czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
trzecia przepowiednia z Fatimy

Najświętsza Maryja Panna ukazała się trojga dzieciom w 1917 roku w Fatimie - Portugalia.

Objawienie się Matki Bożej w Fatimie zostało oficjalnie uznane przez Kościół. Jedna z dziewczynek, Łucja, po śmierci Franciszka i Hiacynty wstąpiła do zakonu klauzurowego w Koimbrze – Portugalia. Zmarła 11 lutego 2005 roku. Siostra Łucja przesłała trzeci sekret Ojcu Św. Piusowi XII, aby objawił go światu. Papież przeczytał go z przerażeniem, ale go nie objawił, aby nie wzbudzać w świecie paniki i lęku. Po śmierci Łucji trzeci sekret został ujawniony, nie po to aby wzbudzać panikę, ale żeby ludzie przygotowali się na to wydarzenie. Nie wiadomo jednak, czy to jest cały sekret.

Matka Boża powiedziała do Łucji;” Objawiam Światu to co ma się zdarzyć między 1950, a 2012 rokiem. Ludzkość zaniedbuje Przykazania Boże. Szatan zapanował nad światem siejąc nienawiść wśród ludzi i niezgodę. Państwa produkują broń śmiercionośną, która jest zdolna zniszczyć ziemię w kilku minutach. Większa połowa ludzkości będzie w tragiczny sposób zniszczona przez wojnę atomową. Powstanie wielki konflikt religijny(islam przypuści atak na Kościół Katolicki), i inne religie chrześcijańskie. Powstaną zgorszenia w Kościele i w zakonach. Bóg dopuści na ludzkość, grad, zimno, powodzie, ogień, trzęsienia ziemi, czas nie przychylny, katastrofy, ostre zimy, które powoli będą wykańczać ziemię. Te wszystkie wydarzenia mają się dokonać przed 2012 rokiem. Matka Boża powiedziała;” Praktykujcie uczynki miłosierdzia wobec potrzebujących. Wszyscy, którzy nie wypełniają przykazania miłości, którą Chrystus nakazał, nie przeżyją katastrofy. Miliony ludzi, którzy nie zachowują Przykazań bożych, zginą w sekundach. Kara jaką Bóg zamierza zesłać na grzeszą ludność jest niewyobrażalna. Bóg ukarze surowo wszystkich, którzy w Niego nie wierzą i rzucili Jego Przykazania.

Wzywam wszystkich, aby zbliżyli się do Chrystusa, który jest Światłością świata. Ojciec Augustyn, który mieszka w Fatimie otrzymał od Papieża Pawła VI na odwiedzenie Siostry Łucji, która powiedziała mu;” Ojcze, Matka Najśw. Jest bardzo smutna, ponieważ nikt nie zainteresował się jej przepowiedniami z 1917 roku. Wierz mi Ojcze kara boska przyjdzie wkrótce. Wiele dusz się zatraci i wiele państw zniknie z powierzchni ziemi. Jeżeli ludzie się nawrócą i zaczną pokutować, modlić się i praktykować uczynki miłosierdzia świat może być ocalony.

Gdy jednak się nie nawróci zginie. Już czas, aby orędzie Matki Bożej dać poznać wszystkim, zwłaszcza rodzicom, krewnym przyjaciołom i znajomym. Zacznijcie się modlić i czynić pokutę, bo tylko krok dzieli nas od katastrofy. Kiedy będzie się dużo mówić o pokoju, katastrofa przyjdzie. Pewien człowiek, które zajmuje w świecie wysokie stanowisko zostanie zabity i to wywoła wojnę nuklearną, która spowoduje wielkie zniszczenia na świecie. Ciemność ogarnie ziemię przez trzy dni(72 godz.). Przed katastrofą noc będzie bardzo zimna i silne wiatry; ludzi ogarnie niepokój i zacznie się trzęsienie ziemi, które będzie trwać 3 godz. Wiatr przyniesie gaz i rozprzestrzeni po ziemi. Słońce nie będzie widoczne. Ci którzy czczą Matkę Najśw. i rozpowszechnili jej orędzie nie potrzebują się bać niczego. Co mają czynić, gdy się to stanie?

