piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Instalacja gazowa

Witajcie,

Ceny benzyny mnie powalają więc chciałabym założyć instalację gazową do mojego autka. (Honda Civic 1.6). Nie wiem gdzie w Łomży lub okolicach to zrobić. Znajomi polecają mi zakład Kubuś, tutaj maja stronę: autogaz-kubus.pl Może ktoś się wypowiedzieć czy warto ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

1,6 i gaz to ile ci pali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

posiłkuj się "szukaj", całkiem niedawno była rozmowa na ten temat.
Pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

jakby co to tylko Kubuś w Piątnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

nom



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

poszukaj sobie w starych tematach, było tego full, ja polecam bogdana z kraski albo senatorska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

jak chcesz jezdzic ciagle na ustawianie gazu itp to jedz i zaloz u kubsia sam u niego zalozylem w poprzednim samochodzie i tragedia jak mocy nie mial to znowu obrotow nie lapal co miesiac u nich bylem. W piatnicy u Dylewskiego obok mleczarni zajebiscie ci zaloza i nic nie bedziesz musial caigle ustawiac i sie przedewszystkim denerwowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

Ja też zakładałam gaz ale nie napiszę gdzie bo zaraz konkurencja pisze że to reklama. Na pewno się opłaca uwierz mi. Ceny benzyny są bardzo drogie a jeśli ktoś sporo jeździ to szybko odczuwa w portfelu. Mogę tylko napisać , że trzeba wybrać zakład z renomą , który nie eksperymentuje na waszych samochodach i zakłada gaz od przypadku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

Ja zakładałem u kubusia i działa bez zarzutu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

jeśli masz zakładac gaz to tylko na krasce, w gazozbycie. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

Nie polecam Kubusia kupiłem auto z instalacja od niego. Oczywiście był problem więc pojechałem do niego, zaczęło się od regulacji a skaczylo na regeneracji parownika.
Problem nie został rozwiązany więc za namową znajomego pojechałem na Kraske. Tam też regulacja kilka razy a później wymiana parownika, nic to nie dało. W końcu przypadkowo trafiłem na senatorska tam koleś otworzyl maskę za głowę się złapał kto tak to zamontował. Za 40 zł poskracali przewody i problem znikł. Więc jak gaz to tylko Senatorska, chyba że masz czas i kasę na wieczne regulacje i naciąganie na wymianę połowy instalacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

Popieram ODB, tam są fachowcy z doświadczeniem a nie od przypadku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

A ja polecam Wojciech Dyl Piątnica Nowoprojektowana 1 .Mam założony gaz 3 lata temu i zero problemów oby tak dalej mój znajomy także zakładał u niego i jest zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

a taka instalacja to ile kosztuje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

zaluz gaz w jarnutach.odradzam kubusia montuja na hama przez co niszcza elektryke i problemy gwarantowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

to zalezy zwykla z parownikiem bez komputera ok 1300, z komputerem ok 1500-1600. A jak już sekwencja to ceny się zaczynają od 2000-2200

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

Cytat:

Autor: 75horsepower (213.172.173.---)
Data: 11-03-11 10:55

to zalezy zwykla z parownikiem bez komputera ok 1300, z komputerem ok 1500-1600. A jak już sekwencja to ceny się zaczynają od 2000-2200


Napisałeś zwykła bez komputera i z komputerem. Różnica w kasie nie jest duża, ale co daje komp. Tylko sterowanie, czy również diagnostykę, wgląd w parametry, a może poprawia to działanie samej instalacji.
Pytam, bo mam takie autko, mało jeżdżone, ale przy tych cenach pokusiłbym się o jakąś tanią instalację (proszę nie komentować zasadności montowania gazu w aucie, którym mało się jeździ :)).
Pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

w jaunutach???? Jedz na senatorską chłopie. Mi założyli podciśnieniówkę, po 8 latach regeneracja parownika. LOVATO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

a ja polecam Mańka. 792909808 - zadzwoń i się zapytaj. wszystkie autka które miałem gazowałem u niego i z żadnym nie było kłopotów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

Na Senatorskiej tylko i wyłącznie, nie miałem problemów po założeniu gazu własnie w tej firmie. moc taka sama na gazie jak i na benzynie. po 10 - 15 tys km zwraca sie koszt instalacji ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

ludzie nie macie pojęcia o gazie a się wpiealcie!! szok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

myślicie że czemu nie wyjeżdżają auta na propan butan tylko ziemny!! bo propan to jest do podgrzewanie zupyyy kulwa mać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

Polecam mak rob na senatorskiej

jarnuty odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

Polecam Kubusia w Piątnicy gazowałem u niego 3 samochody pracują bez problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

Potwierdzam automaniak.. też montowałem gaz u Kubusia i wszystko bez problemu. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

Senatorska POLECAM, niedrogo,fachowo, uczciwie, chłopaki znają sie na robocie od lat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

Ile ludzi tyle opinii wiec i ja dodam swoją:

http://www.zumi.pl/1398899,PHU_Alsa_S.C._Artur_Lesiewicz__Andrzej_Szczapa,Siedlce,firma.html

jak oni montowali instalacje to u nas w Łomży jeszcze nie było dystrybutorów do gazu, sam osobiście u nich zakładałem gaz i naprawdę znają się na robocie, ale każdy ma prawo wyboru i wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

Jesli gaz, to tylkpo KUBUŚ,reszta to napletki!O Jarnutach już nie wspomnę!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

kazdy pisze co innego o gazownikach ja tam uwazam ze kubus jest ok no ale kwestia wyboru wiadomo kazde auto nie nowe i moze cos go bolec a na gazie jest bardziej wymagajace , nikogo nie oczerniajcie bo trzeba miec idealna fure ,nie zawsze jest wina gazu czy zalozenia moze byc ze sto przyczyn nawet przypchany katalizator.Najwazniejsze musisz wiedziec jakie odcinki drogi pokonujesz bo jak krotkie codziennie to zaloz zwykla instalcje i nie mysl o sekwencji bo i tak prawie zawsze na benzynie bedziesz jezdzil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja gazowa

koszt gazu to ok. połowa ceny gazu więc instalując gaz za 2000zł zakładając cene benzyny po ok. 5zł a gazu po 2.5zł to przy butli 45litrów gdzie wchodzi 33litry gazu (przynajmniej w moim wypadku) tankujac 25-ty raz gaz do pełna będziesz mógł powiedzieć, że zwróciły się koszty (jeśli czegoś nie popieprzyłem to jakoś tak)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org