czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaki samochód?

jaki polecacie samochód do 20 tys chodzi mi o jakiś niemieckie auto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

kolego lub koleżanko ile wpisów tyle opini, jak masz oko na jakąś markę to właś na forum danego auta i tam sobie poczytasz, bo tu raczej nic konkretnego się nie dowiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

ww golf 4 1.9 tdi prosty silnik chodzi bez zarzutu,mam go 3 lata,proste zawieszenie-polecam!,tylko na nasze drogi to tylko czołg by był najlepszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

ww golf 4 1.9 tdi prosty silnik chodzi bez zarzutu,na setke 6 litry pali,mam go 3 lata,a i -20 stopni pali na dotyk,proste zawieszenie-polecam!,tylko na nasze drogi to tylko czołg by był najlepszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

audi a6 2.6 b+g. 2000 r. samochód poprostu złotko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

jw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

A ja bym Ci polecił Toyotę Corollę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Polecam Tobie AUDI A3 1.9 TDI 90KM 2002 ROK autko pracuje ladnie zadnych problemow z nim nie ma ;) a jak kreci Ciebie cos z typu BMW to polecam Tobie BMW E-46 318i 1998 rok, 105 koni z kontrola trakcji ;) rowniez dobre autko

Ale wybor nalezy do Cb ;)

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

LUDZIE TE WSZYSTKIE WASZE AUTO TO STAROCIE I GRUCHOTY,NIE PCHAJ SIĘ W NIEMCA TYPU BMV AUDI I VOLKSVAGEN KUP SE JAPOŃCA PATRZ NA CZESCI DO AUT JAKĄ CENĘ MAJĄ BMV AUDI ITP,ITD.POZDRO

areczek25

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

A ja polecam najlepszy na świecie wóz na nasze grogi :):)


WÓZ DRABINIASTY :):)

Trochę trzęsie ale na pewno zawieszenie nie padnie :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

ARECZEK gadasz o japonskich autach tylko po co ma chlopak wydawac co chwile kase na czesci japnskie auta szybko sie psuja ;) bubel i tyle ;) nie gadaj dla chlopaka zadnych glupot ;) bo widac sam czy jezdzisz haha pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

ARECZEK gadasz o japonskich autach tylko po co ma chlopak wydawac co chwile kase na czesci japnskie auta szybko sie psuja ;) bubel i tyle ;) nie gadaj dla chlopaka zadnych glupot ;) bo widac sam czym jezdzisz haha pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Nie kupuj zadnego golfa bo to wiocha!! do 20 kupisz juz lepsze A3lub a4(98-01),Passata chociaz pastat tez do niczego jest. Bmw to takie http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=141070173&action=topInCategory&pageNumber=1&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant2.makeId=17200&maxPrice=5001&tabNumber=2
A merce mi sie nie podobaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Autor: chaos1 (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 06-03-11 13:31

Nie kupuj zadnego golfa bo to wiocha!! do 20 kupisz juz lepsze A3lub a4(98-01),Passata chociaz pastat tez do niczego jest. Bmw to takie http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=141070173&action=topInCategory&pageNumber=1&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant2.makeId=17200&maxPrice=5001&tabNumber=2
A merce mi sie nie podobaja


na to ja :: golf to nie wiocha tylko bardzo dobry samochód a audi a3 to to samo tylko buda brzydsza!! passat spoko za 20 to już b5 fl będzie.BMW to wieś prze okrutna nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie !!! a merc to komfort japonce odradzam ****, Na twoim miejscu brał bym b5 po lifcie (nie ma już problemu z zawiecho) i tyle nie słuchaj tych co nawet linka nie umieją wkleić pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Tylko SUBARU IMPREZA - niezawodne,szybkie i sprawdzone. JESZCZE NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Autor: anelka (---.elomza.pl)
Data: 06-03-11 22:10

Tylko SUBARU IMPREZA - niezawodne,szybkie i sprawdzone. JESZCZE NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁO.

a rozrząd wymieniała koleżanka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Za tą kwotę też rozejrzałbym się za Audi a6.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

swoją drogo to to samo co Passat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

W sumie właśnie nad Passatem też bym się zastanowił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Pasaty są wieśniackie jak golfy.Mondeo albo Laguna.niemieckie auta są przereklamowane.Wszyscy kogo znam to wiecznie jakiś problem mają.a ja miałem w życiu kilka francuzów i obecnie mam i nie narzekam..
A zresztą ile ludzi tyle opini.Każdy ma inne zdanie.

