piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni powoli widać efekty. Rozpoczęli budowę galerii Veneda po 10 latach . Mają pozyskać pieniądze na odrestaurowanie budowę poczekalni PKS/PKP oraz część przeniesienia targowiska miejskiego które obecnie funkcjonuje na torowisku do hali targowej , budowa centrum handlowego na niezagospodarowanym terenie Dworca PKS/PKP w Łomży ale przebudowa najprawdopodobniej rozpocznie się dopiero po 2013 roku, oraz Hali targowej na starym rynku. budowa strefy ekonomicznej. Informacje te podaje prasa
Gazeta Współczesna , Tygodnik Narew, Tygodnik Teraz Łomża

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

popieram
chociaz glosowalem na innego

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Ja głosowałem na PiS Lech Kołakowski obaj mieli podobne zamiary co do Łomży

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

"Mają pozyskać pieniądze na odrestaurowanie budowę poczekalni PKS/PKP oraz część przeniesienia targowiska miejskiego które obecnie funkcjonuje na torowisku do hali targowej , budowa centrum handlowego na niezagospodarowanym terenie Dworca PKS/PKP w Łomży ale przebudowa najprawdopodobniej rozpocznie się dopiero po 2013 roku, oraz Hali targowej na starym rynku. budowa strefy ekonomicznej".
Część z tych pomysłów (np. hala targowa) pojawiała się już w koncepcji rządów poprzednika, i to za pierwszej kadencji. Lepiej poczekać na efekty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

ja tez.

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

,,tulii'' -Mówili tak By wygrać wybory żeby wygrał Brzeziński ale się nie udało bo Łomżyniacy mieli go dość bo obiecywał gruszki na wierzbie. Mieszkam w Łomży od nie dawna ale już widzę że dożo rzeczy trzeba zrobić. Ale na 1 miejscu Dworzec PKS/PKP i ten śmietnik czyli targowisko
Zambrów jest mniejszy od Łomży ale ma lepsze dworzec PKS i Poczekalnie A Łomża nic po prostu zero . Tesco nawet już mają .Burmistrz Zambrowa pan Dąbrowski coś robił w ubiegłej kadencji a Brzeziński chyba przyklejał gruszki na wierzbie

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Tak jest z każdym rządem. Na samym początku swojej kadencji korzysta bez wstydu z osiągnieć jakie zostawili poprzednicy i przypisuje je sobie. Jak wyjdzie z tymi wszystkimi planami należy ocenić jak już będą urzeczywistnione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Venada Jest w 80% realna bo zaczeli już przygotowywać się do budowy

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Pożyjemy zobaczymy. Obiecanki cacanki ... Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Tusk tez dużo obiecywał a co wyszło każdy widzi. Może nich nam zrobią drugą Amerykę w Polsce ba w ŁOMŻY!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Ja może mam takie bujne myślenie bo pochodzę z dużego miasta ale w Łomży potrzeba zmian

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Jak na razie nowy prezydent kojarzy mi się tylko z zatrudnieniem szwagra i zatrudnieniem byłego prezydenta jako doradcy. Poza obietnicami nic konkretnego jeszcze chyba nie zrobił?
A co do rozwoju miasta nic się tu nie zmieni do czasu polepszenia infrastruktury komunikacyjnej na co nie możemy liczyć jeszcze przez xx lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Były prezydent juz nie pracuje

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Mam gdzies czy zatrudni ziecia, córke, wnuczke czy moze sąsiadke Pania Krysie. Ważne są czyny, choc nie jeden dolek bedzie dane pokonac Mietkowi ;)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Były prezydent już nie pracuje ale zdziwiło mnie to że jednak dał mu zarobić i zatrudnił go na te kilka miesięcy. Za te pensje można było zatrudnić kilka osób do prac porządkowych bo bezrobocie w Łomży do małych nie należy. A co do zatrudnienia szwagra jak wyżej można w Łomży wybierać ludzi z PUP a nie swoich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Zgadzam się z meganem

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Czyli zatrudnianie po rodzinie już ustawionych ludzi zamiast tych bez pracy jest ok.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Właśnie nie Ale chętnych z PUP nie ma zabardzo do pracy w Urzędzie miejskim

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Zięć nie zięć. Nie ważne jeśli podniosą miasto z kolan i je ożywią będzie ok. Nawet icałarodzina niech tam będzie ale niech coś zaczną działać. W tym mieście to rządzi biskup na razie i jegoprzydupasy z niektórych partii. Towarzysz Mieczysław mam nadzieje to wszystko rozrusza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

KMKM Łomża bzdury piszesz nie ma chętnych do pracy w UM?. Było nie tak dawno ogłoszenie na rachmistrza praca jak dobrze pamiętam na 3 miesiące dla 30 osób i było ponad chyba ponad 200 chętnych. Duża część zatrudnionych jak ktoś już pisał na tym forum ma powiązania z UM. Jeśli dalej chcesz pisać że ludzie z PUP nie chcą pracować w UM daj ogłoszenia o poszukiwanych pracownikach. A co do zatrudniania rodzinki przez towarzysza prezydenta daj choć jedno zmianę na + dla łomży przez te już kilka miesięcy urzędowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Zgadzam sie z qawqaz
nie znam Łomzyńskiej sytuacji PUP,Bezrobocie w karzdym miescie jest
Czyto warszawa czy Łomża to takie same

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Jak trener przechodzi do innego klubu i zabiera ze sobą swojego najlepszego piłkarza to jest to jakieś nie moralne???
Ja na jego miejscu bym zatrudnił stu swoich znajomych ale w normalnym kraju rozliczany bym mógł być za to co robię, a nie za to kto u mnie pracuje.



Ale to Polska nie elegancja Franca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Spoko bez pracy w Łomży i Warszawie jest procentową tyle samo?? Śmieszne jest porównywanie Łomży do stolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Ok. skoro to taki specjalista czym się wyróżnia i co takiego dokonał. Proszę o fakty a nie co może zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

No co to za najlepszy piłkarz czyżby bramek żadnych nie trafił??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Mam rodzine w wawie . Bosam się urodziłem i 19 lat tam spędziłem i nie ma ludzi kturzy mają prace i to dobrze płatną wawm sie wydaje że pojedziecie do wawy i miljiony będziecie zarabiać troche więcej niż w Łomzy ale nie dużo więcej

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Ale dalej bzdury piszesz porównując Warszawę do Łomży tam nie ma takiego stopnia bezrobocia. I porównując stolice do Łomży mijasz się z celem kolego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

...nawet nie ma co porównywać Łomży do Warszawy, w Łomży nie mieszkam od 3 lat ale jestem tam co 4-5 dni, widzę jaki jest rynek pracy, znajomi szukają tam pracy tygodniami, a w stolicy chwila i znajdziesz coś żeby na chleb zarabiać

P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W prezydencie Czerniawskim jest nadzieja że się Łomża w końcu zmieni

Plan przebudowy dworca PKS/PKP i częściowej likwidacji targowiska nastąpi wcześniej w 2012 roku ze względu na pogorszenie się stanu dworca PKS i targowiska. Potwierdził vice prezydent Beniamin Dobosz dla gazety Współczesnej

Fani MPK Łomża i ZTM Warszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org