piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

http://pokazywarka.pl/8fkebi-2/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

http://www.wykop.pl/link/650817/fazap-obywatelski-ruch-oporu/

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

[F/b]-undacja
[A/b]-ntyludzkich
[Z/b]-awszonych
[A/b]-ntypatycznych
[P/b]-opierdoleńców



Też ładnie brzmi :):):):):):)


Znowu podniesiecie lament pod niebiosa jak Kazik was w sądzie udupi :):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

[bF/b]-undacja
[bA/b]-ntyludzkich
[bZ/b]-awszonych
[bA/b]-ntypatycznych
[bP/b]-opierdoleńców




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

F-undacja
A-ntyludzkich
Z-awszonych
A-ntypatycznych
P-opierdoleńców

Teraz będzie dobrze :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

I wszystko jasne hahahah :)


Life's simple. You make choices and don't look back. ;)




--------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

No nie!!! To jest karygodne jak w cywilizowanym świecie takie pojeby żyją i promują nienawiści do innych ludzi, żeby nikt nie mógł se z nimi poradzić, szkoda że nie wiem kto należy do tej bandy idiotów z chęcią bym z nimi porozmawiał... Darmozjady to są, ale w sejmie i urzędach.

człowiek lasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Na bank adamoxx jest załozycielem tej profaszystowskiej fundacji !!!!!

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Myślą barany że jak napisali w gazecie że słuchają Kazika muzyki to im odpuści :):):):):)

Pójdą pierdzieć w pasiaki jak nic , rasistowskie pomioty !!!!!!!!!!!!!!!!




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Kazik jest spoko, ale zawiodłem się na nim, sam śpiewa że system jest zły, a co do czego to leci na skargę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Haha, zaj...ty ten filmik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

niestety nie jestem zalozycielem ale chetne bym sie zapisal

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

http://www.youtube.com/watch?v=VU7V9Ebk0eg

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

http://www.youtube.com/watch?v=R6XH_A-E2fU&NR=1

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Niestety ci uchodźcy to bardzo poważany problem dla naszego kraju. Kilkanaście lat ich pobytu dało wielekrotnie przykłady , że nie są w stanie zintegrować sie z lokalnymi społecznościami i jak sądze nigdy to nie nastąpi. To my lokalne społeczności musimy jak widać zaakceptować ich i warunki na jakich nam pozwolą funkcjonować we własnym kraju. Nie da sie dalej przemilczć tego problemu a wszelkie sprzeciwy ze strony lokalnych społeczności uciszać zmasowanym atakiem mediów , fundacji Ocalenie czy tez zwykłym nasyłaniem służb czy prokuratury. Ten problem się ciągle tli.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

a swoją droga kamilszam wskazał link do tekstu w Fakt.pl i mam pytanie o co tam chodzi w tym fragmęcie dotyczących tych dziwnych powiązań niektórych osób i środowisk z działanością uchodzców?

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację


Ktoś ma talent do grafiki:)













"We must secure the existence of our people and a future for White Children. Because the beauty of the White Aryan women must not perish from the earth."
David Lane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

14

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Szatan widzi i sie wstydzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

kamilszam, uważaj bo możesz się nieprzyjemnie zdziwić jak Ty dostaniesz wezwanie do prokuratury od Kazika i chyba wiesz o czym mówię :> chociaz biorąc pod uwagę poziom Twojego intelektu, mogę wyjaśnić łopatologicznie o co mi chodzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

ktoś-coś - powiedz, chłopcze po kiego grzyba ty się "wypowiadasz" na tym forum? Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, tylko potrafisz obrażać ludzi.

Wiesz, że przez takich jak ty Polacy za granicą wstydzą się przyznawać, że są Polakami? Własnych rodaków zmieszałbyś z błotem, wbił nóż w plecy a wiadomo komu wylizałbys wiadomo co.

Poza tym ta fundacja nie zajmuje się twoimi ulbieńcami tylko Agresywnymi Pasożytami, więc czemu płaczesz? A może uważasz, że twoi ulubieńcy to Agresywne Pasożyty? Jak to politycznie poprawni idioci nazywają? RASIZM!!! KSENOFOBIA!!!! FASZYZM!!!

