piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

Ciekawy artykuł.
http://www.fakt.pl/Zarobili-miliony-na-narkotykach-,artykuly,98857,1.html

Chłopaki już z 6 lat temu powyjeżdzali a nasza władza zaczyna ich szukać na osiedlowych osiedlach.
Mam apel do wszystkich wyższych uczelni w Łomży otwierajmy nowy kierunek :
- zarządzanie koksem o profilu " wejście na rynek, spadek cen, droga ewakuacji.
Apeluję daltego iż nasi biedni studenci z np. WSA charują wkuwają 3.5 roku, inwestują w dojazdy, zakwaterowania i co !!!!! Bezrobocie lub marne 1000 zł.
Po takim kierunku lub nawet w jego trakcie można się szybko odbić o czym świadczą zarobki naszych bystrych kolegów. Studenci apelujmy do władz gdzie zarobicie więcej.
Tak od siebie chciałbym pozdrowić moich przyjaciół Hierusa, Czarnego , Sadosia i innych wspaniałych przedsiębiorców łomżyńskich.
Szczerze mówiąć chłopaki nic się tu nie dzieje, siedcie cicho, cały czas deszcze tu mamy więc po co wracać. Pozdrawiam gorąco Wujek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

oni milion to chyba widzieli za PRLu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

najlepszy jest ten tekst, że dorobili się tego handlując pod szkołami :D heh,
"hej chłopczyku, chcesz cukierka? Dla Ciebie promocja 25zł za jednego"

i na wiejskich dyskotekach :D "techno amfa, amfa techno... feta, feta, feta" Czyżby dorabiając się takich pieniędzy zaopatrywali wszystkie szkoły i dyskoteki w Polsce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

Miliony chyba starych złotych hehe. Skąd takie informacje mają jak oni nawet kont bankowych nie mają chyba że książeczki oszczędnościowe z 1984r gdzie liczone były miliony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

telepatia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

Kó...wa jakie jaja, ci co to pisali to więksi przestępcy niż ci co niby tyle kasy zarobili na narko biznesie, a tak w ogóle to ja zapierdalam za 2tysiące biorę się za handel tyletekami. milionów leży pod szkołami i wiejskimi dyskotekami.

człowiek lasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

Przedawnienie się zbliża to ich szukają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

Problem jest w tym iż bierze ten kto ma na to ochotę. Durne przpisy walczą z koksem oczywiście podnosząc ceny dając się zarabiać naprawdę grubo ludziom z wyższej półki których nigdy prawo nie ścignie bo mają floty więcej niż kościół.
Jestem przeciwko sprzedaży koksu dzieciakom ale na dysce gdzie przebywają sami ludzie dorośli czemu nie. Każdy ma swój rozum i wolę wyboru chcę dać w nocha to daje i wara wszystkim od tego policji też - mój nos i mój problem co się wydarzy z moim nosem.
Czemu nie zakażemy dilować alkoholem w sklepach gdzie z tym trunkiem jest o wiele gorszy problem. Patologie wsród rodzin, wypadki i inne świństwa więc kurw...dlaczego tylko koks czym się niby różni o 1l wódki i to szkodzi i to szkodzi.
Chłopaki zarobili i chwała im za to. Za naszych czasów był sajgon. Kwadraty co 5 minut, napady co 10 min, pobicia co sobota i częściej ogólny chaos. Bardzo mało młodych osób mogło się odnależć w tej rzeczywistości.
Szukanie kogoś wysyłanie listów po 10 latach za ludzmi którzy dorobili się milionów na koksie. Gdzie były pały jak się dorabiali co kurw...nie wiedziały kto czym się zajmuje a teraz po latach odgrzebywanie starych śmieci.
Zostawcie chłopaków w spokoju i zajmijcie się gamonie sprawami przyziemnymi. Jakoś kontakty ani fakt nie pisze o dilerce z marca bieżącego roku a koks można kupić na każdym rogu ulicy. O co tu kurw…chodzi. Słabe osiągi policji więc trzeba rozgrzebać sprawę sprzed 10 lat niech coś się dzieje. Kurw….co za chaos prawie jak za moich młodych czasów………..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

A co myślałeś , że sprawiedliwość nie sięga kilka lat wstecz? Co niektórzy myśleli , że będąc w europie i przyjezdzając do polski na odwiedziny nic im się nie stanie a tu zonk.A to , że pały pracują opieszale to inna sprawa, pewnie gdyby to nie prokuratura z Gdańska , wszystko rozeszło by się po kościach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

Mądrzy powyjeżdzali i mają w dupie - spadek na giełdzie i wyjazd. Wjodą normalne życie i raczej nie mają zamiaru tu wracać bo i do czego
Ci którzy zostali 3-4 latka swojego życia mają wyjęte z życiorysu.
Jeżeli chodzi o Sprawiedliwość JASIMAR to w samej sprawiedliwości nie ma sprawiedliwości.
Sprawiedliwością rządzą pieniądze jak wszystkim w dzisiejszych czasach i tylko dureń może uwierzyć w to iż jest inaczej. Więc o jakiej sprawiedliwości tu mówimy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

nie ma sprawiedliwości na tym świecie, a najwięksi złodzieje i bandyci to siedzą na Wiejskiej w Warszawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

wujek_południe: Emanując zazdrością czy chcąc uchronić polskie istotki ten post został napisany ? A może sam w tym siedzisz i boisz się o swoją dupkę skoro piszesz o jakichś marcowych przypałach "Jakoś kontakty ani fakt nie pisze o dilerce z marca bieżącego roku..." - może sam coś wciągałeś :P hehehe skoro nie piszą to uznali to za mniej istotne niż ta sprawa poszukiwania. Siedzisz na południu wydaje się Tobie że jesteś w temacie i głos zabierasz. I tu pada pytanie po raz kolejny wiesz co się na ośce dzieje bo sam w tym maczałeś paluszki i tym samym się pogrążasz czy piszesz bo ktoś coś gdzieś Ci tam powiedział? Pilnuj się bo i do Ciebie może na mieszkanie wlecą i cię powiną :) jak Cię po IP znajdą :P

Głupota ten post i śmiech na sali bo tak jak to powiedział "nie.dotyczy" - przedawnienie się zbliża i biedne misiaczki nikogo nie będą mogli posadzić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

a po ile mieli zozole ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

Hahaha wiem że w maxi-mixie na południu paczka "Zozoli" kosztuje ok 3.20 zł Czesiu więc możesz zajść do tego sklepu ;) Chyba że masz jakiś inny tańszy sklep to napisz gdzie cena np nie przekracza 3 zł :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zarobili milony na narkotykach - śmiech !!!!

dzięki za namiary, ale dziś się zzozoluje, bo u mnie po 3.50 zeta normalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org