piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Drukaraka

Witam jestem nabywcą drukarki brother MFC-J265W i mam pewien kłopot.Wiem ,że to nie forum komputerowe ale nie znam żadnego po żądnego forum jeśli można to polećcie.A mój problem polega na tym podłączam sobie drukarkę do komputera bo nie zawsze jest włączona a tu wyświetla się dalej ikonka offline.Nie zarejestrowałem produktu na stronie producenta czy to może być przyczyną ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukaraka

ciężko powiedzięc nie widząc problemu. jeśli drukarka jest zainstalowana poprawnie proponuję w ustawieniach drukarki ustawić aby była drukarką domyślną i zmienić ustawienia na online. ale raczej trzeba zobaczyć żeby pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukaraka

http://welcome.solutions.brother.com/BSC/public/eu/pl/pl/faq/faq/000000/002000/000007/faq002007_000.html?reg=eu&c=pl&lang=pl&prod=mfcj265w_all&Cat=114
może to ci pomoże....najłatwiej sprawdź drukarkę podłączając przez kabel usb...jeśli w ten sposób również nie widzi to pomyśl czy w gniazdo usb nie były wsadzane pendrive bo to automatycznie zmienia literę portu USB....
najłatwiej odinstaluj sterowniki i drukarkę i jeszcze raz zainstaluj....i przydziel jedno gniazdo usb tylko do drukarki...z kartką nie wsadzać niczego prócz kabla usb od drukarki...czesty problem w brotherach....ja tak zrobilem i smiga juz mi drugi rok bez problemu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukaraka

ok,Dzięki za info zobaczę czy pomogło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukaraka

Dalej nie działa postępuje zgodnie z instrukcją ale komputer nie widzi urządzenie lub ma awarie tak pisze już nie wiem co mam z tym zrobić.HELP ME

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukaraka

Drukaraka ,mówisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org