Jak nie podoba ci się działalność antypasożytnicza to podaj jakieś argumenty a nie obrażasz ludzi. Może uważasz, że to Polacy powinni pracować na Agresywnych Pasożytów? To zapierdalaj do roboty zamiast przesiadywać na forum! Twoi ulubieńcy czekają na kasę - idzie lato, więc zapracuj dla nich na opony letnie do Beemek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

hehehehehe

Nie muszę na nich zapierdalać jak to napisałaś bo od tego są tacy jak wy :):):):)

Nie podoba mi się wasza ******** działalność a wiesz dlaczego ???
jeden argument ci tylko podam :):)

Bo ci twoi polacy za granicą funkcjonują na takich samych zasadach jak te pasożyty jak wy ich nazywacie :):)


Kradną , piją , przesiadują w salonach gier i korzystają z socjalów :):):)

Sa bardziej niebezpieczni od nich ale to polacy im wolno , bronicie gorszych bandziorów niż te pasożyty .

Cała europa nienawidzi polaków a ,,pasożytów" tylko polacy :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

ktos-coś - nie napisałeś dlaczego lubisz obrażać ludzi na forum. Może jesteś sfrustrowany, może gnębią cię w gimnazjum i tu odreagowujesz.
To przykre - spróbuj może pochodzić na siłownię, złap trochę mięśni - poczujesz się lepiej i na forum tyle nie będziesz przesiadywał.

Chyba nigdy z granicą nie byłeś. Polacy nie pracują będąc na imigracji (tu masz rację) POLACY ZAPIERDALAJĄ. Wykonuja najgorszą robotę za najniższe stawki. A , że popija po robocie - ich sprawa, pija za swoje. Wyobrażasz sobie swojego ulubieńca pracującego z połowę tego co Polak? Np sprzątającego ulice za 4 zł na godz?
Oczywiście, że wśród Polaków są pasożyty, cwaniaki itp - Polakom daleko do kulturalnego narodu - sam jesteś najlepszym przykładem. Jednak to nie powód, żeby tolerować jeszcze większe bydło. No i w żadnym kraju nigdy nie było tak, że 99% Polaków żyje z socjalu. Żaden z twoich ulubieńców nie pracuje.


Polacy za granicą nie wożą się samochodami lepszymi niż tubylcy. W Polsce średnia wieku auta to 15 lat - popatrz czym jeżdżą twoi ulubieńcy.

Twoi ulubieńcy to czołówka przestępców (nie wspominam juz o zamachach terrorystycznych - nord-ost, Biesłan, Metro w Moskwie itp itd. Podaj może jakis zamach zorganizowany przez Polaków, skoro uważasz, że Polacy są tacy sami).

To nieprawda, że cała Europa nienawidzi Polaków. Polaków nienawidzą takie egzemplarze jak ty. Europa kocha Polaków, bo mimo tego, że piją to pracują ciężko, solidnie i tanio. Poza tym kochaja Polki za urodę i (niestety czasami też) za łatwość. Możesz powiedzieć to samo o twoich ulubienicach? Podniecają cię? Nie licz, że którąś zaliczysz - Muzułmanka zwiąże się tylko z Muzułmaninem - takim jak ty gardzą gorzej jak psem (a psów nienawidzą). Wiesz dlaczego takimi jak ty gardzą najbardziej? Poczytaj legendę o wilczycy. Bardziej szanowaliby cię jako wroga niż jako Polaka zdradzającego swój naród i przymilającego się do nich.

Przejrzyj na oczy - Europa nienawidzi Muzułmanów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

I jeszcze jedno - dlaczego piszesz "ci twoi Polacy" - jacy oni moi? Jak coś do nich masz to im to powiedz a nie mi się żalisz. Mnie obchodzi moje podwórko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Założyłeś konto na 4lomza tylko po to żeby bronic popierdoleńców takich samych jak ty ?
Czy załozyłeś drugie konto bo nikt nie popiera waszych chorych z nienawiści do wszystkiego co inne postów ??????

Moi ulubieńcy to czołówka przestępców powiadasz???

Za to ci są aniołkami:):):)

http://wiadomosci-lomzynskie.pl/ramka-6556-handlowali-kobietami.html

Ich dwóch on jeden :):)Zapewne według twojego mniemania to ten terrorysta zmusił tych biednych polaczków do tego :):):)

http://wiadomosci-lomzynskie.pl/ramka-6547-pijani-rodzice.html

Zapewne według twojego mniemania to ci terroryści są temu winni :):)

http://www.fakt.pl/Tego-jeszcze-nie-bylo-Przemyt-w-zaprzegu-konnym-,artykuly,97915,1.html

A to zapewne brodatych pasożytów było , biednego chłopka nożem sterroryzowali :):):):)

Takie delikatniejsze wybrałem żeby was nie przestraszyć matołki :):)

To tyle z mojej strony . Zaczekamy na rozwój sytuacji i będziemy obserwowali wasze poczynania :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Kotś cos nie zalicza tych Pań tylko jego ci Panowie zaliczją i z tego pwodu on tak namiętnie i zajadle ich broni.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

a swoja drogą ktoś coś kto się ciebie boi. Nie prowokuj bo robisz to specjalnie. Leć nadstaw szpare .

