czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
strona www

Witam. Znacie jakąś prywatną osobę która podjęłaby się utworzenia i prowadzenia strony www? W miarę za rozsądną cenę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

odezwij się do mnie na meila, reszta szczegółów na telefon, podam Ci swoje wykonane stronki itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

Dzięki...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

GG-5070817 odezwij się napewno się dogadamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

sam se zrób
dają gotowe szablony
łatwizna, tak jak byś aukcję na allegro wystawiał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

A co byś w ogóle chciał mieć na tej stronce Darku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

Paweł dabrowski by stworzył ale administrować to nie bardzo ale ja jak cos to mogę .
kontakt
e-mail kmkmlomza@interia.pl

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

przykład strony którą robimy
www.mpklomza-waw.pl
www.wosp.lomza.pl

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

Sorry bardzo, ale gówniane te Twoje strony, KMKM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

KMKM Łomża byś się wstydził pokazywać takie portfolio :D gahahhaa.

Dawno już takiego dziadostwa nie widziałem :D Jak zobaczyłem te strony to przeniosłem się w czasie do roku 1999 :D hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

Fakt ubogie te strony ale za "rozsądną" cenę niech się Darek nie zdziwi że dostanie podobne. Niestety strony internetowe kosztuja wcale nie mało bo od kilkuset złotych wzwyż w zależności od jakości wykonania jak i ogólnej funkcjonalności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

kilkuset? tzn ile? podaj jakiś przykład.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

W ŁOmży profesjonalista jest 1000zł za zrobienie a administrowanie 500zł za tydzień ,,Interwaw'' mój kuzyn tą firmo prowadzi

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

A oto jedna z propozycji którą właśnie prowadzi
http://maslaw.org.pl/

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

Za 1000zł to jeszcze nie jest wcale profesjonalna strona no ale na pewno bedzie juz miala jakas ladna szatę graficzna i cmsa do obsługi. Oczywiscie z tych darmowych cmsów :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

Darek1638 napisz jakim dysponujesz budżetem to coś się poradzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

w home se zrub łatwo i szybko
email 150 za rok ikoszty za serwer. Albo w nazwie zrub
Mpk robi w Home.pl

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

Autor: motoon (---.elomza.pl)
Data: 14-03-11 13:21

KMKM Łomża byś się wstydził pokazywać takie portfolio :D gahahhaa.

Dawno już takiego dziadostwa nie widziałem :D Jak zobaczyłem te strony to przeniosłem się w czasie do roku 1999 :D hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

Kolego Jarku (KMKM Łomża), nie pisz o mnie i o tych stronach co ja robie. Wiem, że one są słabe. I nie pisz, że my tworzymy stronę wosp.lomza, bo to ja ją tworze. ty tylko pomogles.

A wracając do cen to profesjonalne strony kosztuja. ok. 2.000 zł.

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

Niestety takie są realia. Jak ktoś oferuje profesjonalną rozbudowaną strone za kilka stówek lub nawet poniżej stówy to nie ma szans aby ta strona była dobrze wykonana. Najpewniej będzie zerznieta z gotowych szablonów lub zrobiona byle jak. A w przypadku niskiej ceny może się także skonczyc na tym że ktoś w trakcie tworzenia uzna ze jednak w tej cenie się nie opłaca tracic czasu i się ulotni zostawiając zleceniodawce z niekompletnym kodem i w gorszym przypadku bez wpłaconej zaliczki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

www.mtpiatek.daportfolio.com
Ceny mam dużo niższe jak te co podają tutaj - skąd Wy wzieliście 2000 zł ?
; oo

Mogę podać Ci rekomendacje na maila. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

legerdacoste imponujące portfolio złożone layout'ów pościąganych z netu (innych autorów). Mogłeś chociaż powymazywać "Created by ...... " to może nikt by nie poznał, że okradasz innych z ich pracy twórczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

@KMKM Łomża: jak już to nie zrobiłeś tych stron, tylko je lekko zmodyfikowałeś! Engine powered by The Portal 2 i Wordpress!

Haha!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

cKlock - to nie KMKM Łomża robił te strony, tylko ja. I nie mowie ze te strony ja w calosci robilem. ThePortal i WordPress to ogolnie dostepne CMS'y, szablony gotowe jedynie pozmieniane.

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

@legerdacoste

Jakbyś chciał wiedzieć skąd biorę takie ceny to pracuje zawodowo przy tworzeniu stron, więc raczej wiem o czym mówie. Znam też wiele przypadków gdy ktoś biorąc tanio za strone po prostu jej nie skończył bo uznał że się nie opłaca lub odwalił ją tak beznadziejnie że zleceniodawca zgłaszał się potem np. do nas i był gotowy zapłacić właśnie taką lub wyższą sumę za profesjonalne podejście do sprawy. Pamiętaj że zazwyczaj strony nie robi się w dzień. Przy rozbudowanych projektach może to trwać nawet kilka miesięcy stad ceny są tak wysokie. Chciałbyś przez miesiąc zarobić 500zł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

A jeśli chodzi o twoje portfolio. Jeśli mówisz że ty bierzesz za strony mniej niż podane przeze mnie przykłady to się nie dziwie bo nawet własnego portfolio nie zrobiłeś tylko skorzystałeś z jakiegoś gotowego albumu zdjec. No i to cvo napisano wyżej pracujesz na gotowcach czyli spełaniasz dokładnie takie warunki jakie opisałem dlatego możesz podawać tak niskie ceny. Ale raczej nie każdy chciałby mieć stronę jak 1000 innych osób które skusiły się na pobranie tego samego szablonu z internetu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strona www

Potraficie pocieszyć. Zastanawiam się już czy jest to mi wogóle potrzebne. Chodziło mi tylko o podstawowe informację na temat mej firmy. kilka fotek i co jakiś czas coś dorzucić jakąś fotkę lub zmienić informacje. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie tematem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org