piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dać Praca

Ja być wielka dobrze wykształcona biznesmana. Umieć dobrze liczyć, nieżle czytac i nawet pisać. Ja być wieeeeelka lomzynska biznesmaena taka jak kulczyk w kraju tak ja w regionie. Ja handlowac produkowac i sprzedawac, nigdy nikogo nie oszukiwac.Ja być uczciwy i stawiać sprawa jasno.
Ja do swych bizmesow szukać ludzia do pracy.
Budować autostrade wija baltica-szukać ja pracowników.
ja miec duzo nowoczesnego sprzetu budowlanego i niemiec ludzia do obsługi.Szukac:
-200 operatorów koparek ręcznych-dobrze płacic-pinć złote
-200 kierowców taczanek wywrotkowych jednokołoowych- czy dwadziescia złotych
- 100 osoby z dużympociągiem do zaprzegu wałowego.siedem zero pin złotego
- 55 flejtychow do lania asfaltow, ćtery zero dwa złoty za osobgodzine
Ja wiecej płacić niemoge, kryzysa mamy, źbankrutuje ja jeśli ja dsam więcej widmo głodu by mnie czekało. Kawioraten skrzek z tej duzej ryby czy krotnie podrozał.Wy mnie rozumieć
Ja szukać,dopraca ludziow jamięć ciepeeny w miescie, ja byc bizmnesmen ja sam ustalac ceny w całe miasto, ja siukac ludzi do praca na cieepeneena.
-10 osób-dwa dziesiec za godzina, okres próbny czy dni-praca gratis dla firmy.
-szukac śiekretrieczki o odpowiednich gabarytach:90-60-120, inteligencija nie wskazana. Płaca do uzgodnienia, Zależna od starań-Akord

-kierowce,ochraniacza by mnie wozić, wymagania licencija ochraniaczowa i grupa inwalidztwa-czy pincdzisiat na godzina

Ja szukać ludzia tylko z doświadczeniem najlepiej magistrów lub inżynierow. 5lat doswiadczenia i wiek do 25 lat(szekretarka wiek do 22 latow).

Wy nie gadać wy przychodzić i zostawiac siwija u mnie w biurze, ja dobrze płacić i ja wam dac mozliwosc rozwoja zawodowego. Zatrudnienie w formi:
-nielegal
-na ciarno
-na brudno
-za dzieło
- po zleceniu
Po 3 latach pracy możliowść zatrudnienie na czas probny i nawet na umowe o prace. Ja skarbowego i zusow nie lubie, to łośiukańce są , ja im nie płace i was też nie łosiukaja.Ja dobry i ucziwy jest. Ja mięć dużo praca, ja wygrywac przetargi, mój teść tzn. pan prezydent mi nie ułatwia, kładzie kłody pod nogi konkurencji. Kapitalizm.
Ja teższukać prawniczków, ja mieć duża firma i mieć prawniczków oni tworzyć umowa, sprawdzac kontakty i ja miec córka i ja dac, czeba miec 100 krowa, 1000 swinia i hektary przy vija baltica.córka być duża i męska, ładne bydle. I mieć syn też dać za posag, pikny syn młody i dalikatne, lekko zniewieściały. Ty chcieć i ty masz, ty dasz mi ja dac ci.Ty sie nie wstydzić
Jak ty chcesz praca ty pisac, jak ty chcieć. Nie ma lipy, czeba zapier....da...lac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

o hahhahahah jak to czytałam to myślałam że padne!!!!!
Ty albo nie jesteś z Polski albo nie umiesz pisać !!!!!!!!
Chyba jaja sobie robisz !!!!!! haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

Autor: zaczarujmniexd (---.lomza.mm.pl)
Data: 18-03-11 10:20

o hahhahahah jak to czytałam to myślałam że padne!!!!!
Ty albo nie jesteś z Polski albo nie umiesz pisać !!!!!!!!
Chyba jaja sobie robisz !!!!!! haha


A jak myślisz?
Troche ironi i sarkazmu o naszych biznesmenach. Spojrzenie z dystansem na pewne sprawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

Tylko to brzmi ja makumba a nie wieśniak... za to ty jesteś inteligent ponad nimi, ale to oni w forsie się pławią, a dlaczego? za słowami Andrew Leppera: "pan ma inteligencję wyuczoną a jak z inteligencją się urodziłem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

Niezły tekścik, trochę jest w tym prawdy przedstawionej groteskowo. Nadaje się dla jakiegoś kabareciarza uprawiającego tzw. stand up czyli monolog na żywo przed publiką. Podeślij któremu. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

Autentyczna prawda o Naszych "biznesmenach" ceepeniarzach, którzy dokładnie ludzi zmieniają jak rękawiczki chociażby przykład pracowników na stacji Orlen na ul. Piłsudskiego u największego "biźneśmena" tam co rusz widać nowe twarze. Ktoś się zapyta dlaczego go dorabiam to powiem, że tam korzystam tylko z bankomatu i darmowej toalety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

wiesz nie zrozumiałam trochę dopiero jak drugi temat na forum przeczytałam to zobaczyłam o co chodzi ... a tam myślałam na prawdę że jakiś wieśniak to pisze xD sorki ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

o zal!!!!!
qawqaz wstyd dla Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

Autor: lomzyniak_100 (---.lomza.mm.pl)
Data: 18-03-11 12:27

o zal!!!!!
qawqaz wstyd dla Łomży


ja za ciebie też się wstydze:D
buchachacha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

qawqaz ty sie wstydzisz? czego? nie rob z siebie wiekszego debila bo czytajac twoje wiadomosci czlowiek jest zalamany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

Nie oceniaj ludzi własną miarą. Nierozumiesz ja tobie tłumaczyć niemusze


:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

ale niezły tekst, posłałem linka kilku osobom , ktoś sie na komika nadaje - "biznesmeny" nic dodac nic ując, niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

qawqaz a czy ja się będę nadawać na szekretarke?;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

Ało a wymiara ty jakiego ma? A nie za stara ty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

Stara nie,wymiary hmmm podchodza do Pameli Anderson,tylko te balony mniejsze;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

Przybijam dwie łapki, satyrycznie, w krzywym zwierciadle :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

qawqaz łoj łoj świntusys w dekolta byż se pewnik za kukal..

A paniusie dziś netake jak kedyśne załusy moga Cie zatarmośic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dać Praca

Ło zeby nie tylo zalusy wytarmosiłu ale i... .łój sintusyc trza no troche trza a i dekolto łoczkozapuścić trza i po kuperku trza klepnąć czy siedzenie łodpowiednie:) dziołoskui wstydzić się nie muso

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org