czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tatuaż

gdzie najlepiej zrobią tatuaż w Łomży chodzi ,mi o profesjonalizm nie o zwykło dziarę więzienną tylko o kulturalny tatuaż hmm???gdzie sie zgłosić jakieś salony?? nie polecać prywatnych w mieszkaniu pacjentów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaż

pacjencie takich wątków tutaj jest kilkanaście, przynajmniej 1 w tygodniu soę pojawia, także poszukaj, to naprawdę nie boli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaż

Ja znam takiego jednego co profesjonalnie ci zrobi nie jakimś tam stylami więzinskimi. pełen profesjonalizm igły wszystko jest orginalne. wzorów masz setki wiec byś miał co wybierać. czystość itp. Polecam jak chcesz dam ci namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaż

Widzialam salon tatuazu na przeciwko szkoly podstawowej nr 9 na ul. Ks.Anny jest tam rowniez salon fryzjerski i wisy szyld studio tatuazu. Pojdz, zapytaj o cene, portfolio tez na pewno jakies maja. Godny polecnia jest tez podobno gosc o ksywce Łysy z Ostroleki tez ma swoj salon, jak rowniez w Bialymstoku jest kilka. Czy tak trudno poszukac w google? Kazdy salon ma swoja stronke a juz na pewno portfolio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaż

Darknes35 daj email :D

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaż

jeżeli zobaczysz u kogoś tatuaż to po prostu zapytaj się go gdzie robił...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaż

Mateusz995 masz jego gg 17758928

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaż

Ja robiłam na przeciwko Sp9,długo nie czekałam,tatuaż podoba mi się bardzo no i przystępna cena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaż

W tatuażu nie ważna cena tylko jakość mamy go na całe zycie a w spelunach robia tuszem kreślarskim perła i pozniej wychodza po 2-3 latach buraki na skorze. Takze polecam salony z Biaółego lub z Wawy.


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org