W domu przygotować mały ołtarzyk, na nim postawić krzyż i figurę Matki Najśw., być w domu, uklęknąć i przepraszać Boga za grzechy, odmawiać Różaniec i po każdej dziesiątce dodawać słowa;” O mój Jezu przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego i zaprowadź wszystkie dusze do nieba i pomóż tym, które najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia, Jezu Ufam Tobie!”. Dom powinien byś zamknięty i nikogo obcego nie wpuścić do domu. Drzwi i okna mają być zamknięte, z nikim nie rozmawiać, tylko się modlić. Zapalić poświęconą świecę, która ma się palić przez trzy dni, bo innego światła nie będzie w tym czasie. Nie wychodzić z domu. Świat będzie pogrążony w ciemnościach, jedynym światłem będzie zapalona świeca (Mieć przynajmniej trzy świece woskowe). Tylko dobrzy w sposób cudowny zostaną ocaleni od tej tragedii. Trzeba mieć w domu wodę święconą, którą należy pokropić dom, zwłaszcza drzwi i okna. W czasie odmawiania różańca dodać słowa;” Dziewico Maryjo strzeż nas, kochamy cię, zbaw na i świat. Odmówić Wierzę w Boga Ojca i różaniec. Ci którzy uwierzą moim słowom i rozpowszechniają je, nie potrzebują obawiać się niczego. Mów o tym innym póki czas.

Ci, którzy będą milczeć o tym, będą odpowiedzialni za tych, którzy nie zostali poinformowali i zginęli. Bóg może dopuścić, że to wszystko się stanie. Te zdarzenia są przepowiedziane już w Piśmie św. Łk.21,5-11,12;19,20;20,19;3. List św Pawła 3,8-14, Izajasz 40,1,5;9.

Oczekuje się innego orędzia o skrusze i o modlitwie. Nie zapominać, że Bóg jest nieskończenie dobry i Jego słowa upomnienia nie należy uważać jako zagrożenia, lecz jako upomnienie ojcowskie ku poprawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

Zapomniałeś napisać o czosnku i osikowym kołku.

Leszek Tarnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

w szpitalu na al. Piułsudskiego na parterze "Poradnia zdrowia psychicznego" :)
Radze udać sie jak najszybciej.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

a co panie kania, ty już pewnie tam byłeś?? :D

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

No dobra to ja mam pytanie: To skoro trza odprawic taki rytual, swieczki,obrazki,rozance i te wierszyki, bo bez tego od razu do piachu to dlaczego ja slysze o tym dopiero pierwszy raz? Ksieza, koscioly trabia non stop o koncu ale dlaczego nas nie powiadomili ani razu o tym co trzeba w takiej chwili zrobic? Co taka wierzaca i modlaca sie cale zycie babcia jak bedzie poza domem, bez swieczki i w oszolomieniu zapomni co ma dokladnie sie modlic to ja piorun trzasnie?
Skad masz czlowieku ten tekst? Moze podaj jakies zrodlo?
Nieee no najpierw niech zniknie te zgorszenie wsrod kleru to moze dopiero wtedy uwierze. Bo to co sie tam wyrabia ogarniete jest wielka tajemnica, ksiezulki skacza po dyskotekach ale wszyskto cicho sza, po cichutku zalatwione, ksiezulkow tylko przenosza z parafii do parafii i dalej wielka poboznosc.
Jak ludzie maja wierzyc w Boga i te wszystkie swietosci, skoro jego najwieksi wyslannicy to zaklamance?
Ja chcialabym zey tu sie wypowiedzial jakies ksiadz na temat tyh wszystkich przepowiedni i reszty pororoctw, bo z jednej strony chrzescijanie wierza w rozne historyjki, ale z drugiej strony kto w to wierzy to chrzescijaninem nie jest. wiec o co tu kaman? Albo rybki albo akwarium. A jak nie to faktycznie oddzial na parterze w naszym szpitalu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

Lauracrow
Ty sie nie martw o te cerygiele bo Ty dobry człowiek jesteś i ocalejesz. Będziesz później ocalałe dziewice zapładniał zeby świat odbudować i zaludnić na nowo :)

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

A tak poważnie to wiara chrześcijańska została stworzona w oparciu o naukę astrologii.
Tym, którzy chcieli by zgłębić temat polecam film dokumentalny Zeitgeist. Twórcy filmu tłumaczą genezę powstania religi chrześcijańskich i występujących w niej symboli
oraz porównują ją to innych podobnych religi które "żyły" w poprzedzajacych wiekach.

