czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polskie drogi

http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Tak-sie-buduje-w-Polsce-nowa-droga-i-sie-juz-rozpada,wid,13222958,wiadomosc.html To tylko jeden z wielu przykładów. Wiem, że już nawet nie chce się słuchać narzekania na stan naszych dróg ale to co dzieję się w tym kraju jest chore. Ściągają z nas grube podatki wszystko idzie w zastraszającym tempie w górę a jeździmy po dziurawych jak ser drogach niszcząc auta. Dla przykładu- droga Nowogród-Stawiski, szkoda nawet roweru na jazdę tą trasą nie mówiąc o aucie, są wybite dziury na głębokość kilkunastu centymetrów, za kilka dni "drogowcy" je połatają i do następnych opadów deszcze będzie "ok" poza tym, że te kamyczki zalegające dalej na jezdni potłuką auto jak cholera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

zobacz drogę na Ostrołękę jak wygląda, a nie dawno była naprawiana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

Droga na Ostrołękę to jeszcze bajki jest.
Ale na Ostrów Maz. to już wcale tragedia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

po prostu slabizna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

Polecam drogę Nowogród- Zbójna bajka do roz****nia zawieszenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

slabizna ot i tylko tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

TAK BYLO JEST I BEDZIE-----------MIALA BYC IRLANDIA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

Ale spójrzmy na zachód-Niemcy, tam nawet drogi dojazdowe na pola mają lepsze niż my trasy główne. Na malutkich wsiach mają idealnie równe drogi, my np. ulica Wł.Sikorskiego od ronda Lutosławskiego w kierunku nowego mostu, jedzie się tam jak wozem drabiniastym i te studzienki niżej..masakra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

To IV RP nie wybudowała tych autostrad?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

zaczęła ale tuskolandia opie....ła kruszywo po przejęciu władzy

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

tuskolndia????
spójrzmy prawdzie w oczy, a może poprostu pracownicy budowlańcy złodzieje. W okolicach Wyszkowa gdzie była budowana obwodnica co trzecie podwórko wysypane jest materiałem który mial być zastosowany pod asfalt, jak myślicie kiedy zacznie się sypać? Jak przeciwdziałać takim występkom? moim zdaniem policja/straż miejska powinna kntrolować takie podwóreczka, jesli właściciel nie jest wstanie udowodnić pochodzenia materialu to karac tak zeby piąty wiedzial że się nie opłaci, wówczas złodzieje z budowy nie mieliby gdzie tego sprzedawać. Ot polska....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

tak tuskolandia sami kręcą lody na boku dając przykład , który z przekrętów został ukarany przykładnie żeby 5 zaszło w pięty żaden bo wszyscy którzy są u władzy tak robią niezależnie od opcji politycznej tworzą prawo pod siebie żeby w razie wpadki nie ponosić odpowiedzialności a co dziesiąta osoba cierpi niedostatek

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

nie, IVRP nie wybudowała, za to Donald usiał Polskę autostradami, na które nie podwyższał wcale, ale to wcale akcyzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

Biernaczento piszę o tej drodze, ponieważ niedawno była w przebudowie, a już niezłe dziury i jeszcze lepsza łatanina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

wiem o czym pisze Biernaczento. Wczoraj miałam również wątpliwą przyjemność jechania na Ostrów, za Śniadowem czasami droga się kończy :) Zastanawia mnie dlaczego łataninie jest winny Tusk? Czy on kazal budowlańcom którzy robią dany odcinek drogi opier.... materiał ?Gdyby drogi byly robione wedlug zasad, bez kręcenia z materiałem to ich stan byłby inny. Wniosek? NIE BIERZ CO NIE TWOJE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie drogi

Nasze drogi to istna masakra. Czasem przychodzą mi do głowy absurdalne myśli: że szkoda samochodów na te dziury. Lepiej sobie chyba traktor kupić. Takie używane traktory są w sam raz ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org