piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kantówka, krawędziak gdzie?

Orientuje się może ktoś gdzie w Łomży dostanę kantówkę, krawędziaki w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantówka, krawędziak gdzie?

W Łomży to nie wiem,ale wiem ,że w Jeziorku bez problemu dostaniesz kantówką w okolicach Milano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantówka, krawędziak gdzie?

poznańska zaraz za torami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantówka, krawędziak gdzie?

Pewnie w tartaku na Poznańskiej, a jak nie to na pewno w Jedwabnym. Jak szukać w Łomży to się przejedź na tę stronę gdzie mają hurtownie budowlane (Magazynowa, Przemysłowa, Poligonowa) i tam najprędzej podpowiedzą gdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantówka, krawędziak gdzie?

W tartaku jak nie mają to zawsze ci przetrą na zamówienie tylko zależy do czego to potrzebujesz, bo tam jest drewno typu tzw. "ptasiego", tzn. wczoraj na drzewie ptaki jeszcze śpiewały, a dzisiaj masz kantówki. Jeśli ci chodzi o drewno suche, to salon drzewny na Zjeździe lub w zakładzie stolarskim gdzie robią w drewnie, dla przykładu na Sikorskiego jadąc od Nowogrodzkiej masz taki zakład w podwórku przed nową strażą, szyld jest przy drodze. Powodzenia.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantówka, krawędziak gdzie?

Właśnie słyszałem o czymś na zjeździe że tam dostanę ale nie wiem w którym miejscu to jest :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantówka, krawędziak gdzie?

Dokładnie jadąc w kierunku Piątnicy przed tym nowym Lidlem po lewej stronie pisze jak byk "Salon drzewny Gerłowski", pewnie jest i stronka z kontaktem, lecz jak chcesz to możesz przedzwonić w poniedziałek, numer nie powinien się zmienić bo mam go jeszcze ze starego sklepu z Woziwodzkiej, o cenę i szczegóły możesz dopytać. Nr tel. 86 215 11 34

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org