Osławiona w bibli apokalipsa, która ma mieć miejsce to nic innego jak zapowiedz nowej ery - oznacza, że nasz układ planetarny „wszedł" w obszar nieba należący do gwiazdozbioru Wodnika. Era ryb czyli chrześcijaństwa (dlatego ryba była znakiem chrześcijan przed narodzeniem Chrystusa) dobiega końca,a co z tym idzie końca zabobonów, ciemnoty, niewiedzy i szukania przyczyn swego losu w religi czy Bogu. Prawdopodobnie to mieli na myśli wielcy prorocy zapowiadając "koniec świata" - ich świata.

"Era Wodnika zaczęła się 3 lutego 1844 roku, w chwili gdy znaleźliśmy się w najbardziej zewnętrznym brzegu jej promieniowania. Obecnie znajdujemy się w końcowej fazie okresu przejściowego, w którym jednocześnie odczuwamy słabnący wpływ minionej ery Ryb i stale rosnący wpływ promieniowania ery Wodnika.

To, co dokonuje się w czasie owych 185 lat okresu przejściowego, można w pewnym stopniu porównać do przechodzenia zimy w wiosnę, które również następuje stopniowo, a nie z dnia na dzień.

Minioną erę Ryb cechowały mordy, zamachy, przemoc, fanatyzm religijny, wiara w urojenia, czarnoksięstwo, mistycyzm i inne negatywne aspekty ludzkiej psychiki. Ryba należy do wody, zaś wodnik do powietrza. Wygląda to tak, jak gdyby latająca ryba wyskoczyła z wody i w locie przemieniła się w ptaka. Czas trwania tej metamorfozy wynosi 185 lat. Pogrążona w mroku ludzkość stopniowo wychodzi ku światłości chłonąc nową wiedzę. Najtrafniejszym określeniem tego okresu jest przełom. Chyląca się ku upadkowi budowla życia musi zostać zburzona bez względu na koszty — jednocześnie na jej gruzach powstają fundamenty nowego domu. Niekorzystny wpływ Ery Ryb sprawia, że dokonujące się przemiany zachodzą z pewnymi kłopotami objawiającymi się w postaci wojen, rewolucji, terroru, fanatyzmu, rządnych władzy polityków, nienawiści, waśni, kłamstw, fałszu etc. Ta spuścizna przeszłości jest drogo opłacana.

Zatroskane o losy świata umysły już od dłuższego czasu głoszą czarne wizje przyszłości, mówiąc o totalnej zagładzie. Jak powszechnie wiadomo, znajdujemy się obecnie w niebezpiecznej sytuacji i to pod wieloma względami. Oto krótki cytat z 5 numeru naszego biuletynu Wissenswertes (Godne uwagi) z lutego 1985 roku, str. 7, zwierający główne przyczyny i zagrożenia:

...przeludnienie, militaryzm, przemysł zbrojeniowy, rozmaite trucizny, radioaktywność, przestępczość, lekomania, herezje, wyzysk finansowy, przemysł chemiczny, terroryzm, rasizm, handel ludźmi, prostytucja, anarchia, mistycyzm etc.

Jeśli dodamy do tego jeszcze różne kataklizmy, takie jak trzęsienia ziemi, huragany, powodzie, obumieranie lasów, zmiany klimatyczne, dziury ozonowe, zagrożenia nuklearne, AIDS, zboczenia seksualne i temu podobne plagi, to wówczas będziemy mieli pełny obraz objawów okresu przejściowego, w którym się obecnie znajdujemy.

Mimo tego wszystkiego osiągnęliśmy jednak niezaprzeczalne sukcesy we wszystkich możliwych dziedzinach życia, zwłaszcza w naukach przyrodniczych i technice. W ubiegłych dziesięcioleciach jak nigdy dotąd dokonaliśmy wielu odkryć i wynalazków. Niestety postęp w naukach humanistycznych nie był tak szybki, w wyniku czego powstała znaczna, trudna do przekroczenia, przepaść między znacznym postępem naukowo-technicznym a wiedzą socjalno-etyczną. Inaczej mówiąc, nasz poziom etyczny jest daleko w tyle za poziomem rozwoju technicznego, co widać po wykorzys­tywaniu przez nas odkryć naukowych w negatywnych celach, to znaczy w celach militarnych, oraz po podporządkowywaniu sobie przyrody pod kątem chęci zysku. To błędne nastawienie należy czym prędzej zlikwidować, bowiem ciąży ono nad ludzkością niczym miecz Damoklesa.