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Najpierw dam ją tobie Riposta do wylizania a potem dopiero nadstawię moim przyjaciołom :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

o poszedł ty won lewacki pedale - tfu.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

No i się dogadaliśmy :):):)

Nie ma jak to kulturalna dyskusja na poziomie :):):)

A ile wniosła do tematu :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

ktoś-coś - ten link o handlu kobietami właśnie świadczy o tym, że mam rację. Zobacz jak niewielu jest twoich ulubieńców (w ciągu jednej nocy obskoczysz wszystkich). Polaków jest więcej - to nie dziwne, że częściej popełniają przestępstwa. Weź miliard Chińczyków i porównaj to z 30 milionami Polaków i będziesz głosiął, że każdy Chińczyk to przestępca, bo tam jest więcej przestępstw. Nie uczyli cię jeszcze w podstawówce o procentach?

Nie odpowiedziałeś dlaczego wyzywasz ludzi na forum - gnębią cię w gimnazjum, czy po prostu rozładowujesz w ten sposóbie?

Nie odpowiedziałeś dlaczego piszesz "twoi Polacy" - nie czujesz się Polakiem? Może już hodujesz brodę i przestałeś myć żeby? Czemu masz pretensję do mnie, że jakiś Polak ci przeszkadza?

No i wybacz - wyścigi furmanek to jednak nie zamachy terrorystyczne. Miałes podać przykład jak to Polacy w imię Allaha wysadzili cos za granicą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Kto zarzuca fundacji FAZAP rasizm ten myli pojęcia. Z uwagą przeczytałem filmik i zauważyłem tam jedynie treści antysocjlalistyczne, które popiera chyba każdy zdrowo myślący człowiek:
- nie ma zgody na to, aby jeden pracował na drugiego,
- nie ma zgody na otrzymywanie zasiłków przez tych, którzy są zdolni do pracy, ale takowej nie szukają ( i dobrze wiecie, że kolor skóry czy religia nie ma tu znaczenia )
- nie ma zgody na to, że rząd wpuszczając uchodźców uniemożliwia im legalną pracę,
- nie ma zgody na to, że Polak ma we własnym kraju dostosowywać się do jakiegokolwiek uchodźcy. Wręcz odwrotnie, to przybysz (sama nazwa mówi, że skądś przybywa) decydując się na przybycie do nas ma wziąć pod uwagę czy mu się to kalkuluje. Jak nie, to mateczka Rosja nikogo na siłę nie wyrzuca i można wiernucsa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

ktoś-coś to stary łoś do odstrzału :)

oglądałem ostatnio ciekawy film pt. " Vojna ", taki trochę komedio-dramat, a na koniec to i rambo się zaczyna, ale się podobał :) oglądał ktoś jeszcze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

http://www.filmweb.pl/film/Wojna-2002-105754

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Gdyby fundacja działała niezgodnie z prawem to by została zdelegalizowana. Sam chyba im pomogę.
Przecież jasno napisali, że nie piszą o Czecz&#@ch tylko o Agresywnych pasożytach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Spoko - dziś rozmawiałem przez tel z Kazikiem. Chyba nie puści nas z torbami. Powiedział, że mamy wpłacić 1000 zł na cel społeczny - zasugerował, żebyśmy wpłacili na ... fundację FAZAP.
Ale łatwo nie było, dopiero jak mu wytłumaczyłem czym się zajmujemy to zmiękł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