m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Milcz i wytrząchnij wreszcie ten gnój z dywaników !!!!
Niektórzy twierdzą, że samochody francuskie są zbyt delikatne na polskie drogi. Z kolei inni uważają że samochody francuskie są niesłychanie komfortowe. Powszechna jest tez opinia, że części do samochodów francuski sa bardzo drogie. po dziadku 106stke dostał i kozaczy!! Passat przed liftowy ma doś kruche zawieszenie ( i a4)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Japan , ale tylko" made in Japan".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.
Ja bym za te pieniądze kupił 4 letniego fiata punto z silnikiem 1,3 JTD. Od pierwszego właściciela, kupiony w Polsce z pełną dokumentacją serwisową z nie przekręconym licznikiem o 300 000 km.

Ewentualnie Astre II z 2008 roku z niezawodnym silnikiem 1.7.

Może szału pod wiejską dyskoteką tym nie zrobisz, ale tanio i długo pojeździsz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

ostatnio na legionów zjarało się 3letnie punto.Wszystko zależy od szczęścia nie ma reguły.Samochód dobry na gwarancji a później to rosyjska ruletka he he

m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Jak ktos ma pecha to i w dupie palec złamie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Gdy ktoś ma w życiu pecha i zmartwień kupę, może złamać rękę podcierając du.....

m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Może takie BMW- http://autoweb.com.pl/nowy-model-bmw-f30f32/ ? Co sądzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Za 20tyś możesz też mieć np. Lexusa GS albo Forda Mondeo , jeden z nich będzie nowszy.
Tyle że ten starszy będzie nieporównywalnie mniej awaryjny i dużo bardziej komfortowy.
A jeżeli nie czujesz różnicy w pracy silnika benzynowego czy ropnego i nie ma dla ciebie różnicy
czy masz w zawieszeniu z tyłu belkę jak w dostawczaku czy wahacze to ewidentnie kup niemiecki samochód.
Mówię to bez ironii , po prostu jeżeli masz małe wymaganie to niemiecki faktycznie cię zadowoli.
Jeżeli z kolei masz duże wymagania to kup japońskie wysokiej klasy. A jeżeli masz wymagania ale boisz się
kupić dwie poprzednie opcje to kup amerykański lub francuski. Wtedy zrozumiesz dlaczego warto było jednak kupić tego Niemca czy Japońca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Daewoo Nubira sedan z sinikiem 2.0 16V przyspiesza w równe 9 sekund do setki.Hynudai Elantra w 9,2 s do setki.
Wśród tych aut łatwiej będzie znaleźć egzemplarz od I właściciela , pochodzący z polskiego salonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Golf 4 , audi a6?
to jakiś żart?
takie auta to możecie polecać komuś do 8tysięcy na tą chwilę.
A4 fajniejsze powyżej 2003.
Jak już ma to być wolkswagen, to golf 5
A najlepiej dołożyć pare tys do interesu i kupić Volgswagena Jette, elegancki samochodzik, nie żaden passat z rozklekotanym wiecznie zawieszeniem
Toyota rav4
Octavia II
Mondeo 4 ub 3
Vectra C lift
bmw 116i
Avensis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

mając 20 tys. Zł to juz można celowac w Accorda mk VII Z silnikiem 2.0 155 KM który przyspiesza od 0 do 100 km/h w 9,1 s.
można tez celowac w Seata Toledo mk II 1,8 T 180 KM .
Mitsubishi Carisma z silnikiem 1,8 140 KM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Accord jak najbardziej, toledo i carisma to juz leciwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Na Kurpiach tylko faszystowski złom ma poważanie.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Musisz określić czego oczekujesz. Dobrych modeli za około 20 tys. są dziesiątki i każdego z nich kilka jak nie kilkanaście wersji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Chlopaki ,ale to temat z przed 3 lat a my tu doradzamy komu:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Masz tu: http://autoweb.com.pl/ portal o samochodach. Znajdziesz tam testy aut. Poczytaj sobie o samochodach, to będziesz wiedział, które jest najlepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Accord to świetny wóz :) temat ciągle aktualny polacy lubią używane samochody













http://about.me/Monia500

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Ja proponuję Volkswagena, to chyba najczęściej kupowane używane samochody w Polsce, a pewnie ma to swoje uzasadnienie w jakości. Można poczytać na temat najpopularniejszych aut tej marki tutaj https://podpowiadamy.pl/uzywane-auta-volkswagen-ktore-modele-najczesciej-kupujemy/ . Też mnie czeka wymiana samochodu i właśnie jestem na etapie zbierania informacji na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki samochód?

Odpisałeś po 3 latach haha

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org