Erę Wodnika często określa się jako „Czas Końca". To określenie jest prawdziwe jedynie w tym sensie, że to co przestarzałe musi zniknąć. Nie chodzi tu o ostateczny koniec, apokalipsę, lecz o początek, który da o sobie znać w pełni dopiero w roku 2029.

Drgania energetyczne Słońca Centralnego o dużej częstotliwości zalewają naszą planetę inicjując erę pozytywnego duchowego przełomu. Promieniowanie Ery Wodnika aktywizuje ewolucję planety i jej mieszkańców w tak ogromnym stopniu, że jej wpływowi ulega każdy. Nowa era wywołuje gruntowne zmiany we wszystkim, co dotychczas obowiązywało, usprawniając to i podporządkowując nowym kryteriom. Kosmiczne wpływy osiągają taki stopień, że przełomowe wydarzenia, odkrycia i wynalazki stają się czymś powszednim. W tym „dostojnym" wieku mają miejsce również ogromne przemiany w warstwie duchowej. Zdaniem Semjase to co intelektualne przestaje być miarodajne i uzupełnione zostaje wiedzą i umiejętnościami. Wszystko, co hamuje i zniewala umysł, podlega zniszczeniu. Ten nowy początek niesie ze sobą konsekwencje brzemienne w skutkach, zarówno dla całej ludzkości, jak i dla każdego człowieka z osobna.

Pojedyncze osoby różnie reagująjednak na impulsy. Niektórzy odczuwają je jako zagrożenie i uporczywie czepiają się tego co konwencjonalne oraz bardziej niż dotychczas oddają się materialnym potrzebom i konsumpcji, inni z kolei — nękani wewnętrznym niepokojem — szukają schronienia w instytucjach religijnych, które wyrastają jak grzyby po deszczu i biorą swych zwolenników pod swoje niebezpieczne skrzydła. W tę „pajęczą sieć łowców ludzi" najczęściej wpadają młodzi ludzie. Ci rzekomi uzdrowiciele i fałszywi profeci panoszą się na oczach wszystkich, wyciągając swoje macki po nowe ofiary, które są następnie wykorzystywane i wiedzione na manowce.

Nowy wiek wymaga swojego trybuna, dlatego też tak wielu złośliwych kłamców i oszczerców łatwo znajduje pożywkę do swojej niecnej działalności. Inni ludzie szukają ukojenia w narkotykach, ale zamiast niego grozi im trafienie do rynsztoka lub wiezienia, jeśli nie zerwą z tym nałogiem.


Złoty Wiek jest początkiem prawdziwego życia w sensie twórczym. Wraz z jego nastaniem Ziemianie rozpoczną jedyny w swoim rodzaju „wzlot umysłowy", lecz zanim się on rozpocznie musi zdaniem Semjase upłynąć jeszcze wiele dziesięcioleci. Żadna inna era nie jest w stanie wynieść Człowieka na tak wysoki poziom rozwoju umysłowego. Doznamy największej ewolucji, jak miała kiedykolwiek miejsce. Wraz ze stopniowym nastawaniem Ery Wodnika mieszkańcy naszej planety będą pokonywali w swoim rozwoju stopień po stopniu, z wyjątkiem tych, którzy będą się temu rozwojowi opierali. Ci odpadną, o ile nie wyzbędą się swoich złych przyzwyczajeń. "

tekst zaczerpnięty z www.apokalipsy.fora.pl

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

P.S.
Wyślij tą swoją matkę boską na korepetycje z matematyki... "większa połowa" ludzkości wie, że połowa to równa część :)

Leszek Tarnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

Auto tematu lecz się na nogi bo na głowę to już za późno :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

Kania przyglupie jeden poza matematyka chyba masz tez braki z polskiego. Nick lauracrow1 jest rodzaju zenskiego sieroto, wiec sory ale jakbym miala siura to nie przecze moze kogos bym i zaplodnila, a tak niestety nie mam czym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

kania Twoja wypowiedz to nic innego jak opis okultystycznego ruchu New Age który dąży do zniszczenia człowieka w człowieku, który twierdzi ze czlowiek jest sam dla siebie bogiem i nawiazuje do gwiazd i "mocy z kosmosu" :D:D
Nie rozumiem jak mozna wierzyc ze gwiazdy maja wplyw na nasze zycie, przeciez to sa ciała ktore sa zbudowane z jakiejs materii i jak to cos moze miec wplyw na nasze zycie?? nie rozumiem

We wrózki tez wierzycie
W horoskopy...
A w Boga jakos ciezko

Niestety wśród kleru jest sporo takich osob ktore nie swieca przykładem lecz te osoby odpowiedza za to indywidualnie przed Bogiem. Na Mszę Świeta chodzimy nie dla księdza lecz dla Boga...