witam.
czytam sobie forum wieczorami.
uwazam, ze Fundacja broniąca np interesow, dobrego imienia Polakow jest potrzebna. inne srodowiska maja swoje fundacje, dlaczego wiec my nie mielibysmy takiej miec.
Fundacja powinna dzialac prawidlowo, a nie poslugiwac sie obelgami i antyludzkimi hasłami. powinna np inicjowac spoleczne dzialania ku np zmianie niektorych ustaw, np socjalnych. Polskie kobiety powinny takze miec warunki do licznego potomstwa, do tego, by nie obawialy sie utraty pracy z powodu macierzynstwa - a czy maja? władza rzadzi i wladza rozdziela pieniadze, i powinna rzadzic i dzielic tak, by nie powodowac tym konfkilktó - obecnie niestety, jest inaczej. nie miejmy pretensji o niski poziom zycia Polakow do przyjezdnych - to nie oni spowodowali kryzys , wzrost cen i mniej miejsc pracy.
nie wolno nawolywac do nienawisci miedzyludzkiej, jatrzyc wzajemne konflikty, oczerniac innych, dokuczac innym z powodu koloru skory czy wyznania . nie wolno dzialac bezprawnie.
fundacja staje sie niejako "publiczna", rozpoznawana i tym bardziej ma obowiazek starannego i prawnego dzialania.
nalezy eksponowac to, co dobre w kazdej spolecznosci.
dlatego nie podoba mi sie ze np niektore fundacje jatrza nienawisc - zwlaszcza, ze robia to za pieniadze z budzetu, ze zajmuja sie wyszukiwaniem nieprawidlowosci a zamiast pouczac i łagodzic - powoduja niepokoje , burzliwe dyskusje oraz zbyt surowe sankcje prawne dla ludzi - nie tędy droga. najgorzej, ze robia to dla pieniedzy, a media opisuja ich dzialania jako pozytywne - bez cienia refleksji i krytyki, bez cienia zrozumienia dla drugiej strony. zmasowany atak. a przeciez nalezy przedstawic punkt widzenia nie tylko jednej strony. media maja tubę i mogą głośno krzyczeć, a spoleczenstwu zabrano głos w dyskusji. to jest wg mnie niedopuszczalne i powinno byc powstrzymane srodkami prawnymi. mam nadzieje, ze znajda sie tęgie głowy i ktos w koncu podejmie dzialania prawne, lagodzace spory ale i madre -ku pokojowi.
wiadomo ze w dzisiejszych czasach politycznej poprawnosci wszyscy boja sie , by nie przypieto im etykietki "rasisty" czy "antysemity" - dlatego kazdy odgradza sie od wypowiedzi tego typu. nawet, jesli w wypowiedzi jest sporo racji. ludzie sie po prostu boją.
uwazam, ze dyskusja powinna byc na poziomie dozwolonej krytyki, a media powinny wiecej promowac nasze dobre cechy : tradycyjnosc, goscinnosc, tolerancje, religijnosc, przywiazanie do zycia rodzinnego .
nalezy wiec przeciwstawiac sie antypolskim prądom - ale za pomoca prawidłowych srodków.
dlatego zalozyciele fundacji powinni rozwaznie dzialac, by nie obrazajac nikogo - zwracac uwage na to, co istotne dla dobra Polakow oraz mniejszosci mieszkajacych w kraju.. taka fundacja by sie przydala i o takiej marzę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację



Jazda do roboty je..ne nieroby


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

czarnasukaczarna gorszego matoła niż Ty to nie ma na tym forum... Fakt iż Kazik śpiewa że jest zły nie świadczy o tym że jest rasista np. Czego ja od Ciebie oczekuję-żeby rozumieć teksty Kazika trzeba się choć odrobiną inteligencji wykazać, ale słuchając disco polo, rapu, hip-hopu lub innego badziewia nie mogłaś sobie wyćwiczyć takiej umiejętności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Kazik to %%^(&)&*)&$&^&&%(*%*)*_(((+))) bo za raz pozwie i mnie do sadu:)))))


"Nie widzę już możliwości dalszego istnienia serwisu internetowego o osobie, która grozi mi sądem czy wymusza na mnie decyzje o tym, kto będzie moją stroną zarządzał" – pisze w swoim liście autor strony o Staszewskim, który po 10 latach istnienia serwisu postanowił go zlikwidować.




"Jestem ogromnie rozczarowany i czuję do Ciebie wielki żal, że postanowiłeś wytoczyć najcięższe działa przeciwko osobie, która była Ci zawsze przychylna" - to fragment listu otwartego do Kazika Staszewskiego, zamieszczonego na stronie www.staszewski.art.pl przez jej twórcę LeeQSa. Od wczoraj (3 maja) jest to jedyna treść, jaką znajdziemy na tej popularnej wśród fanów piosenkarza stronie.

http://www.polskieradio.pl/6/13/Artykul/361707,Kazik-kontra-kolejny-fan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

czarnasukaczarna to jest kolejny dowód poziomy Twojej inteligencji. Stwierdzam więc stanowczo, że nie rozumiesz o czym Kazik śpiewa więc nie zabieraj głosu w dyskusji. Najlepiej tej i żadnej innej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

Ten artykuł to poważny czy to jakiś żart?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazik pozwał do sądu łomżyńską fundację

o *****

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org