie na siebie drodzy mezczyzni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Skoro mowa o normalnych facetach myślałem, że przeczytam o inteligencji, poczuciu humoru, wierności, trwałości w związku itp... Jakże się zdziwiłem jak ujrzałem dorobienie się ;)
Oczywiście, że każdy ma swoje priorytety, jak widać każdy ma inne.
Nie wróżę zbyt długiego i trwałego związku tobie moja droga. Interesujący jest też fakt, że wiesz po kilku zdaniach rozmowy...że ten facet jest normalny i idealny...o dorobieniu się nie wspomnę :) . No chyba, że twoje zainteresowanie facetami sięga tylko do takiego poziomu.

Wydaje mi się, że nie pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Wyrwane jedno zdanie z kontekstu i oceniasz kogoś. Może doczytasz dalej ze zrozumieniem i wtedy sie wypowiesz. Moje zainteresowanie facetami nie sięga do tego poziomu. Zresztą nieważne. Żegnam i pozdrawiam ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Twoje słowa koleżanko, wyrywanie z kontekstu to czysta insynuacja. Mylisz się sama co do swoich słów i ocen człowieka względem kasy. Który lepszy? Och który!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Panowie nauczcie się słuchać kobiet.


Większość uczciwych kobiet to ukryte skarby, które są bezpieczne jedynie dlatego, że ich nikt nie szuka.
Francois de La Rochefoucauld

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Wcale nie myle się co do swoich ocen i nie wiem co w ten sposob chcesz zasugerować. Dla Ciebie pierwsze na myśl co przyszło to kasa kasa i ciagle to drążysz. Akurat nie dla wszystkich pieniądze są najważniejsze, ja jestem niezależna i nie potrzebuje żadnego sponsora.

Własnie, nauczcie sie sluchac kobiet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Nauczcie to się określać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

ile osób tyle oczekiwań

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

i ile ludzi tyle racji

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

AFMF Ty masz coś do tej kasy. Materialistka Cię skrzywdziła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Kontaktuję się z tobą :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Hello!!!!!!!!!!!!! I am Blessing.I became in interest in you i will like you to write to my email for me to give you my photo. (blessing_1eric@yahoo.com) i love you.

Witam !!!!!!!!!!!!! Jestem Błogosławieństwa.I stał się w interes w ciebie i jak będzie można pisać na mój e-mail do mnie, aby dać Ci moje zdjęcia. (blessing_1eric@yahoo.com) Kocham Cię.


Jeden mail a już Kocha:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Brrr pare groszę w kieszeni i pół zycia wypominania, alergia daje o sobie znać !!






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Nic z tych rzeczy:)

Ja akurat jestem zadowolony z mojej ukochanej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Miłość nie istnieje ludzie! Opamiętajcie się! Zakochać się można w butelce, bądź też w zielonym;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

http://w125.wrzuta.pl/audio/2gNJQ0BdVvW/para_wino

skontaktuj się :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Wymiata!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

hejka dość długo czytam te głupoty i zgadzam się z elitarnym tylko niewiele ludzi o tym mówi głośno a pozostali tylko myśla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

kasa może nie jest ważna ale kto myśli że można bez niej żyć to musi jeszcze dużo szarego chlebka zjeść bo to dziecinne myslenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Biednej dziewczynie nie chce sie tak zyc i szuka bogatego. A bogata dziewczyna nie bedzie z biedniejszym chlopakiem.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skontaktuj się ze mną :)

Haha sami filantropi na tym forum.

Nie umówie się z żadną bo zabiedny jestem.

Nie umówie się z żadną bo jestem nadziany będzie chciała mnie oskubać z kasy.

Za brzydki za biedny za bogaty za przystojny...


elitarny a ty jesteś THE BEST

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org