Poczytajcie sobie jak dziala szatan, co to masoneria itd moze to Wam rozjaśni troche

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

Kejmil

źle zrozumiałeś Ja nie wierze w gwiazdy. Wierzyli w nie ci co stworzyli i opisali religię chrześcijańską. Jeżeli nie wiesz jaki wpływ na tworzenie religie miała astrologia to znaczy ze nie wiesz nic.
Pojęcie dobra i zła pochodzi z czasów kiedy ludzie obierali niezbadane wówczas słońce za Boga. Poniewaz po dniu pełnym słońca nastawała noc, stąd też powstał dualizm i postrzegania dobre-jasne, złe-mroczne, czarne. Ponad to zauważyli ze noc znosi dzień i nawzajem i stąd też odwieczna walka "dobra" ze "złem".
Wyraziłam również, ze ludzie nie mają pojecia o rzeczywistach korzeniach religi którą wyznają i to fakt niestety. Wierzą, bo...Wierzyła ich babka, prababka itd

Nie ma sztana, to ludzie z głupoty wyżądzają zło.

Pozdro

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

lauracrow1

Licz się ze słowami, bo sama jesteś analfabetką. Gdybys miała nick lauraKROWA to byłby rodzaj żeński, a ze twój nick kończy sie na ow wiec jest przymiotnik męski. KROWA bardziej do ciebie pasuje wiec zmień sobie ten nick :)

Poza tym kania to rodzaj żeński i ja też nie mam fiutka. Jakbym go miała to zbiła bym cię nim po buzi.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

kania skąd masz informacje ze religia chrześcijańska pochodzi z astrologii, z "mądrego" filmu Zeitgeist, który jest kolejnym ktory chce podważyć istnienie Boga..
Nie można się opierać na jednym źródle albo na źródłach podobnych, akurat widziałem kawałek tego filmu i uznałem że jest tak zmanipulowany że nie warto w ogole na niego poświecać czasu.
Kazdy może każda teorię podważyc, nawet ze 2+2 to 4.
Ja duzo juz widzialem i nikt mi nie powie ze Boga nie ma.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

Ksiądz dostał cynk od znajomego proboszcza z innej parafii, że ma do niego przyjechać biskup na wizytację.
Poszedł więc na targ kupić coś do jedzenia.
Zauważywszy wielką rybę mówi do sprzedawcy:
- Jaka piękna duża ryba!
- No sam tego skurwiela złowiłem!
- Ależ pan jest wulgarny!
- Niech się ksiądz nie denerwuje, to taka nazwa tej ryby tak jak szczupak czy okoń.
Ksiądz kupił rybę i zaniósł na plebanię gdzie była zakonnica.
- Jaka piękna duża ryba! - powiedziała zakonnica.
- No, a ciężki ********!
- Ale się ksiądz wyraża!
- Ale siostro to taka nazwa tej ryby tak jak choćby sum czy płoć. Niech siostra oskrobie tę rybę.
Zakonnica zaczęła pracę kiedy do kuchni weszła kucharka.
- Jaka piękna rybka!
- No, jak ja tego skurwiela oskrobię to pani go usmaży.
- A skąd u siostry takie słownictwo dzisiaj?!
- To taka nazwa tej ryby jest, jak szczupak czy coś...
Na wieczór siedzą przy stole Biskup, proboszcz i zakonnica a kucharka wnosi gotową rybę.
- Jaka piękna duża ryba! - zachwyca się biskup.
- Ja tego skurwiela kupiłem!
- A ja tego skurwiela skrobałam!
- A ja tego skurwiela usmażyłam!
Ksiądz biskup wyciąga z teczki 0,7 litra i mówi:
- *****!!! Widzę, że tu sami swoi!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trzecia przepowiednia z Fatimy

http://kawaly.tja.pl/?url=oducho



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org