piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Renault scenic 2.0

Witam mam problem w aucie w postaci wysokich obrotów, a dokładnie jak odpalę auto to obroty wchodzą prawie na 2000 i tak zostaje. To samo się dzieje na benzynie i gazie, jak ktoś miał podobny problem proszę o radę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault scenic 2.0

Jesli masz w gazie to silniczek krokowy
A jesli benzyna to moze byc to wina zatankowanego paliwa

Polecam Zakład na sikorskiego vis a vis wjazdu na Wyszynskiego ewentualnie jak cos to podjedz tam to napewno Ci zdiagnozuje i wyceni

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault scenic 2.0

to samo się dzieje na gazie i benzynie a może cewka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault scenic 2.0

hihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault scenic 2.0

sprawdz silniczek krokowy czy jest sprawny bo on odpowiada za obroty silnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault scenic 2.0

mialem taka sama sytuacje ale w renault laguna 2.0 benzyna i to rowniez byl silniczek krokowy wiec stawiam na to. a najprosciej bd jak podlaczysz pod komputer i wtedy bd mial stu procentowa pewnosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault scenic 2.0

opel vectra to jest cos

hihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renault scenic 2.0

zgadzam się najprawdopodobniej silniczek krokowy,ja też tak miałam a najbardziej było odczuwalne na wolnych obrotach- wył;)wystarczy wyjąć jest na wierzchu i będzie widać gołym okiem czy jest dobry powinien się otwierać i zamykać w zależności od obrotów;)powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org